NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Całbecki: Myślimy o kontynuacji BiT City

| UMWKP 16.08.2014 136

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-08-16 09:58:33 Autor: Piotrek89
---.ssp.dialog.net.pl
Co ma tramwaj na Fordon związanego z Toruniem, hę?
2014-08-16 11:24:12 Autor: Jontek
---.dip0.t-ipconnect.de
Nawet w ramach projektu BiT, torunski marszalek wiekszosc srodkow lokuje w Toruniu. Budowa tramwaju do kampusu Rydzyka i UMK, remont dworca glownego w Toruniu, zakup dla o polowe mniejszego miasta 15 tramwajow itd. Srodki w ramach BiT sa w 70% wydawane na inwestycje w Toruniu. Nie wypada krotko przed wyborami o tym pisac dlatego dla przeciwwagi Calbecki opowiada o budowie tramwaju do Fordonu, o tramwaju do Rydzyka juz nie mowi. To jest staly kierunek polityki tego stronniczego marszalka wojewodztwa, ktory kosztem Bydgoszczy lokuje wszystko co sie da w Toruniu, dlatego ogolne dofinasowanie liczone na jednego miszkanca miasta, jest w Toruniu o 100% wyzsze niz w Bydgoszczy. Czas na serdeczne podziekowanie torunskiej klice za rownomierny i sprawiedliwy rozwoj wszystkich miast wojewodztwa, wynik bedzie widoczny po wyborach, mamy juz dosyc tej grandy.
2014-08-16 12:47:59 Autor: don
---.dynamic.gprs.plus.pl
Idące pełną parą wygaszanie popytu na Bydgoszcz - Chełmża ........ a w artykule ani słowa na ten temat
2014-08-16 13:48:36 Autor: Mariusz Kokociński
---.play-internet.pl
Dokłądnie.

Powiedz lepiej Całbecki czemu wygaszasz popyt na linii kolejowej Bydgoszcz-Uniwław Pomorski-Chełmża. Czemu z 8 pociągów które jeszcze do niedawna jeżdziły tą linią zostały tylko 4? Czy nie wzięto spalinowych pociągów za Twoją zgodą na linie Bydgoszcz-Piła i Bydgoszcz-Laskowice Pomorskie gdzie powinny jeździć EZT ale Arriva ich nie posiada? Z kogo chcesz zrobić kretyna? Czemu wciskasz taki kit?
Zrechabilituj się i daj ludziom jak dojechać do szkoły, pracy i na uczelnie.
Bydgoszcz-Chełmża to powinno być minimum 6 pociągów. A najlepiej 8 jak było do niedawna.
2014-08-16 20:39:38 Autor: gosc z UK
---.bb.sky.com
Ten łysy złodziej niech lepiej siedzi cicho bo jego dni sa juz policzone taki marszalek jest nikomu oprocz tym z wioski torun nie potrzebny
2014-08-16 22:09:04 Autor: xnet
---.77.124.38
Drut Laskowice - Grudziądz i pociągi Grudziądz - Bydgoszcz - Toruń.
2014-08-17 14:28:59 Autor: alusu
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@profesor vel króliczek

pobyt w szpitalu Ci nie pomógł?
2014-08-17 16:07:32 Autor: rozekbydgoszcz
---.adsl2.static.versatel.nl
Tramwaj na Fordon to nie jest część BiT City, tylko zupełnie inny projekt.
Tak BTW: W Bydgoszczy buduje się od podstaw nowy dworzec główny plus odnawia się jego starą część (a budowa nowego, frontowego jest na miejscu po zburzonym starym frontowym, trochę to skomplikowane). Ma do tego być wybudowany nowy przystanek Bydgoszcz Leśna, a na stacji Bydgoszcz Wschód ma powstać baza przesiadkowa, integrująca kolej z tramwajem i autobusami
2014-08-18 09:08:33 Autor: kz
---.hell.pl
@rozekbydgoszcz

Oczywiście, że tramwaj na Fordon to jest część Bit City.
2014-08-18 22:54:12 Autor: bit syty
---.wegorzewo.mm.pl
Myślimy o kontynuacji BiT City, a w artykule ni słowa o jakiejkolwiek kontynuacji. Piszą tylko o tym, co już jest zrobione lub robione. Nic z nowości, np. przedłużenie BiT City do Włocławka, Aleksandrowa, czy chociażby do dawno zapomnianego i okaleczonego Inowrocławia... Ehh... Żal panowie, żal...
2014-08-20 11:19:30 Autor: urszula
---.adsl.inetia.pl
Wciąż tylko inwestycje w Toruniu i Bydgoszczy... Szkoda że nie ma nawet jednego słowa o inwestycjach w pozostałych miastach. Kiedy będzie remont dworca we Włocławku? Kiedy PKP PLK zrobi przebudowę peronów we Włocławku? Ostatni remont polegał na zaklejeniu dziur a koszt jaki poniesiono w stosunku do efektu jest porażający. Kiedy PKP PLK zrobi remont przejścia dla pieszych w poziomie 0 przez tory przy ulicy Kaliskiej? Tam się można zabić !!! Proszę Pana Remigiusza Paszkiewicza który był związany z Włocławkiem o pomoc. Władze województwa kujawsko-pomorskiego zupełnie nic nie robią by ten problem rozwiązać. Włocławek powinien znaleźć się w granicach administracyjnych województwa łódzkiego a nie tego dziadostwa które dba wyłącznie o te dwa miasta.
2014-09-21 01:11:12 Autor: mario63
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oczywistym to jest fakt, że trzeba się uwolnić od tych krzyżackich grabieżców raz na zawsze, a łysego gąsiora oszołoma posłać na zieloną trawkę!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR