Partnerzy serwisu:
Pasażer

Bilety Polregio dostępne przez aplikację Jakdojade

Dalej Wstecz
Data publikacji:
09-02-2024
Ostatnia modyfikacja:
08-02-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. Polregio

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Bilety Polregio dostępne przez aplikację Jakdojade
graf. Polregio
Polregio stale rozwija zdalną sprzedaż biletów. Nasze najnowsze ułatwienie dla podróżnych to możliwość zakupu biletów za pośrednictwem Jakdojade. Kolejnym etapem współpracy będzie wdrożenie usługi sprzedaży bezpośrednio w aplikacji.

Jak tłumaczy przewoźnik, funkcja dodana w popularnej aplikacji z wyszukiwarką połączeń to idealna opcja dla pasażerów podróżujących między mniejszymi i większymi miejscowościami. Użytkownik może w Jakdojade precyzyjnie zaplanować trasę, a po kliknięciu w przycisk zakupu biletu, zostanie przeniesiony wprost do zakupu na naszej stronie. Już teraz można wypróbować nowe udogodnienia w podróży.

– Udostępnienie podróżnym możliwości kupienia biletów w aplikacji z wyszukiwaniem połączeń wpisuje się w trend cyfryzacji w obszarze oferty biletowej. Jakdojade to kolejny w tym roku partner Spółki, we współpracy z którym realizujemy szeroko zakrojony plan digitalizacji kanałów sprzedaży. W nadchodzących miesiącach zamierzamy wdrażać kolejne mobilne produkty, które będą ułatwieniem dla klientów Polregio – mówi Adam Pawlik, prezes Polregio cytowany w komunikacie.

– Konsekwentnie rozbudowujemy funkcje kolejowe w aplikacji Jakdojade. Kluczowe jest dla nas, aby jak najszybciej wdrożyć możliwość zakupu biletów największych polskich przewoźników, dając użytkownikom dostęp do jeszcze szerszej gamy połączeń kolejowych. Polregio bez wątpienia jest jednym z nich – mówi Bartosz Burek, prezes Jakdojade.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Dwie zachodniopomorskie Hybrydy z "losową usterką"

Tabor i technika

Opolskie rozważa dzierżawę taboru, by ratować sytuację

Tabor i technika

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Dwie zachodniopomorskie Hybrydy z "losową usterką"

Tabor i technika

Opolskie rozważa dzierżawę taboru, by ratować sytuację

Tabor i technika

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5