Partnerzy serwisu:
Pasażer

Bilet sieciowy półroczny dla seniorów za 10 złotych. Gdzie?

Dalej Wstecz
Autor:

Polregio

Data publikacji:
27-03-2024
Ostatnia modyfikacja:
27-03-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. Polregio

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Bilet sieciowy półroczny dla seniorów za 10 złotych. Gdzie?
fot. Polregio
10 zł – to koszt biletu sieciowego półrocznego „Mobilny Senior”, który umożliwi wszystkim osobom które ukończyły 70 rok życia przejazdy pociągami Polregio oraz PKP SKM na terenie województwie pomorskiego, ograniczonego stacjami: Sycewice, Słosinko, Czarne, Bukowo Człuchowskie, Chojnice, Czersk, Gardeja, Prabuty, Stara Piła, Smętowo. Bilet będzie dostępny w ramach Taryfy Pomorskiej.

Taryfa Pomorska to oferta skierowana do pasażerów korzystających z usług przewoźnika Polregio S.A. oraz PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. na terenie województwa pomorskiego. Od jutra, 28 marca 2024, w ramach tej Taryfy, szczególnie atrakcyjną możliwość podróżowania po Pomorzu zyskają seniorzy którzy ukończyli 70 rok życia. Zapłacą jedynie 10 zł za 6 miesięcy podróżowania po województwie.

Zgodnie z danymi Urzędu Transportu Kolejowego wynika, że statystycznie każdy mieszkaniec Polski podróżuje pociągiem ponad 9 razy w roku, a najczęściej z kolei korzystają właśnie mieszkańcy Pomorza. Nowa oferta skierowana do seniorów ma szansę sprawić na dalszą poprawę rezultatów przewozowych w województwie.

Bilety wg oferty „Taryfa Pomorska” można zakupić: w kasie biletowej, u konduktora, w automacie biletowym, w systemie sprzedaży biletów Polregio online - bilety.polregio.pl oraz aplikacji mobilnej POLREGIO, jak również na stronach internetowych i przez aplikacje Partnerów: bilkom.pl, koleo.pl, e-podroznik.pl, SkyCash - informuje Polregio. Więcej informacji na temat oferty znajduje się na stronie polregio.pl.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5