NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

20 czeskich lokomotyw wjedzie na białoruskie tory

| Rail Journal/Railway Gazette/lp, Rynek Kolejowy 13.11.2012 190

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-11-13 10:27:54 Autor: FK
---.103.10.161
\\\"Maszyny, które zamówiły Koleje Białoruskie, mają dwie osie. Pierwsza wjedzie na białoruskie szerokie tory [...] \\\" Od razu się nasuwa pytanie - A GDZIE WJEDZIE DRUGA OŚ? :-D
Rynku Kolejowy, czytajcie swoje teksty przed opublikowaniem...
2012-11-13 10:28:29 Autor: Ośoł
---.opera-mini.net
A druga oś kiedy wjedzie na białoruskie tory?
2012-11-13 10:38:01 Autor: FK
---.103.10.161
@ Ośoł - tak, zadane przez Ciebie pytanie lepiej obrazuje całość zjawiska. Ale nie przegap kolejnego kwiatka, czyli \"na terenie Białoruski\":-)
2012-11-13 10:38:55 Autor: Lone_Star
---.play-internet.pl
Kiedy i którędy? ;)
2012-11-13 10:41:55 Autor: PIETTERS
---.raciborz.vectranet.pl
gupie jesteście ! nie rozumiejecie że druga oś ma rozstaw na europową szerokość? To jest maszynka wielosystemowa ( szerokościowo) ;-) Miłego Dnia!!
2012-11-13 10:44:03 Autor: GFM
---.warszawa.vectranet.pl
@Ośoł:
Podmiotem w zdaniu poprzedzającym zdanie mówiące o wjeździe na białoruskie tory
są maszyny a nie osie. Zatem podmiotem domyślnym w zdaniu następnym są
oczywiście maszyny a nie osie.
Zatem tym razem p. redaktor błędu gramatycznego nie popełnił. (dziwne)

Twój nick tłumaczy chyba wszystko.
2012-11-13 11:33:47 Autor: kolejarz_niepolski
---.dynamic.chello.pl
I co polaczki biedaczki? Białoruś będzie miała odnowioną flotę lokomotyw manewrowych najwyższej jakości. A u was co? Nadal SM42?
2012-11-13 11:51:04 Autor: zeus04
---.133.23.13
A do nas nadal pchają się z brudnymi buciorami - kolejarze niepolscy :)
2012-11-13 12:07:10 Autor: jk
---.89.117.154
gramatycznie moze i poprawnie, stylistycznie i logicznie juz tak srednio. autorze, niech autor tekst poprawi, bo wstyd swemu medium autor przynosi
2012-11-13 12:34:49 Autor: Czech
---.170.broadband15.iol.cz
CZ LOKO (nie CZ LOCO).
2012-11-13 13:16:15 Autor: Wierszu
---.75.205.185
@ FK

Nieźle się uśmiałem z tymi osiami :)
2012-11-13 20:48:40 Autor: mlyniu
---.play-internet.pl
\\\" Pierwsza lokomotywa wjedzie na białoruskie szerokie tory jeszcze w listopadzie tego roku.\\\"
Przepraszam, ale czy tu nikt nie umie czytać??? O osiach jest mowa w poprzednim zdaniu, w następnym jest mowa o całej lokomotywie...
2012-11-13 21:10:32 Autor:
---.adsl.inetia.pl
Ja mam pytanie. Czy, jak zwykle, lokomotywy będą transportowane ciężarówkami?
2012-11-14 17:51:45 Autor: KJ
---.slowacki.krakow.pl
@mlyniu - bo redaktor RK poprawił tę oczywistą głupotę. którą strzelił w pierwotnym tekście...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR