NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

PB: Wach i Witecki kandydatami na prezesa PLK

| Rynek Kolejowy/Puls Biznesu 10.04.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-04-10 10:36:36 Autor: tomek janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
A betoniara się kręci...
2015-04-10 11:50:32 Autor: gg
---.opera-mini.net
Jeśli P. Witecki ogarnąłby inwestycje w takim zakresie jak w GDDKiA to jestem za.
2015-04-10 11:58:47 Autor: Kolejarz realista
---.adsl.inetia.pl
Jak to mają być.
A gdzie konkurs i aplikacje. Co faktycznie konkursy w Rzeczypospolitej to wielka lipa. Znowu coś załatwiane przy "zielonym stoliku".
Przecież podobno minęły czasy nominacji . Wygrywa najlepszy uczestnik konkursu . Uczciwie bez znajomości , bez przynależności do słusznej partii.
Może kandydatka na Prezesową ZUS przyjdzie do PLK . Ma 31 lat i świeże spojrzenie na bankomatyzm a może się z nimi dogada ;-).
Burdel Waszeci w tym kraju.
2015-04-10 12:08:54 Autor: jeszcze kolejarz
---.158.217.129.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeżeli Andrzej W. to będę rządzić dwaj związkowcy;Henryk G i Leszek M.
2015-04-10 12:31:15 Autor: gość
---.tktelekom.pl
Andrzej WRACAJ!!!!!
Masz wielu prawdziwych przyjaciół na kolei, pomożemy Ci podnieść kolej na właściwe tory! Oczyścimy PLK z bankomatów, wrócą wyrzuceni kolejarze.
2015-04-10 12:34:50 Autor: gościówa
---.tktelekom.pl
Byle nie Witecki!!!! Wykończył drogowców teraz kolej na kolejarzy!!! Jakim prawem taki humanista, prawnik może zarządzać typowo techniczną firmą!!! Tyle szkody narobił w GDDiA! Kto ma takie pomysły, żeby o takiej personie w ogóle myśleć? Może jeszcze razem w duecie ze Stępniem?
2015-04-10 14:09:01 Autor: .....
---.231.27.113.koba.pl
A Wach Był już prezesem w PKP i jest odpowiedzialny za chaos w rozkładzie jazdy w 2010 roku itp won dziada od kolei
2015-04-10 14:41:11 Autor: Kflik
---.60.129.178
lata mijają a ciągle Ci sami ludzie się wszędzie kręcą.
Mimo, że nie można mówic o sukcesach...
(chyba, ze sukcesem jest, że nadal sa jakiekolwiek pociągi w tym kraju..)
2015-04-10 15:05:21 Autor: Zetes
---.lebork.vectranet.pl
A może dokonać transferu zza granicy, bo na rodzimych "fachowców" już chyba nikt nie liczy...
2015-04-10 20:30:54 Autor: gość
---.tsm.tarnobrzeg.pl
Jeden dobry,,a drugi jeszcze lepszy..Obaj to "zdolniachy",że hej..Jeden autostrad nabudował,,a drugi swego czasu-linii kolejowych..Oto przykład jak się pchają "wieprzki"do kolejowego koryta.
2015-04-11 22:30:36 Autor: miikl
---.dynamic.gprs.plus.pl
Adamiakowa!!! Ona da radę
2015-04-30 16:49:50 Autor: siemano
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prezesem powinna zostać osoba mająca wykształcenie budownictwo kolejowe.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca