NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Lubelski oddział PR posyła na przegląd trzy swoje SA134

| Martyn Janduła 23.02.2017 1

Lubelski oddział PR posyła na przegląd trzy swoje SA134
LublinFot. Łukasz Piotrowski, SM42.pl
Lubelski oddział Przewozów Regionalnych rozpisał przetarg na wykonawcę przeglądów trzeciego poziomu utrzymania P3.2. dla trzech własnych pojazdów spalinowych SA134.
SA134 to spalinowe pojazdy produkcji Pesy. Oddział Lubelski Przewozów Regionalnych jest obecnie w trakcie poszukiwań wykonawcy trzeciego poziomu utrzymania P3 spalinowych zespołów trakcyjnych o numerach 026,027,028.

W ramach przeglądu wykonawca będzie musiał wykonać wszystkie czynności przewidziane w Dokumentacji Systemu Utrzymania dla poziomu utrzymania P3.2. Maksymalny termin wykonania przeglądu każdego spalinowego pojazdu trakcyjnego obejmuje okres nie więcej niż 28 dni roboczych od dnia dostarczenia pojazdu do siedziby wykonawcy. Przegląd trzeciego poziomu utrzymania to planowe, okresowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu trakcyjnego połączone z usunięciem stwierdzonych usterek i uszkodzeń oraz z wykonaniem zabiegów konserwacji zespołów, podzespołów, elementów i układów, dokonywane w określonych odstępach czasu lub po określonym przebiegu w zakresie zdefiniowanym w dokumentacji systemu utrzymania.

Wykonawca ponadto będzie musiał udzielić gwarancji na prace wykonane w czasie przeglądu oraz na zastosowane podczas przeglądu w pojeździe części i podzespoły na okres 12 miesięcy, a na zespół napędowy „powerpack” – 24 miesiące, od dnia odbioru pojazdu.

Postępowanie przetargowe trwa do 29 marca 2017 roku. Oferty należy składać do godz. 10. Cena w przetargu stanowi o przyznaniu aż 90% punktów, natomiast termin realizacji zadania – 10%. Przewozy Regionalne szacują, że zamówienie może kosztować w zakresie pomiędzy 1,9-2,1 mln zł brutto. Wadium w tym przetargu wynosi 21 tys. zł. Wykonawca będzie miał maksymalnie 7 miesięcy na wykonanie prac.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Lublin (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Lublin (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS