NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Koleje Dolnośląskie w Koleo

| inf. prasowa 05.01.2018 3

Koleje Dolnośląskie w Koleo
Fot,. Łukasz Piotrowski, SM42.pl
Z początkiem 2018 roku Koleje Dolnośląskie uruchomiły sprzedaż biletów na platformie Koleo dostępnej poprzez portal koleo.pl oraz aplikacje na systemy Android oraz iOS.
– Pełna oferta dolnośląskiego przewoźnika – bilety jednorazowe, miesięczne i sieciowe – jest dostępna w Koleo od początku stycznia – mówi Kuba Czajkowski, prezes spółki Astarium, właściciela platformy Koleo. – Jako jedyna tego typu platforma w Polsce, Koleo umożliwia sprawdzenie rozkładu jazdy pociągów wraz z ceną biletu na dane połączenie oraz szybki, wygodny i bezpieczny zakup biletu – nawet jeżeli jest to połączenie z przesiadką – dodaje.

W Koleo Koleje Dolnośląskie oferują bilety w dokładnie takiej samej cenie jak w kasach i innych kanałach sprzedaży – z uwzględnieniem wszelkich ulg i promocji. Obecność w systemie Koleo to kolejny krok Kolei Dolnośląskich w stronę łatwego, szybkiego i prostego zakupu biletów przez Internet oraz urządzenia mobilne. Obecność KD na platformie Koleo zdecydowanie ułatwi pasażerom zakup biletów na nasze pociągi. Nasi pasażerowie sami również postulowali o obecność biletów KD w aplikacji Koleo, ponieważ jest nowoczesna oraz bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze – mówi Piotr Rachwalski, prezes Kolei Dolnośląskich.

– To istotna wygoda dla pasażerów, która przekłada się na mobilność mieszkańców Dolnego Śląska – dodaje Rachwalski. Potwierdzeniem świetnej oceny aplikacji Koleo przez pasażerów jest bardzo wysoka nota – 4,6/5 – na platformie Google Play oraz fakt, iż z platformy Koleo korzysta ponad 0,5 mln użytkowników miesięcznie – czytamy w komunikacie. 
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Dolnośląskie (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Dolnośląskie (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS