NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Chińczycy szybko zwiększają eksport taboru

| Łukasz Kuś 07.09.2016 0

Chińczycy szybko zwiększają eksport taboru
fot. CRRC
Chiński producent taboru kolejowego CRRC pozyskała ponad dwa razy więcej zamówień eksportowych w pierwszej połowie 2016 r. w porównaniu z ubiegłym rokiem.
Zamówienia zagraniczne CRRC Corporation wyniosły 2,24 mld dol. w pierwszej połowie 2016 r. to o 126% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. W tym czasie przychody chińskiej spółki z eksportu wzrosły o 2.04% a przychody ogółem o 1,04%.

Niedawno chiński koncern zdobył duże zamówienie na dostawę lokomotyw dla Iranu o czym pisaliśmy na Rynku Kolejowym tutaj. CRRC zaprezentowała także nowy model zespołu trakcyjnego dla kolei dużych prędkości.

CRRC stwierdziła w raporcie kwartalnym, że w 2016 r. napotkała na „bezprecedensowe wyzwania” takie jak spowolnienie w światowej gospodarce i spadek zamówień na rynku chińskim. Z tego powodu ten największy na świecie producent taboru kolejowej stara się zwiększyć obecność na rynkach eksportowych.

CRRC to państwowa chińska spółka, która powstała w 2015 r. z połączenia koncernów China CNR Corporation i CSR Corporation. CRRC zatrudnia 175 tys. pracowników.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Chiny (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Chiny (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS