NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

ZUE z umową na stację Zielona Góra

| Rynek Kolejowy/ZUE/PKP PLK 11.06.2015 208

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-06-11 13:55:50 Autor: jamrus
---.84.246.27
A kiedy PKP IC lub inny przewoźnik ogłoszą przetarg na nowe lokomotywy Griffin???
PKP IC potrzebuje realnie - 200 loków na prędkość 160 km/h i 100 loków na 200km/h,
Przewozy Regionalne - 150 loków na 160 km/h, 50 loków na 200 km/h
Koleje Śląskie - 20 loków na 160 km/h
KMaz - 30 loków na 160km/h, 10 loków na 200 km/h
KD - 20 loków na 160 km/h
KMał. - 20 loków na 160 km/h
KW - 20 loków na 160 km/h

PKP Cargo:
700 Dragonów i 500 Griffinów

Inni przewoźnicy: 300 loków z Pesy lub Newagu.

Czas wymieniać tabor !!!
2015-06-11 14:20:36 Autor: .Piotr
---.imir.agh.edu.pl
Detale:

https://zamowienia.plk-sa.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=noticeDetails¬iceIdentity=4797&expired=1
2015-06-11 14:25:04 Autor: .
---.imir.agh.edu.pl
Jeszcze raz:
Numer Postępowania: 9090/IR/000028/15/P
Nazwa Postępowania: „Modernizacja linii kolejowej nr 273 na odcinku Głogów - Zielona Góra - Rzepin-Dolna Odra. Przebudowa układu torowego, peronowego i wiaduktu w st. Zielona Góra”
Termin składania ofert: 2015-04-27 10:00

https://zamowienia.plk-sa.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=noticeDetails¬iceIdentity=4797&expired=1
2015-06-11 14:25:51 Autor: .
---.imir.agh.edu.pl
https://zamowienia.plk-sa.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=noticeDetails¬iceIdentity=4797&expired=1
2015-06-11 14:28:37 Autor: .
---.imir.agh.edu.pl
Przepraszam a,el link źle się wkleja.
Takm gdzie jest Details¬iceIdentity=4797&expired=1

zamiast "¬" powinno być z klawiatury Shift+2 oraz litery "not".
2015-06-11 14:47:36 Autor: Ave Ja
---.242.138.101
@jamrus

A kolega to właśnie wrócił z misji na Marsa? Albo zmartwychwstał z hibernacji z czasów PKP sprzed 60 lat?

Rzucisz Pan 10 miliardów to se kupim, a poza tym to niby gdzie KM i PR pojechałoby 200 km/h? xD

Poza tym chyba się pomylił "Griffin", z Impuls/Elf itp.
2015-06-11 14:52:18 Autor: Wodzirej
---.56.12.22
Czy jakaś Galeria powstanie na Dworcu?.
2015-06-11 15:14:33 Autor: leemc
---.static.ip.netia.com.pl

leemc
"Poprawi się" obsługa podróżnych dzięki nowym 55cm peronom. O nie! Kiedy wreszcie zaczną przestrzegać swoje własne wewnętrzne przepisy i budować jedną wysokość peronów?!
2015-06-11 15:16:53 Autor: Rosomak
---.dynamic.chello.pl
@Wodzirej
Budynku dworca ruszać nie będą, bo był remontowany kilka lat temu.
2015-06-11 19:11:23 Autor: Gargamel
---.internetdsl.tpnet.pl
A myślałem ,że otworzą dom schadzek.
2015-06-16 15:12:42 Autor: an
---.198.246.131
Czy przebudwa wiaduktu na Batorego poszerzy go troche, zeby cos wiecej miasto z dolu moglo zmiescic?
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR