NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Zmiany w zarządzie DB Schenker Rail Polska

| DB Schenker 04.09.2013 466

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2013-09-04 11:49:52 Autor: Krwią_zalany
---.internetdsl.tpnet.pl
Hahahaha...przyszła kryska na...Pucka :)
Za to że wydymał wraz ze swoimi kolesiami, tylu pracowników powinien dawno być odstawiony na boczny tor.
Piękny i słoneczny dziś dzień.
2013-09-04 13:10:34 Autor: Klient
---.28.8.107
Teraz przyszła kolej na wydymanie kolegów Z.Pucka,pierwszy powinien polecieć W. Jawor..i.
A co będzie teraz z Panią Barbarą Saja...ą, też do wywalenia.
Dziwię się Prezesowi DB schenker Rail Polska,że tak długo dał wodzić się za nos Z. Puckowi
2013-09-04 13:51:38 Autor: Ulek
---.opera-mini.net
Hip hip hura !
2013-09-04 14:58:46 Autor: mcm2
---.183.150.48.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Super.On widział jedno stare PTK Zabrze resztę spółek jak PTK Jaworzno czy PTK Rybnik Chciał zarżnąć za wszelka cenę nie licząc pracowników całej firmy DB
2013-09-05 07:34:05 Autor: Klient
---.28.8.107
Nareszcie, nareszcie,nareszcie,nareszcie,nareszcie DB Schenker zebrał takie dokumenty na nieprawidłowości Z. P. , że tak cwany prezes sprzedaży poległ.
Wyobrażam sobie co dzieje się teraz w głowach niektórych pracowników oddanych Z. Puckowi "statek zatonął szczury będą zwalniane albo same się zwolnią" między innmi nazwiska wymienione wcześniej.
2013-09-05 08:33:12 Autor: miki
---.77.124.128
Gratulacje Panie Schreyer Wielu krytykuje to co sie dzieje w Zabrzu ale ta decyzja jest sluszna choc wiele spozniona Pan P przegral wszystko co mogl przegrac przy okazji niezle siebie I kolegow zabezpievzyl majatkiem DB Posada Pania S nikt po ZP plakac nie bedzie
2013-09-05 08:41:57 Autor: W.Ja.
---.28.8.107
Kolego "miki" ta decyzja wywalenia Z.P. został przywieziona dnia 02. września 2013r. z Berlina z poziomu głównych szefów DB.
Pan Christian Schreyer mał minimalny udzia w wywaleniu Pucak.
Ale napewno doznał wielkiej ulgi.
Pytanie jest dalsze! co z pracownikami którzy leżeli przed Z. Puckiem krzyżem tych trzeba zwolnić Panieł Christian Schreyer da Pan rady bez wsparcia z Berlina.
2013-09-05 09:25:14 Autor: W.Jawor
---.28.8.107
Chichot tzw. czasowy tj.
W niedzilę dnia 01.09.2013r. podczas śląskiej gali Business Centre Club, na której odznaczono Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski Zbigniewa Pucak, DB Berlin szykuje dokumenty do wywalenia Z. Puca i w poniedziałek dnia 02.09.2013r wręcza mu drugi " Krzyż zwolnienia za tzw. wspaniałe ośiągnięcia jak wskazuje artykuł na stronie tu podaję linka: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/982235,slaska-gala-bcc-w-promnicach-zdjecia,2,27,id,t,sm,sg.html#galeria-material
Nawet Pani B. Saj..k znalazła się na zdjęciach zrobionych podczas gali u boku Z. Pucka.
Pytanie a gdzie prawdiwa żona.
2013-09-05 12:25:31 Autor: ona
---.123.219.112.za.digi.pl
Prezes już dawno miał inne plany, o których wspomniał w wywiadzie dla NZ w dn. 1.09. przyszedł więc czas, kiedy powiedział dość niemieckiej głupocie; http://nz24.pl/aktualnosci/w-niedziele-odznaczenie-we-wtorek-rezygnacja/
2013-09-05 12:47:40 Autor:
---.77.124.128
Strasznie biedny ten Pan P Ciekawe dlaczego tak dlugo sie meczyl Choc kilku wtajemniczonych wie No coz szkoda Pana P a przede wszystkim tych ktorzy z niego zyli
2013-09-06 11:53:30 Autor: DB
---.deutschebahn.com
Jestem pracownikiem koncernu DB. Uwazam, ze osoba, ktora napisala o niemieckiej glupocie nie zna strategii koncepcji DB 2020. Czy jest Pani/Pan pracownikiem koncernu, czy osoba nie majaca nic wspolnego z DB Schenker ? Czy brala/brau udzial w ankietach pracowniczych w zeslym roku ?
Czemu (jesli byly jakies zastrzeyenia) nie zostaly zgloszone w dialogu z zarzadem koncernu ?
Uwazam Pani/Pana opinie za zbyt radykalna.
2013-09-10 20:13:36 Autor: ktoś
---.215.199.106-internet.zabrze.debacom.pl
Oj,panowie wszystkowiedzący...Przecież p.P--k,wraz z p.C-----ą,otwierają nowy "biznesik" na Dzierżnie.DB im to sprzedało.
2013-09-10 21:54:58 Autor: Klient znany Z. Puckowi
---.adsl.inetia.pl
Kolego i co z tego wynika Zbigniew Pucek i Cofałka na wydymanych pracowników PTK Holding Zabrze S.A. szczęścia nie zbudują


Zbignie Pucek
Cofałka
Wojciech Jaworski
Barbara Sajak
czarno to widzę
2013-09-12 18:55:45 Autor: sss
---.adsl.inetia.pl
W odpowiedzi na post Klient znany Z. Puckowi:
"Kolego i co z tego wynika Zbigniew Pucek i Cofałka na wydymanych pracowników PTK Holding Zabrze S.A. szczęścia nie zbudują


Zbignie Pucek
Cofałka
Wojciech Jaworski
Barbara Sajak
czarno to widzę"
Już się zaczęła stara śpiewka nadgodziny w formie premii uznaniowej za 22 zł brutto
Pracownicy na Dzierżnie zawsze byli najsłabiej opłacani w całej grupie i za PTKiGK i DBSCHENKER
ale teraz to już czarne chmury nad nimi zawisły na stałe
pozdro
2013-09-13 06:10:58 Autor: Anonim
---.116.232.47
Ciekawe czy też tego tumana A. Klosę - pupilka Z. Pucka wywalą?
2013-09-13 08:14:56 Autor: PPPP
---.28.8.107
Panowie pwiem tak DB Schenker Rail Polska S.A. wyrzuci wszystkie "śmieci" osobowe, a Z......w P...k je przyjmie do pracy współczuję pracownikom fizycznym na Dzierżnie.
Jak samopoczucie wywalonego z DB Wojtka Jaworskiego! nareszcie.
2013-09-19 13:22:21 Autor: Wciąż DB
---.static.chello.pl
To że odwołano pana X czy panią Y nie ma najmniejszego znaczenia dla wyników grupy DB w Polsce. Problem jest bowiem o wiele poważniejszy, strukturalny. Przez 4 lata pracy w Polsce Zarządu DB, nie udało się niemieckim właścicielom zauważyć różnic między koleją w Polsce w koleją w Niemczech. Wciąż np nie zauważyli istnienia w Polsce tzw opłat rezerwacyjnych (w Niemczech ich nie ma) czy średniej szybkości pociągu towarowego u nich i u nas. Ten brak zrozumienia generuje ogromne koszta ponieważ Niemcy z uporem maniaka forsują swój model prowadzenia firmy choć nie ma on żadnych szans na sprawdzenie się w Polsce. Dopóki ktoś nie odejdzie od "tabelkowców" i "wykresowców" i nie zaczerpnie wiedzy u fachowców kolejowych DB nie ma szans na pozytywny wynik w Polsce.
2013-09-30 07:26:41 Autor: jarunio DB byłe
---.securex.cc
zgadzam sie z autorem Wciąż DB.
nie ma szansy na wynik pozytywny w tym składzie Zarządu. i paradoksalnie uważam, że gdyby np. p. Pucek był prezesem to DB miałoby lepszy wynik.
Dziwie się tylko, że nikt z berlina nie widzi tego co robi Prezes Schreyer albo nie chce widzieć... Szkoda ogromnego potencjału firmy oraz dramatu ludzi zwalnianych z pracy. nigdy Niemiec nie sprawdzi sie jako szef w Polsce tak jak Polak w Niemczech. Przykład były prezes Vattenfala p. Smoleń.
2013-10-09 11:44:24 Autor: nick
---.ip.netia.com.pl
a co teraz będzie z Panią Jolantą herbu Jaworska
2013-10-11 14:59:10 Autor: Klient DB
---.28.8.107
Wywalenie z pracy W. Jaworskiego przez DB Schenker to decyzja bardzo dobra choć "trochę " mogło być to wcześniej.
Teraz powinien być zwolniony przez DB Schenker jeden z pupilków Jaworskiego Sikora który nic nie robił prócz zakupów samochodem służbowym dla Jaworskiego i Jolanty.
Po zwolnieniu Z Pucka wszystkie olewusy teraz trzęsą dupkami.
"Tata" odszedł i niema kto bronić lewusów przed władzami DB Schenker.
Nareszcie sprawiedliwość zwyciężyła.
Ale jeszcze trochę jest do sprzątania, następnym razem napiszę o kolejnych osobach lewusach, wyrabiali pod rządami w zarządzie Z Pucka cuda na kiju, i się skończyło ha.............ha........... nareszccie słońce zaświecił.
2013-11-27 18:09:30 Autor: mąż
---.205.11.126.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Ma ktoś namiar na tego P...a (pana).
Podrywał( W PRACY!!!) moją żonę choć był od niej tak dużo starszy, że mógł być jej ojcem.

Chcę mu teraz wystawić "rachunek"
2013-11-27 18:10:11 Autor: mąż
---.205.11.126.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Napisałem "podrywał, a on ją MOLESTOWAŁ !!!
2013-11-29 14:32:10 Autor: Klient db
---.28.8.107
Zadzwoń do DB Schenker w Zabrzu chyba pracuje tam jeszcze jego brat, to chętnie da ci adres.
Z tego co oficjalnie wiadomo do Zbigniew P...k maił drugą żonę Panią Barbarę S...k, więć pooc mu trzecia żona.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.