Partnerzy serwisu:
Pasażer

Utrudnienia w zakupie biletów PKP Intercity

Dalej Wstecz
Data publikacji:
14-10-2019
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PASAŻER
Utrudnienia w zakupie biletów PKP Intercity
Fot. PKP Intercity
Są duże utrudnienia w zakupie biletów PKP Intercity. W związku z tym można dziś kupować bilety w pociągu bez dopłaty - nawet w Pendolino.  

PKP Intercity informuje, że z przyczyn technicznych w dniu 14 października 2019 roku występują utrudnienia z rezerwacją miejsc, co uniemożliwia zakup biletów w kanałach zdalnych, tj. w systemie e-IC, biletomatach oraz aplikacjach Bilkom, IC Mobile Navigator i SkyCash, oraz zakup biletów ze wskazaniem miejsc w kasach biletowych.

- W związku z zaistniałą sytuacją drużyny konduktorskie dokonują odprawy podróżnych w pociągach bez pobierania opłaty pokładowej, a w pociągach EIP również bez opłaty dodatkowej. Za niedogodności przepraszamy - pisze przewoźnik.

Czekamy na informację o dokładnych przyczynach awarii i planowanym terminie jej usunięcia.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5