Partnerzy serwisu:
Pasażer

Trójmiejska SKM wozi pielgrzymów na ŚDM

Dalej Wstecz
Data publikacji:
26-07-2016
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PKP SKM Trójmiasto jest jednym z przewoźników, którzy organizują pociągi specjalne dla pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży. Pierwszy taki pociąg trójmiejskiej spółki wyruszył w poniedziałek 25.07 o godzinie 21:50 z Gdyni Głównej.

Jak informuje spółka, w Krakowie pociąg specjalny zameldował się już o godzinie 3:12. Około 240 pielgrzymów pojechało najnowszym taborem spółki, zestawionym z dwóch składów ezt Impuls wyprodukowanych przez Newag.

– Długo przygotowywaliśmy się do tego dnia, wiele osób z PKP SKM zaangażowało się na 110% , aby wszystko przebiegło sprawnie. To ważny dzień w historii naszej spółki – pojechaliśmy daleko, szybko i z bardzo ważnymi gośćmi na pokładzie – powiedział Marcin Głuszek, dyrektor marketingu i sprzedaży PKP SKM w Trójmieście.

Ogółem na Światowe Dni Młodzieży polscy przewoźnicy przygotowali aż 500 dodatkowych pociągów w specjalnie przygotowanym rozkładzie jazdy. Łącznie polska kolej zaoferowała 580 tys. miejsc da pasażerów. Zwiększenie liczby pociągów do Krakowa będzie możliwe dzięki pracom zarządcy infrastruktury kolejowej – PKP PLK, których celem było zwiększenie przepustowości na najpopularniejszych liniach. Więcej informacji o przygotowaniach do ŚDM na Rynku Kolejowym znajdziesz tutaj.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

SKM Trójmiasto wyremontuje przystanki Gdańsk Stocznia i Gdynia Stocznia

Infrastruktura

Niebezpiecznie w Wejherowie. Pociąg SKM rozpruł rozjazd

Infrastruktura

SKM Trójmiasto ogłasza przetarg na 10 zespołów trakcyjnych

Tabor i technika

Zobacz również:

SKM Trójmiasto wyremontuje przystanki Gdańsk Stocznia i Gdynia Stocznia

Infrastruktura

Niebezpiecznie w Wejherowie. Pociąg SKM rozpruł rozjazd

Infrastruktura

SKM Trójmiasto ogłasza przetarg na 10 zespołów trakcyjnych

Tabor i technika

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5