Partnerzy serwisu:
Biznes

Transport publiczny w cieniu koronawirusa

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Data publikacji:
22-07-2020
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Transport publiczny w cieniu koronawirusa
Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zmieniła życie ludzi na całym świecie. Zmiany w dużym stopniu dotknęły miast, a także mobilności ich mieszkańców. Teraz samorządy stoją przed zadaniem takiego przedefiniowania polityki miejskiej w obszarze transportu, aby odpowiedzieć na obecne i przyszłe wyzwania będące wynikiem pandemii.

Jak COVID-19 zmieni polską mobilność? Jak przekonać pasażerów transportu publicznego do powrotu? Na jakie zmiany technologiczne powinniśmy się przygotować? Czy inwestycje w modelu ppp są szansą dla samorządów stojących w obliczu problemów budżetowych? Czy pandemia pogłębi problem wykluczenia transportowego? – To tylko niektóre z pytań na które odpowiedzą uczestnicy IX Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta, który odbędzie się 1 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

- Jako organizatorzy oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, w jak specyficznym czasie się obecnie znajdujemy. W trosce o bezpieczeństwo gości Kongresu liczba uczestników wydarzenia zostanie ograniczona w stosunku do poprzednich edycji. Spełnione będą również wszelkie wymogi sanitarne związane z organizacją konferencji – mówi Jędrzej Puzyński, dyrektor programowy Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.

Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta to jedno z kluczowych wydarzeń biznesowych dedykowanych transportowi publicznemu i tematyce smart city w Polsce. Od dziewięciu lat Kongres jest przestrzenią merytorycznej dyskusji w gronie czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Tegorocznej edycji, oprócz spotkania w formule tradycyjnej, towarzyszyć będzie także transmisja na żywo za pośrednictwem portalu Transport-Publiczny.pl.

Program i szczegóły rejestracji na stronie kongrestransportupublicznego.pl
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5