NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Tramwajowa przyszłość Solarisa

| wu, Transport-publiczny.pl 15.07.2015 167

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-07-15 08:37:10 Autor: Nic nowego
---.tktelekom.pl
"W czerwcu został zaprezentowany kolejny tramwaj dla Solarisa."

A w lipcu jak zwykle RK nie czyta co wstawia na strone. Gdzie sa starzy porzadni pracownicy RK...
2015-07-15 09:11:29 Autor: grubas z Bydgoszczy
---.play-internet.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-07-15 09:40:46 Autor: etueti
---.static.ip.netia.com.pl
Na szczęście w Polsce też udaje się realizować zamówienia pod wykonawce we współpracy z zamawiającym i nawet z zaangażowaniem pracowników (motorniczych i maszynistów) którzy zgłaszają swoje propozycje.
2015-07-15 09:48:18 Autor: tt
---.tktelekom.pl
@grubas z Bydgoszczy:
Wiesz co, ja mieszkam w Warszawie i często korzystam z miejskiej komunikacji kolejowej. I każda sponsorowana czy wydumana informacja na temat jakości pojazdów PESY jest dla mnie delikatnie mówiąc na wyrost. Porównanie komfortu jazdy w Elfie i Impulsie wypada bardzo korzystnie dla Newagu. Wygoda siedzeń, cisza, przestronne wnętrze. Porównywać tramwaje jest trudno, bo Warszawa kupiła tylko pojazdy z Bydgoszczy (i tu co do siedzeń mam wiele zastrzeżeń), ale to nie wielkość hali czy ilość zamówień decyduje o jakości, chociaż niewątpliwie bogata firma może więcej funduszy przeznaczyć na badania i rozwój.
2015-07-15 10:03:01 Autor: grubas z Bydgoszczy
---.play-internet.pl
Możesz sobie narzekać ale co nas to obchodzi? I tak będziesz jeździć naszymi tramwajami bo warszawa jest nasza i nikt nas tam nie pokonał i nie pokona. Buhehehehe. Impuls przy naszym elfie to średni produkt. Newag zrobił 1 tramwaj a my 500 wiec z czym oni? Wkrótce ich przycisniemy dumpingowymi cenami na ezty i nowego impulsa nie zobaczycie na oczy więcej l. Buhehehehe
2015-07-15 10:25:06 Autor: HH
---.dip0.t-ipconnect.de
@ grubas z Bydgoszczy.

zobaczymy za 5 czy 10 lat jak te wasze tramwaje beda sie sprawowac.
Ilosc nie idzie w parze z jakoscia i wtedy bedziecie miec problemy z serwisowaniem tylu pojazdow ze to was przerosnie...

Ja mam czas..
2015-07-15 10:40:24 Autor: .
---.dynamic.gprs.plus.pl
Widać na przykładzie Impulsa dla KM, że Newag zaczął się szybko uczyć.
Współpraca z Siemensem i Stadlerem wyszła im na dobre...

Wiec grubciu, więcej pokory...
2015-07-15 10:53:06 Autor: LB
---.tktelekom.pl
Nie karmimy Trolla. Niech się karmi własnym g...m ;)
2015-07-15 12:39:39 Autor: grubas z Bydgoszczy
---.play-internet.pl
G to wy będziecie jeść w newagu w przyszłym roku. Buhahahaah
2015-07-15 13:18:41 Autor: lp.2o@gtrs
---.free.aero2.net.pl
grubas troll, grubas troll, buehehehehe
ludzie, po co dajecie sie robić w balona??
2015-07-15 16:20:34 Autor: roześmiany
---.dynamic.chello.pl
Ten jełop świetnie pasuje do tych pesozłomów które stamtąd wychodzą.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Zintegrowany transport
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR