NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Sufit na dworcu Warszawa Wschodnia był niewłaściwie zamocowany

| PKP SA/ms 02.04.2015 183

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-04-02 10:38:48 Autor: Y
---.static.ip.netia.com.pl
A co robił inspektor nadzoru budowlanego w czasie montażu stropu? Jak sprawdzał zgodność wykonania z dokumentacją? Czy np. jakość wykonania zbrojenia też sprawdza dopiero po zalaniu betonem?
2015-04-02 10:48:04 Autor: pispupil.
---.smrw.lodz.pl
W odpowiedzi na post Y:
"A co robił inspektor nadzoru budowlanego w czasie montażu stropu? Jak sprawdzał zgodność wykonania z dokumentacją? Czy np. jakość wykonania zbrojenia też sprawdza dopiero po zalaniu betonem?"
Brał przykład z Poznania
- by w nocy, bo bez ofiar
2015-04-02 10:56:22 Autor: Jaahquubel
---.10.33.71
"Wiemy dlaczego na dworcu Warszawa Wschodnia spadł sufit."
Ja też wiem: spadł, bo się urwał. ;)
2015-04-02 11:12:46 Autor: Domino
---.lukman.pl
Czy szanowny Rynek Kolejowy może zachować minimum dziennikarskiej rzetelności i podać do wiadomości nazwę generalnego wykonawcy, który, jak wynika z artykułu, w deklaracji powykonawczej podał nieprawdę?
2015-04-02 11:31:05 Autor: Głos z USA
---.hsd1.il.comcast.net
W pierwszym dniu pisałem, ze tani przetarg, oszczędność na kolkach. Musiała to dopiero teraz potwierdzić komisja.
2015-04-02 13:07:14 Autor: Andrzej S.
---.adsl.inetia.pl
Zapewne jakby był zamontowany prawidłowo to by nie spadł...
Opis usterki nieco pokraczny ale kto by rozumiał to co sam pisze, a czytelnik niech kombinuje który parametr naprawdę zawinił...
2015-04-02 13:10:16 Autor: Czaro
---.dynamic.chello.pl
W odpowiedzi na post Domino:
"Czy szanowny Rynek Kolejowy może zachować minimum dziennikarskiej rzetelności i podać do wiadomości nazwę generalnego wykonawcy, który, jak wynika z artykułu, w deklaracji powykonawczej podał nieprawdę?"
STRABAG
2015-04-02 13:39:21 Autor: CW23
---.158.219.57.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To dopiero początek, będzie jeszcze gorzej. Ilu na kierowniczych stanowiskach w PKP SA ma techniczne wykształcenie??? Dlaczego w spółce zajmującej się remontami i sprzedażą nieruchomości kluczowe stanowiska powierzono finansistom teoretykom a nie inżynierom praktykom?????? Kiedy to się zmieni????
2015-04-02 13:52:53 Autor: ToT
---.internetia.net.pl
@CW23 - Po Globalnej Antybanksterskiej Rewolucji.
2015-04-02 14:49:41 Autor: kris kross
---.108.23.22
No dobrze, a gdzie nadzor budowlany?
Kto to odebral?

[Admin: zmoderowano]
2015-04-02 15:38:35 Autor: jaybee
---.dynamic.chello.pl
Jesli w dokumentacji maja byc 164 sruby/kotwy co 200 mm, to przykrecimy 52 co 600 mm, a co...
Nie mamy pana palta i co pan nam zrobisz? :-)
2015-04-02 21:54:33 Autor: Henio1234
---.play-internet.pl
Brawo Strabag jakosc pierwsza klasa
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR