NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

SOK łapie złodziei w fotopułapkę

| SOK 23.02.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-02-23 13:49:44 Autor: Henio1234
---.181.114.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo oby tak dalej, chociaz lepiej byloby rece odrabac zlodziejom
2015-02-23 14:17:50 Autor: Blądynia
---.free.aero2.net.pl
spoko, tu za czyny o niskiej szkodliwości sąd grzecznie przeprasza i wypuszcza. Co to "płytki stopowe"???
2015-02-23 14:49:57 Autor: Głos z USA
---.56.12.5
[Admin: zmoderowano]
2015-02-23 15:03:31 Autor: Głós z USA
---.56.12.5
[Admin: zmoderowano]
2015-02-23 15:08:59 Autor: Jaahquubel
---.187.108.60
Głosie z USA, nie od dziś wiadomo, że z Kościołem masz jakiś problem. Musisz nam co rusz o tym przypominać? To są Twoje prywatne sprawy.
2015-02-23 15:11:53 Autor: CT
---.internetia.net.pl
"W pobliżu stacyjnej nastawni ujęto jednego z czterech sprawców kradzieży elementów torowych, pochodzących ze zlokalizowanego w pobliżu składu złomu."

Skoro "elementy torowe", pochodziły "ze zlokalizowanego w pobliżu składu złomu",
to kradzieży nie było....
2015-02-23 15:48:27 Autor: HH
---.dip0.t-ipconnect.de
Kraść czy niszczyć urządzenia sterowania ruchem kolejowym powinno być karane jak zagrożenia w ruchu lądowym...
2015-02-23 17:47:48 Autor: em
---.adsl.inetia.pl
Nie wierze że nastawniczy nie widzą co się dzieje. Często kradzieże są blisko posterunków ruchu czy nastawni, muszą widzieć jak ktoś się przemieszcza albo widać światła pojazdów. Pewno siedzą cicho w dziurze i wolą się nie wychylać.
2015-02-23 17:52:43 Autor: tczewiak
---.play-internet.pl
Najlepszy jest Tczewskim SOK. Albo widzę ich po sklepach w Malborku albo w przedziale służbowym kierownika pociągu..nawet na skład miśki nie wychodzą. W Tczewie wodę na dworcu piją awantura się tuż za ich ściana. ..porażka
2015-02-24 10:24:25 Autor: KRENAU
---.dynamic.mm.pl
Jeden z czterech złapany ... czym się chwalić ... Ps. Ciekawe gdzie 30 latek pracuje ...
2015-02-24 12:53:21 Autor: sufo
---.dynamic.gprs.plus.pl
A co w tym dziwnego ze lapia zlodziej od tego sa! pracuja na pelny etat ze wszystkimi swiadczeniami! co innego Pracownicy Ochrony przy pilnowaniu dworcow na umowe zlecenie i zeby zarobic pracuja po 350godzin miesiecznie! przemeczeni i niekiedy zchorowani bo jak nieprzyjda do pracy to niebedzie wynagrodzenia! tu niema chorobowego a przeciez maja swoje rodziny ktore trzeb utrzymac!
2015-02-24 12:58:26 Autor: co łaska
---.opera-mini.net
A czy lubi ktoś piwo z SOK'iem ? :-)
2015-02-24 16:08:50 Autor: Xawery
---.dynamic.gprs.plus.pl
Z cyklu "Jastrzębie języka polskiego": @tczewiak, cyt.'W Tczewie wodę na dworcu piją awantura się tuż za ich ściana. ..porażka'. Faktycznie porażka.
2015-02-26 23:01:32 Autor: nic
---.11.179.29
Brać przykład z PKP CARGO zatrudnić DRONY a efekt murowany
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR