NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

„Słoneczny” pociąg do Trójmiasta

| Koleje Mazowieckie 18.06.2013 100

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2013-06-18 14:52:19 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 14:52:40 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 14:53:00 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 14:53:20 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 14:53:41 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 14:54:02 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 15:05:07 Autor: pax
---.139.2.74
Czyli zabranie wagonów z linii radomskiej a powrót o takiej porze, że do Radomia nie ma czym się już dostać. Nawet nie potrafią skoordynować własnych rozkładów.
2013-06-18 15:23:05 Autor: .
---.240.44.49
ha ha ha... i kto zdąży na skomunikowanie na tą godzinę dajmy na to z Łukowa, Dęblina, Skierniewic i podobnych okolic... kolejny strzał w stopę...co roku coraz wcześniejszy wyjazd
2013-06-18 15:54:23 Autor: Tomek Janiszewski
---.226.86.130
Z wicestolic Mazowsza: Łukowa, Dęblina i Skierniewic dowiezie na Słonecznego aron swoim busem ;-)
2013-06-18 15:55:22 Autor: czerwcowy
---.66.43.122
29. czerwca jest w sobotę
2013-06-18 16:52:41 Autor: .Piotr
---.156.107.145
"nieodpłatnie przewieźć psa oraz rower."

A teściową?
2013-06-18 18:33:15 Autor: Łk
---.36.8.58
Z Łukowa nikt na Słonecznego busem nie zawiezie. Można pociągiem o 03:40/45 do Warszawy; powrotu jeszcze chyba nie było nigdy. Łuków na Wybrzeże jedzie TLK Pobrzeżem.
2013-06-18 22:24:20 Autor: wpp
---.49.44.219
6 godzin do Gdańska. Bezsens. Godziny odjazdu z kosmosu. Jeden plus, że jednego dnia można zaliczyć Gdańsk i wrócić, ale to już droga przejażdżka będzie.

Moim zdaniem wystarczą 3-4 wagony piętrowe... nie 6 jak dawniej.
2013-06-18 23:33:42 Autor: aloh
---.254.209.185
mogli go dać przez Bydgoszcz, to jechałby 4h25min zamiast 6h. Zawsze to 3h w kieszeni w 2 strony.
2013-06-19 09:48:32 Autor: Wasługob
---.209.27.181
A może jeden pozytywny komentarz !!!!

BRAWO KM - konkurencja dla ........ IC ?? PR ??

a z tymi rowerami (darmowy przejazd) to chyba przesada - ciekawe ile ich można w takim pociagu przewieść ?!
2013-06-19 20:12:04 Autor: kp
---.96.22.142
Zamiast lub oprócz Słonecznego Koleje Mazowieckie powinny uruchamiać pociąg Warszawa-Zakopane. Pociągów nad morze jest pełno, a do Zakopanego od czasu jak PIC przejął pośpieszne, bezpośrednie połączenie pośpieszne w dzień jest tylko raz w tygodniu (i to w wakacje - wstyd i hańba). Dodatkowo podróż koleją do Trójmiasta nie jest na razie atrakcyjna dla pasażera z racji wiecznego remontu E65. A do Krakowa możnaby pojechać 160 przez CMK wykorzystując w pełni możliwości Traxxów i piętrusów Bombardiera.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.