NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

„Słoneczny” pociąg do Trójmiasta

| Koleje Mazowieckie 18.06.2013 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2013-06-18 14:52:19 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 14:52:40 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 14:53:00 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 14:53:20 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 14:53:41 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 14:54:02 Autor: Domino
---.6.37.170
Kurs z Warszawy do Gdyni z czynnymi toaletami. Powrót z nieczynnymi bo przepełnione. Cyrk jak co roku. Lepiej nie uruchamiać cateringu bo ludziom będzie się bardziej chciało skorzystać z toalety.
2013-06-18 15:05:07 Autor: pax
---.139.2.74
Czyli zabranie wagonów z linii radomskiej a powrót o takiej porze, że do Radomia nie ma czym się już dostać. Nawet nie potrafią skoordynować własnych rozkładów.
2013-06-18 15:23:05 Autor: .
---.240.44.49
ha ha ha... i kto zdąży na skomunikowanie na tą godzinę dajmy na to z Łukowa, Dęblina, Skierniewic i podobnych okolic... kolejny strzał w stopę...co roku coraz wcześniejszy wyjazd
2013-06-18 15:54:23 Autor: Tomek Janiszewski
---.226.86.130
Z wicestolic Mazowsza: Łukowa, Dęblina i Skierniewic dowiezie na Słonecznego aron swoim busem ;-)
2013-06-18 15:55:22 Autor: czerwcowy
---.66.43.122
29. czerwca jest w sobotę
2013-06-18 16:52:41 Autor: .Piotr
---.156.107.145
"nieodpłatnie przewieźć psa oraz rower."

A teściową?
2013-06-18 18:33:15 Autor: Łk
---.36.8.58
Z Łukowa nikt na Słonecznego busem nie zawiezie. Można pociągiem o 03:40/45 do Warszawy; powrotu jeszcze chyba nie było nigdy. Łuków na Wybrzeże jedzie TLK Pobrzeżem.
2013-06-18 22:24:20 Autor: wpp
---.49.44.219
6 godzin do Gdańska. Bezsens. Godziny odjazdu z kosmosu. Jeden plus, że jednego dnia można zaliczyć Gdańsk i wrócić, ale to już droga przejażdżka będzie.

Moim zdaniem wystarczą 3-4 wagony piętrowe... nie 6 jak dawniej.
2013-06-18 23:33:42 Autor: aloh
---.254.209.185
mogli go dać przez Bydgoszcz, to jechałby 4h25min zamiast 6h. Zawsze to 3h w kieszeni w 2 strony.
2013-06-19 09:48:32 Autor: Wasługob
---.209.27.181
A może jeden pozytywny komentarz !!!!

BRAWO KM - konkurencja dla ........ IC ?? PR ??

a z tymi rowerami (darmowy przejazd) to chyba przesada - ciekawe ile ich można w takim pociagu przewieść ?!
2013-06-19 20:12:04 Autor: kp
---.96.22.142
Zamiast lub oprócz Słonecznego Koleje Mazowieckie powinny uruchamiać pociąg Warszawa-Zakopane. Pociągów nad morze jest pełno, a do Zakopanego od czasu jak PIC przejął pośpieszne, bezpośrednie połączenie pośpieszne w dzień jest tylko raz w tygodniu (i to w wakacje - wstyd i hańba). Dodatkowo podróż koleją do Trójmiasta nie jest na razie atrakcyjna dla pasażera z racji wiecznego remontu E65. A do Krakowa możnaby pojechać 160 przez CMK wykorzystując w pełni możliwości Traxxów i piętrusów Bombardiera.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.