NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Sąd nakazał PKP udostępnienie informacji przewoźnikom

| ZNPK/Rynek Kolejowy 20.10.2014 127

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-10-20 17:44:56 Autor: szrek
---.172.252.95
Jakub dostał zawału. Nie śpi od 10 lat, a teraz jeszcze taki cios. W odwecie zwolni kolejnych 150 menedżerów zatrudnionych przez poprzednie zarządy! !!!
2014-10-20 17:58:28 Autor: retret
---.134.73.215
Jeżeli ktoś łamie prawo i to w dodatku wielokrotnie, to jego miejsce jest gdzie?
2014-10-20 18:06:38 Autor: adam1234
---.adsl.inetia.pl
Jedno zdanie jest ciekawe:
" Niewątpliwie PKP SA gospodaruje mieniem, które w poprzednim systemie ustrojowym było mieniem państwowym, czyli publicznym. Z tego względu wręcz obowiązkiem publicznym PKP jest informowanie obywateli, którzy złożyli się na mienie spółki, co dzieje się z poszczególnymi składnikami, jak są wykorzystywane i kto ma do nich dostęp, czy przynoszą dochód czy stratę."

chcielibyśmy wiedzieć, jak PKP SA gospodaruje naszym mieniem... a może tak gospodaruje, że wszystko to idzie ku zagładzie?
2014-10-20 18:09:45 Autor: szrek
---.172.252.95
Adam, nie bądź złośliwy. Przecież nikt nie wyciągnie rachunków za drogie kolacje wyznawców kościoła bankomatów.
2014-10-20 19:13:15 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl
Hmm... Porażka Shreka jest druzgocąca.
Pytanie, czy my chcemy poznać PRAWDĘ?

Poncjusz Piłat też kiedyś chciał ją znać, pytając...
2014-10-20 20:41:03 Autor: ware
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Może Jaśnie Pan Karnowski zechce podać co robi z horrendalną i nieprzyzwoicie wysoką pensją na którą wszyscy się składamy?!
2014-10-20 21:05:10 Autor: Fakty są oczywiste
---.adsl.inetia.pl
Za kwestie prawne w PKP SA odpowiadał Maria Wasiak. Ten wyrok to wyrok w sprawie obecnej ministry. Łamała prawo jak widać.
2014-10-20 23:15:43 Autor: Zwolniony przez J.K. z PKP
---.free.aero2.net.pl
Spokojnie, włos z głowy naczelnemu nie spadnie. Wyrok wyrokiem a kary nie ma. Trzeba jednak tą sprawą zainteresować media, w tym moje "ukochane" Z biegiem szyn :) Ci nie są jeszcze w kieszeni PKP.
2014-10-21 09:48:50 Autor: wuj bury
---.133.192.36
Zdjęcie powyżej tłumaczy, dlaczego duża ilość kolejarzy nosi wąsy
2014-10-21 11:41:30 Autor: .Piotr
---.imir.agh.edu.pl
Brawo ZNPK. Betoniarze z pekepu dawny by zarżnęli kolej, a wam się jeszcze chce z nimi walczyć i robić prawdziwy kolejowy biznes.

Dla przypomnienia - raport o wąskich gardłach:
http://znpk.org/media/article/download/ZNPK_Waskie%20gardla%20na%20polskiej%20sieci%20kolejowej%20-%20Raport%20z%20badan_20120521.pdf
2014-10-21 11:45:45 Autor: .Piotr
---.imir.agh.edu.pl
Z tekstu: "komu przekazuje do dyspozycji infrastrukturę". Jak to komu? Złomiarzom. Takich przypadków jest wiele. Np. z krakowskiego podwórka - linia 103.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Prawo i polityka
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR