NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

PKP: Nowy rozkład jazdy pociągów bez zakłóceń

| PKP SA 09.12.2012 423

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-12-09 09:56:30 Autor: bubu
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwardoń -Katowice w miarę punktualnie ;)

Linie obsługują Lokomotywy TRAXX Z WAGONAMI PKP ICC I TO JEST PIĘKNE ;-)OD RAZU WIDAĆ LEPSZĄ JAKOŚÄ† NA TRASIE ..
STARE EN 57 POĹťEGNANE ;-)
2012-12-09 10:01:44 Autor: cczz
---.dynamic.chello.pl
Na Śląsku tragedia komunikacyjna w mediach ogólnopolskich piszą że rozkład jest nie dla pasażera pociągów bezpośrednich jak na lekarstwo ciekawe co powiedzą inwalidzi i niepełnosprawni bandą musieli sią przesiadać na stacjach do tego nieprzystosowanych nie mówiąc o osobach na wózkach inwalidzkich ( przesiadać się do autobusu do tego celu nieprzystosowanego ) Brawo KŚ jest super na małych stacyjkach się nie zatrzymują co mają zrobić ludzie tam mieszkający ,kiedyś dojeżdżali do pracy .
2012-12-09 10:21:03 Autor: wss5
---.232.175.222
Masz stuprocentową rację. Mam kolegę niepełnosprawnego, który bardzo często kursował na trasie Kluczbork -Bytom z przesiadką na autobus do Zabrza. W trakcie podróży na stacji Bytom potrafili (nie wiem jak nazwać bandziorów) mu ukraść wózek inwalidzki. Teraz jak usłyszał, że w Lublińcu raz potem w Bytomi drugi raz to nie będzie jeździł koleją. Brawo Koleje Śląskie tak bardzo wypinacie d.....pę na PR, a zapominacie o pasażerach, w szczególności ograniczonych ruchowo. Czy naprawdę nie trzeba schować dumę marszałka i być normalnym zdrowym człowiekiem myślącym, a słuchającym nie zawsze mądrych doradców? Czy tak trudno uzgodnić pracę lustrzaną na każdej trasie (po tyle samo kursów każdego przewoźnika) w celu dobra podróżnych, we celu minimalizacji utrudnień szczególnie dla osób starszych., schorowanych, niepełnosprawnych. Czyżby mało było barier nie do pokonania dla nich, to teraz marszałek śląski zbudował kolejną , bardzo dużą . Nie można zapominać o poprzednim pomyśle marszałka tj. odłączenia Częstochowy od Opola- to też był \"dobry pomysł\" zachęcający do jazdy koleją.
Głupota, głupota i jeszcze raz głupota i to przy pomocy ministerstwa (niedozwolona pomoc publiczna ze strony PKP IC) nadająca się do UOKIK-u i KE. Czyżby z Kolejami Sląskimi też spoza grupy PKP trzeba było współpracować ,a z PR nie? Brawo ministerstwo, tylko najpierw oddajcie zaległą kasę PR, a potem układajcie klocki z przewoźnikami.
2012-12-09 10:21:52 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
Koleje Śląskie tragedia:
Znaczne opóźnienia na Katowice Lubliniec sięgające 58 min.
Opóźnienia na Rybnik Katowice sięgające 40 min.
Gliwice Katowice 40214 opóźnienie 45 min
Racibórz Rybnik opóźnienie 13 min
Kędzierzyn Koźle Gliwice 13 min opóźnienia
2012-12-09 10:24:50 Autor: wss5
---.232.175.222
W odpowiedzi na post p:
"Koleje Śląskie tragedia:
Znaczne opóźnienia na Katowice Lubliniec sięgające 58 min.
Opóźnienia na Rybnik Katowice sięgające 40 min.
Gliwice Katowice 40214 opóźnienie 45 min
Racibórz Rybnik opóźnienie 13 min
Kędzierzyn Koźle Gliwice 13 min opóźnienia "
To było do przewidzenia dla nas tylko nie dla marszałka i super doradców. Pomimo takiej pomocy i takich nakładów nie da się bawić prawdziwą koleją tak jak makietą. Zobaczymy w tygodniu jak uruchomią wszystkie fantastyczne połączenia- jak uruchomią!!!!!!! Trzymajcie się podróżni i weźcie urlop na żądanie kto ma bo po co marznąć.
2012-12-09 10:27:09 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
Pociąg Skalnica 10 min opóźnienia KAtowice-Zwardoń
2012-12-09 10:32:51 Autor: BUBU
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
To trzeba było jeżdzić na slasku na bohunach !!! i było by inaczej była by jakaś wygoda ,a nie najgorszymi kiblami od których ludzie uciekali !!!
Teraz gdy na śląsku pojawiły się wagony to PR om zal dupę ściska ,ze lepsze składy jada na śląskich trasach ,po prostu zazdrościcie KS iom lepszych składów !!! ciekawe przez kogo wagony herosa nagle nie mogą wyjechać które są w sto razy lepszym stanie jak wasze stare klopy EN57 to te UTK powinno wycofac!!!
2012-12-09 10:34:47 Autor: BMW
---.adsl.inetia.pl
Czyli RYNEK KOLEJOWY też .... w zmowie?
2012-12-09 10:35:29 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
Człowieku ja dzisiaj godzinę czekałem na Lubliniec który się spóźnił 8 min ,wsadź se te kś w dupę
2012-12-09 10:35:54 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
chodziło mi że spóźnił się 58 min
2012-12-09 10:38:05 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
dlaczego RK kłamie że bez zakłóceń, zakłócenia są dosyć spore i to nie tylko na sieci KŚ ale i PR.
2012-12-09 10:47:48 Autor: zibi
---.mtk-tv.pl
Bubu glabie jak by nie pomoc państwa lc to marszalek woził by ludzi furmanka a i tak pociągi jeździły mocno opoznione.Mogłeś spytać się ludzi którzy jechali rano z Piotrkowa i musieli w Radomsku czekać na mrozie godzinę na koleje śmieszne które miały jechać do Częstochowy
2012-12-09 10:56:24 Autor: BMW
---.adsl.inetia.pl
odwołać MARSZAŁKA niech się nie bawi kasą podatnika kto za tym się podpisuje ?
2012-12-09 10:57:04 Autor: bubu
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zibi .
Ja pisze tylko o linii Katowice -Zwardoń ,mieszkam koło trasy i widzę jadące składy ,Na tej linii w miarę wszystko idzie sprawnie .

Ja nic nie mam do KS robią co mogą ,a co do wagonów ICC,to bardzo mnie to cieszy ze jeżdrzą na tej trasie ,nie okłamujmy się wagony sa sto razy lepsze i wygodniejsze od kiblów .A jesli chodzi o tą trase to wagony jak najbardziej powinny tutaj jezdzić bo trasa jest długa
2012-12-09 10:59:20 Autor: wss5
---.232.175.222
Ja się podpisuję i myślę, że po kilku dniach fanatyzm przejdzie nawet zagorzałym fanatykom źle przygotowanej firmy KŚ, chyba, że nie korzystają sami z dojazdów, a to bardzo prawdopodobne, że to tacy najwięcej krzyczą.
2012-12-09 11:01:51 Autor: Coh
---.alfanet24.pl
...nie tylko KŚ...zima i tyle..

http://infopasazer.intercity.pl/index3.php?nr_sta=73312
2012-12-09 11:01:57 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
Kutro dopiero się zacznie sajgon na górny śląsku
2012-12-09 11:02:37 Autor: gość
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
1.Jeśli piszesz jako pracownik KŚ to widzę, że masz chorobową obsesję o taborze jeżdżącym po śląsku i zapewne Masz bardzo mało lat aby o tym dyskutować.
2.Jeśli piszesz jako pasażer, obserwator czy miłośnik kolejnictwa to cieszę się z zauważenia zmian ale to jeszcze nie wszystko. Każdy zauważy plusy i minusy w trakcie korzystania z usług przwoźników.
2012-12-09 11:02:52 Autor: FauxNews
---.238.118.11

FauxNews
Sam rozkład pewnie udaje się wprowadzić bez zakłóceń, cóż jednak z tego, skoro z powodu zimy kolej i tak łapie opóźnienia...?
2012-12-09 11:03:12 Autor: bubu
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
BMW


Powinieneś się cieszyć ze lepsze składy mamy,marszałek robi co morze ,dopiero ruszyli i dajcie im szanse ,i przestańcie szydzić na KS ,bo jak na razie to wszystkim wam coś nie pasuje ,w całym kraju są kłopotu i pociągi sie spózniają...
2012-12-09 11:05:43 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
Katowice Lubliniec odjazd z Katowic 10:40 31 min opóźnienia
2012-12-09 11:08:52 Autor: MT
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
no faktycznie panowie tragedia na śląsku z powodu KŚ- właśnie sprawdzam na infopasazer.interciti.pl - opóźniony pociąg Sztygar IC i Łużyce PR ......
Ĺťenada panowie...... oczywiście wina KŚ......
2012-12-09 11:09:01 Autor: BMW
---.adsl.inetia.pl
składy to nie wszystko najgorsze to ze się oszukuje podatnika bo nic taniej nie będzie tylko gorzej a na dodatek co za nowe składy ? głupoty p...lisz pracowniku KS
2012-12-09 11:11:57 Autor: Maurycy_
---.97.198.254
Prezes Szrek już pierś wypina na order za rozkład
ale czy to się opłaca ....?

to rośnie jak pan płaci ...
2012-12-09 11:15:14 Autor: By1
---.kalisz.mm.pl
Identyczne ujadanie przeciwników \"nowego\" miało miejsce, gdy w kujawsko-pomorskim startowała Arriva. I co? Mimo początkowych wpadek sytuacja się szybko unormowała, Arriva jeździ i się rozwija (vide: 4 nowe szynobusy z własnej kasy). Także drodzy ujadacze - dajcie sobie spokój, bo i tak niczego już nie odwrócicie.

Natomiast co do UTK - może zamiast doczepiać się o pierdoły i wstrzymywać dopuszczenie do ruchu wagonów Herosa i CD zajęlibyście się w końcu np. stanem linii Szczecin Wzgórze Hetmańskie - Police Chemia, gdzie codziennie jeźdżą składy beczek z kwasami, ługami i inną paskudną chemią, a infrastruktura jest w takim stanie, że Vmax na większości szlaku jest 20/30 km/h a ruch odbywa się na \"Sz\"-ty - TAM JEST REALNE ZAGROĹťENIE BEZPIECZEŃSTWA, a nie w źle namalowanym kwadraciku na wagonie pasażerskim!
2012-12-09 11:17:20 Autor: kk
---.31.89.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kędzierzyn-Koźle -Gliwice/Racibórz niepunktualnie.

Między Gliwicami a Kędzierzynem już jeździ PR-owy kibel -nowa jakość(ale za to planowo).Rano jeździła ET-22 z wagonem ,a w Kędzierzynie tylko kilka minut na oblot loka.I wychodziły opóźnienia po 20,30 minut.Zamienili jakość na punktualność hahaha.
Na Racibórz dalej ET-22 z wagonem.
Jutro jak się będą dalej bawić składami to będzie masakra, ale czy mają jakieś inne zabawki?
2012-12-09 11:18:54 Autor: BUBU
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jestem pracownikiem KS ;-)
Jestem pasażerem który co dziennie ,pociagiem pokonuje 67 kilometrów do pracy i powiem tyle że jazda rozlatującym się starym kilblem nie była miła ,wagonem to całkiem coś innego ,ja jako podatnik ciesze sie z takiego taboru ,szlak mnie trafiał ze moje podatki szły na stare en57 PR
2012-12-09 11:21:22 Autor: obserwator11
---.adsl.inetia.pl
@By1 Zgłosiłeś opisany przez Ciebie problem z tą linią do UTK? Na stronie UTK jest baner powiadamianie o nieprawidłowościach. Można zgłosić anonimowo.
2012-12-09 11:25:03 Autor: BMW
---.adsl.inetia.pl
Arriva dostała umowę na 10 lat to mogła zainwestować zaciągnąć kredyt a jak masz umowy na pół roku lub rok to wiesz bank może się na ciebie wypiąć
2012-12-09 11:37:49 Autor: g0sc123
---.fucio.net
Tak na poważnie - co się dzieje między Oławą a Brzegiem? Skoro na tym odcinku \"Łużyce\" złapały 2 godziny opóźnienia?
2012-12-09 11:40:59 Autor: By1
---.kalisz.mm.pl
@obserwator11

A dzięki, skorzystam.

Aczkolwiek z doświadczenia wiem, że UTK woli zajmować się czystością klozetów w wagonach niż złożonymi zagadnieniami z racji takich a nie innych kompetencji swoich pracowników ... niestety ...
2012-12-09 11:41:09 Autor: pkp
---.dynamic.chello.pl
/Jak informuje Łukasz Kurpiewski, rzecznik PKP SA, wprowadzenie nowego rozkładu jazdy przebiega bez zakłóceń./

I ten sam Pan przed chwilą poinformował na RMF-ie ,że do godziny ósmej z 75 pociągów KŚ 30 było opóźnionych.No i oczywiście pozytywna energia winę za opóźnienia zwaliła na PLK(oblodzona sieć,szyny-tak w radiu mówili)sobie nie mają nic do zarzucenia.Propaganda trwa.
2012-12-09 11:58:57 Autor: Bardi78
---.oswiecim.vectranet.pl
W odpowiedzi na post bubu:
"Zwardoń -Katowice w miarę punktualnie ;)

Linie obsługują Lokomotywy TRAXX Z WAGONAMI PKP ICC I TO JEST PIĘKNE ;-)OD RAZU WIDAĆ LEPSZĄ JAKOŚÄ† NA TRASIE ..
STARE EN 57 POĹťEGNANE ;-)"
Tak cie branzluje nowy skład na Zwardoń-Katowice?
Super na pewno lepsze od starych śmierdzących kibli tylko te stawały wszędzie a teraz wiele mniejszych przystanków typu Laliki, Sól , Rajcza Centrum i inne będą mogły się obejść smakiem i tylko oblizać jak składy będą przejeżdżać przez nie bo wprawdzie perfidnie prezio obiecał więcej pociągów na linii Katowice-Zwardoń-Katowice ale nie powiedział że mniejsze stacje otrzymają mniej połączeń bo nie wszytkie pociągi KŚ będą się na nich zatrzymywać!!!
Więc chyba lepiej źle jechać jak dobrze iść.
Ale co tam ty pewnie tam nie mieszkasz więc innych masz głęboko w ....
2012-12-09 12:00:22 Autor: daniel
---.opera-mini.net
WP i Onet ciągle nie piszą o \"katastrofie na kolei\", we Wro tylko 2 pociągi opoznione, więc chyba tragedii niema. Chociaż na śląsku się coś sypie bo oba pociągi tam złapały opoznienie
2012-12-09 12:04:46 Autor: cczz
---.dynamic.chello.pl
Dlaczego w Czechach jest normalnie najpierw tabor a potem przewóz pasażerów a w KŚ najpierw rozkład a potem tabor trzeba było najpierw zgromadzić tabor i dopiero przejmować transport na Śląsku TO JEST NIENORMALNE tu chodziło o kasę ,a nie o pasażera .
2012-12-09 12:05:14 Autor: g0sc123
---.fucio.net
W odpowiedzi na post daniel:
"WP i Onet ciągle nie piszą o \"katastrofie na kolei\", we Wro tylko 2 pociągi opoznione, więc chyba tragedii niema. Chociaż na śląsku się coś sypie bo oba pociągi tam złapały opoznienie"
A nie między Oławą a Brzegiem?
2012-12-09 12:07:53 Autor: przewoz
---.play-internet.pl
Katastrofy nie ma, ale różowo też nie jest.
Na Śląsku bałagan, lekkie opóźnienia głównie, w Warszawie padł kibel i położył na kawałek średnicę, kilka większych opóźnień w Polsce, ale tragedią tego nazwać nie można.
2012-12-09 12:19:17 Autor: Zyga
---.chelmnet.pl
Na Pomorzu widać, że otworzyli 1 Gdynia Główna - Gdynia Orłowo i 2 na Orłowie. Fajnie, mamy kolejny etap za nami, i to nawet bez większych opóźnień.

A nie wierzyłem, że uda się terminowo - jak się chce to się potrafi :)
2012-12-09 12:24:23 Autor: Cisza :)
---.dynamic.chello.pl
Dzisiaj w Katowicach była konferencja prasowa z udziałem marszałka Matusiewicza na temat rozkładu, Kolei Śląskich itd. Redakcja \"Rynku Kolejowego\" przespała to? Szkoda, bo wiele ciekawych rzeczy powiedziano, mielibyście o czym pisać, a tak jest cisza. :)

GW za to coś pisze: http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35063,13017715,Pociagi_opoznione__Koleje_Slaskie_walcza_z_mrozem.html

- To kłopoty, które są po stronie infrastruktury. Nie mamy na to wpływu. Nasze pociągi wyruszyły zgodnie z planem - podkreślał Marek Worach, prezes Kolei Śląskich.

- Dla nas to wielki dzień, mimo że przypadł niekorzystnych warunkach, czyli przy siarczystym mrozie i na oblodzonych torach. Na początku nikt nam nie wierzył i wiele osób podkładało nam nogi, ale udało się - mówił w czasie niedzielnej konferencji prasowej, zorganizowanej na peronie 5, Adam Matusiewicz, marszałek województwa śląskiego.

- To wydarzenie ważne dla całych polskich kolei. Nasza spółka jest bardziej efektywna ekonomicznie, co raz lepszy będzie też tabor - dodawał marszałek Matusiewicz.

- Mamy już tylko niewielkie spóźnienia. Wszystkie kasy są czynne, otwarte są też punkty sprzedaży \"Szybki bilet\". Wszystkie idzie dobrze - dodawał prezes Marek Worach.

Dziennik Zachodni też pisze: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/716169,nowy-rozklad-jazdy-rewolucja-kolejowa-w-woj-slaskim-opinie,2,id,t,sa.html

Opóźnienia pociągów tłumaczył na konferencji prasowej w Katowicach prezes KŚ Marek Worach. - Winna jest pogoda oraz niewystarczająco przygotowana infrastruktura - wyjaśniał.

Poza tym na gazeta.pl ciekawy wywiad ze Stanisławem Biegą. Warto przeczytać uważnie. :)http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,72739,13016673,Wszystko__co_o_rozkladzie_Kolei_Slaskich_wiedziec.html

Rynku drogi - informujcie coś więcej. :)
2012-12-09 12:31:24 Autor: krzysztof rytel
---.warszawa.vectranet.pl

krzysztof rytel
W tej chwili na Śląsku (po sprawdzeniu w infopasażerze kilkunastu głównych węzłów) opóźnione są pociągi:
- Przewozów Regionalnych:
Łużyce 130 min.
Galicja 5 min.
- Intercity:
Sztygar 35 min.
- Kolei Śląskich:
29329/8 - 10 min.
44821 - 35 min.
90716/7 - 6 min.
44122 - 48 min.
Rachowiec - 8 min.
2012-12-09 12:34:50 Autor: tp
---.play-internet.pl
1/Nowy rozkład jazdy zawsze wprowadzi się(!) bez zakłóceń - wystarczy dobry informatyk, a PKP korzysta z niemieckiego oprogramowania. Pytanie, jak będzie z jego realizacją? Czy w PKP i w RK nie ma ludzi rozumiejących zasady gramatyki j. polskiego? RK powoli zaczyna funkcjonować jak tubra propagandowa PKP i ministerstwa.... 2/W Trójmieście trwa \'rewitalizacja\' linii kolejowej (m.in. wjazd i wyjazd z Gdańska jednym torem), dzięki czemu codziennie spóźniają się w zasadzie wszystkie PR i TLK.
2012-12-09 12:45:31 Autor: krzysztof rytel
---.warszawa.vectranet.pl

krzysztof rytel
Taki sam przegląd dla Wielkopolski:
- Przewozy Regionalne:
Rudawy 10 min.
67933 7 min.
80426 6 min.
- Intercity:
Sukiennice 29 min.
Gwarek 86 min.
Barnim: 9 min
- Koleje Wielkopolskie:
żaden pociąg nie jest opóźniony, ale też nie za bardzo widzę, żeby cokolwiek było w ruchu o tej porze.
2012-12-09 12:55:54 Autor: Kolejorz91
---.opera-mini.net
Ja, opuźnienia sprawdzam na: infopasazer.pl
2012-12-09 18:35:53 Autor: gostek.z.południa
---.adsl.inetia.pl
jest delikatnie mówiąc skandal w Raciborzu, wielu studentów dzięki \"Kolejom Śląskim\" nie dojechało dziś do Opola/Wrocławia. w sumie pewnie sie cieszą, ale na takim mrozie marznąć, to nikomu nie życzę
http://www.nowiny.pl/galeria/5140-skandal-na-stacji-w-raciborzu-nie-ruszyl-pociag-kolei-slaskich/foto-109075.html?item=87759#/galeria/5140-skandal-na-stacji-w-raciborzu-nie-ruszyl-pociag-kolei-slaskich/foto-109071.html?item=87759
2012-12-09 19:34:13 Autor: Pani N.
---.internetdsl.tpnet.pl
Mamy nowy rozkład jazdy...
miało być luksusowo, terminowo, wygodnie w nowych pociągach Kolei Wielkopolskich - tak zapewniał w TV Pan Prezes.
Poc. 77139 relacji Konin - Poznań Gł. blokuje (zepsuł się) szlak między stacją Strzałkowo - Sokołowo Wrzesińskie od godz. 15:11. Ludzie przesiedli się do następnej jednostki. Zepsuta jednostka nie dotarła na czas do Poznania, co spowodowało opóźnienie wyjazdu następnego pociągu w stronę Konina.
\"Vivat\" Koleje Wielkopolskie!!!!
2012-12-10 00:32:26 Autor: zywiec
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja się tak zastanawiam czy PKP ICC mogło by w przyszłym rozkładzie jazdy pomyśleć nad połączeniem z Z LUBLINA LUB RZESZOWA przez KRAKÓW DO ĹťYWCA. I SKOMUNIKOWAĆ TLK Z POCIĄGAMI---/ ZWARDOŃ- KATOWICE / Bo widzę ze ciężko jest się dostać z KATOWIC na wschód naszego kraju jeśli ktoś jedzie z TYCH- BIELSKA BIAŁEJ czy ĹťYWCA albo ZWARDONIA musi jeżdzić na około i nadkładać drogi i kilka razy się przesiadać...Z moich obserwacji na Ĺťywieckim PKS jest połączenie z Cieszyna do Krosna i powiem tyle bardzo wielki autokar jest pełen ludzi na całej trasie,bardzo długo się jedzie na tej trasie bo około 8 godzin przy zakorkowanych drogach wiele więcej,takim pociągiem było by szybko można pokonać taka trasę i wierze ze połączenie miało by sporą frekwencje.... Pociąg TLK Rzeszów-Kraków-Ĺťywiec miał by sens ...
2012-12-10 09:21:14 Autor: RSA
---.internetdsl.tpnet.pl
W latach 20. i 30. Państwowa kolej (PKP) scalała organizm państwowy - teraz podzielona na spółki i rozbita na dzielnice ten organizm skutecznie rozkłada. Wiele pociągów, które jeszcze do roku 2010 łączyły miejscowości w sąsiednich województwach - teraz dojeżdża tylko do granic \"dzielnicowego księstwa\". Tak jest m.in w Małopolsce, na Śląsku, na Podkarpaciu, na Lubelszczyźnie i w Świętokrzyskim.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.