NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

PKP Cargo: Zbigniew Klepacki prezesem AWT

| Łukasz Malinowski 10.06.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-06-10 19:21:31 Autor: kk
---.dynamic.chello.pl
pusty smiech mnie ogarnął...
2015-06-10 20:13:14 Autor: władeczek
---.badexample.net
Trzeba kolegę partyjnego pzecież przechować w beziecznym miejscu... Ciekawe, czy w AWT bankomaty będą teź stsować mobbig, jakim traktują kolejowy beton?
AWT też beda przenosić to "komfortowej" wynajętej siedziby w Katowicach? Bo właśnie tymi przeprowadzkami grozi jakiś Strączek już innym.
Bankomatowy zarząd nawet nie ma nawet odwagi tych planów przekazać.

Pozwolę sobie zacytować pewnego związkowca: wiemy, gdzie mieszkacie.
2015-06-10 20:29:27 Autor: mPKPe
---.sochaczew.vectranet.pl
Opłacało się Klepackiemu zapraszać Purwinka wszędzie. ładny sobie spadochron zrobił.
Co za żal... przecież ten człowiek nie potrafi pojąć podstawowych faktów w kolejnictwie... zarządy spółek kolejowych specjalnie dla niego robiły materiały szkoleniowe z których nic nie kumał.
2015-06-10 21:21:18 Autor: Kolejarz realista
---.adsl.inetia.pl
Wreszcie.
Coś drgnęło, pozytywnie drgnęło w PO i polityce. Może drgnie w gospodarce polskiej.
Podobnie powinno być w PKP.
Nominowana minister, nominowany prezes PKP S.A, nominowani członkowie zarządu PKP, nominowani ( rzekomo po konkursach ) prezesi zarządów spółek kolejowych, nominowani członkowie tychże spółek, nominowani kolesie na stołkach dyrektorów biur, dyrektorów regionów, dyrektorów zakładów pracy. Wszyscy super fachowcy od kolei pracują na niej od pół roku, roku a może dwóch. Żałośni fachowcy od siedmiu boleści, którzy wywindowali swoje pensje w sposób niewyobrażalny. Są jeszcze kominy fabryczne w Polsce, ale ustawa kominowa dla kolesiów nie obowiązuje.
Pseudo fachowcy z PO mają wyuczony zawód : prezes , wiceprezes, członek zarządu, przewodniczący rady nadzorczej spółki kolejowej, członek rady nadzorcze.
Kolesie przechodzą jak poczwarki z jednej rady nadzorczej do drugiej. Fachowcy od niczego zarządzają na kolei.
W sposób pokazowy ,lekceważący, bufonowy, chamski zwalniali wzorowych pracowników kolejowych. Czy mamy prawo uwierzyć w praworządność na kolei – chyba nie, dopóki nie zrobi się wtórnej czystki. Bo dotychczasowe zmiany były realizowane zgodnie z zasadą wasze ulice nasze kamienice. Panie Boże widzisz to i nie grzmisz. Miejmy nadziej, że jesień 2015 wykopie tych super fachowców i przywróci normalność.
2015-06-10 21:36:21 Autor: andy68
---.109.139.27
mPKPe, muszę cię z błędu wyprowadzić.
To nie zarządy przygotowywały cokolwiek Klepackiemu, przecież oni potrafią co najwyżej utworzyć prezentację lub arkusz, ale danymi już ich nie wypełnią ;)
Zlecają takie rzeczy dyrektorom biur, którzy często nawet zrobić zwyłej tabelki nie potrafią... No i ci zlecają to naczelnikom, naczelnicy albo zrobią coś sami, albo zlecą niżej... I tak pod błendem na samym końcu podpisze się zarząd albo sam Klepacki, który i tak go nie zauważy. Kółeczko graniaste się zamyka w ten sposób.

Najważniejsze, że towarzysze z PO dbają o swoich kolegów i patronów.
Z PISem mi jakoś nie po drodze, ale szczerze życzę cfaniaczkom zpod znaku Donaldo de Balcerek jak najgorzej.
2015-06-11 09:28:24 Autor: pkp12345
---.dynamic.chello.pl
Wygląda na to, że kupili za nasze pieniądze AWT dla ignoranta Klepackiego. Gdzie te związki, strajki etc. ?
2015-06-11 10:36:36 Autor: maryha
---.tktelekom.pl
Wyklepiemy go z tego prezia już w październiku!!!
2015-06-11 21:27:06 Autor: peron7
---.tel.tkb.net.pl
lądowisko dla spadochroniarzy działa
2015-06-11 22:46:22 Autor: marian
---.com
Klepacki dostał zabawkę w Ostrawie, a tymczasem Purwin pozbywa się pracownikow z Krakowa.
Redaktorzy z Rynku nie dotali zamowienia na ten artykul, wiec nic na ten temat nie piszą? Czy może cenzura z Grójeckiej prosiła o nieporuszanie tematu?


http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3895541,krakowskie-biura-pkp-cargo-przenosza-sie-do-katowic,id,t.html
2015-06-11 23:30:59 Autor: lelek
---.83.40.238
Adriatyk, Morze Północne.... a do Białegostoku do domciu to już drwala nie ciągnie?

http://infokolej.pl/album_pic.php?pic_id=5228
2015-06-15 00:32:27 Autor: gość
---.dynamic.chello.pl
magister prawa i administracji publicznej, czy on się zna na kolei? a może widział ją tylko na obrazkach, jak tacy ludzie z nadania partyjnego czy kolesiostwa mogą zostać prezesami spółek kolejowych i to spółki państwowej w sumie a nie prywatnej
2015-06-16 12:40:23 Autor: stary emeryt kolejowy
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żeby Klepacki mógł wziąć swoje to Purwin wysyła na PDO następne zastępy pracowników PKP CARGO. Tak wesoło zarządza ten hecny bankster.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.