NUMER 12/2022
NUMER 12/2022
Temat numeru:
Polska-Ukraina
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

PKP Cargo: Będzie parada parowozów

| Rynek Kolejowy 24.12.2012 83

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-12-24 11:55:16 Autor: Kowal M.
---.152.50.33
A jaki taborem Wolsztyn będzie paradować? Ol49?
2012-12-24 12:16:01 Autor: Gubernator Kalifornii
---.244.156.116

Gubernator Kalifornii
Mnie martwi jedno: Czy PKP CARGO wykonuje rewizje odstawianym parowozom, czy kolejne odstawiane są w krzaki?
Niestety, ale coraz bardziej ubogo z polskimi parowozami... Niedługo ich całkiem zabraknie... :(
2012-12-24 12:33:30 Autor: Arczi
---.xdsl.centertel.pl
@Kowal M.

2xOl49 i może zdążą z naprawą Pt47
2012-12-24 13:10:31 Autor: emeryt
---.dzialdowo.vectranet.pl
To będzie parada czy kondukt pogrzebowy?
2012-12-24 14:04:25 Autor: ja
---.3s.pl
a kto będzie powoził te piękne rumaki , jak nasi ojcowie mający jeszcze uprawnienia odejdą,,
2012-12-24 15:50:10 Autor: .Piotr
---.g-net.pl
Fajnie, tylko co dalej. Na razie pokutuje myślenie w stylu \"aby dziś\".
2012-12-24 22:11:42 Autor: Heniek
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zezłomować w końcu te niedobitki i zająć się pozyskiwaniem nowoczesnego taboru! Cargo niech sobie urządza \"Paradę jamników\"...
2012-12-24 22:22:15 Autor: Tomek Janiszewski
---.adsl.inetia.pl
Można by jeszcze mieć nadzieję ze Niemce przyślą swoje maszyny w sukurs naszym, ale może skończyć się to tak jak bodajże w roku 2010, kiedy to pod pretextem zagrożenia pożarowego nie przepuszczono ich przez granicę, i sonderzugi naszych gości doprowadziły odrapane rumuny PKP. POrażka na maxa!
2012-12-25 15:05:09 Autor: miłosnik kolei (nie mylić z PKP)
---.204.42.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
te chłopie nie wiesz co gadasz,jakby ci ktoś powiedział;wyekspediować twoich staruszków do piachu ,bo nikomu są niepotrzebni,albo rozwalic twoją bude mieszkalna ,bo nie pasuje do obecnej wizji współczesności.Jakiś czas temu pewien wazniak powiedział,ze naród bez historii jest niczym i nie będzie miał powazania w świecie
2012-12-25 18:10:42 Autor: Heniek
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@miłosnik kolei (nie mylić z PKP)

Przyrównujesz ludzi do jakichś ciuchci ?! Wiem, że miłośnicy kolein bywają troszeczkę nienormalni ale to już chyba jakieś zboczenie. Jeżeli tak kochasz te parowozy to bardzo proszę zajmij się ich utrzymaniem. Nie widzę potrzeby przeznaczania publicznych pieniędzy tak aby stado mikoli miało podnietę.
2012-12-26 00:15:59 Autor: Manewrowy
---.dynamic.chello.pl
Koledzy, czy któryś z was wie coś na temat Pięknej Heleny? Dalej stoi odstawiona?
2012-12-26 11:37:59 Autor: Wl
---.robnet.pl
Niestety, ale żeby była jakaś Ol49, to najpierw trzeba przedłużyć ważność...
2012-12-26 13:29:21 Autor: gosc
---.dynamic.gprs.plus.pl
AXEL & Kucyk Team, do tego Boguś G i Buczek. Jeszcze nas młodych pozostało paru ;)
2012-12-27 13:12:42 Autor: Ok1 359
---.205.57.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Heniek, widac ze ty wogole tego.nie rozumiesz, zachowujesz sie jak typowy polak debil, ktory nie rozumie, lub tez nue chce aby historia zabytkow kolejnictwa przetrwala nastepne lata... Dzieki takim ludziom jak ty i prezesom slupkowcom niedlugo nie bedzie kolei i.jej zabytkow..
Takze wez sie walnij w leb ty polski idiot.Takich jak ty powinno sie palic na stosie
2013-02-12 19:33:40 Autor: nosallo
---.waldex.3s.pl
Połączenie parady z dniami Wolsztyna to była kompletna porażka.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 12/2022
NUMER 12/2022
Tematem grudniowego numeru są polsko-ukraińskie relacje kolejowe. Analizujemy to, co dzieje się obecnie na granicy, a także perspektywy rozwoju transportu kolejowego dla dwóch krajów. Gratką numeru jest rozmowa z byłym prezesem Kolei Ukraińskich - Wojciechem Balczunem. Sporo miejsca w numerze poświęcamy trudnej sytuacji na rynku wykonawców, wobec ciągłego braku unijnych środków na modernizację infrastrukturę i taboru.

Wiele miejsca poświęcamy efektom debat na kolejnym listopadowym Kongresie Kolejowym. Rozmawiamy też z prezydentem Poznania o przyszłości transportu w tym mieście. Niezwykle ciekawy jest tekst Michała Szymajdy, który opisał eksperyment jaki miał miejsce na jednej z polskich uczelni, gdzie studenci próbowali kupować bilety kolejowe na rozmaite relacje z Polski za granicę. Jak im poszło?

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.