NUMER 09/2022
NUMER 09/2022
Temat numeru:
Innotrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Orkiestrowy pociąg do Walił

| wosp.org.pl 03.01.2014 115

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-01-03 14:26:29 Autor:
---.77.124.94
KRAKOW-KRAKOW PRZEZ SKAWINE KALWARIE SUCHA BESKIDZKA ZYWIEC BIELSKO KETY ANDRYCHOW WADOWICE KALWARIE SKAWINE! TEZ POJEDZIE POCIAG SPECJALNY PAPIESKI DLA WOSP!!! ZATRZYMUJAC SIE NA KAZDEJ STACJI I PRZYSTANKU NA JEGO TRASIE TAK DLA RATOWANIA ZYCIA TAK DLA LINI 97!
2014-01-03 17:18:44 Autor: stąd
---.adsl.inetia.pl
Na jakiej podstawie doczepiony będzie wagon? Do Suwałk nie można? Oddzielne pozwolenie,dopuszczenie? Oj! Coś kręcicie wałki na Podlasiu.
2014-01-03 18:39:42 Autor: mat1313
---.204.3.127.dsl.dynamic.t-mobile.pl
może w tym roku wróci połączenie
2014-01-03 20:15:13 Autor: miecio
---.dynamic.gprs.plus.pl
kto z Walił proszę wysiadać
taki lokalny żart..
2014-01-03 21:29:26 Autor: Tomek Janiszewski
---.adsl.inetia.pl
@stąd: a czy POdlasie, tak jak Warm-Maz posiada bonanzę specjalnie przystosowaną do ciągania szynobusami, ogrzewaną od bejzbucha? Bo jeżeli nie, to kijowo byoby wozić pasażerów przy trzaskającym mrozie nieogrzewanym wagonem. Co innego w przypadku imprez takich jak ta, względnie ubiegoroczne mikolskie zaliczania Łomży i Ostrowi, kiedy to nie przewidziano wydłużonej zimy, a postanowiono jechać w stonkę i to koniecznie pasiastą: polsat absolutnie nie wchodził w grę.
2014-01-03 22:01:58 Autor: Wojtas
---.dynamic.chello.pl
Witam,

W wstępie artykułu jest błąd: napisane jest "12 stycznia 2013", a rozumiem że chodzi o rok 2014?

Pozdrawiam
2014-01-04 00:21:23 Autor: Leśny Dziad
---.internetia.net.pl
W odpowiedzi na post stąd:
"Na jakiej podstawie doczepiony będzie wagon? Do Suwałk nie można? Oddzielne pozwolenie,dopuszczenie? Oj! Coś kręcicie wałki na Podlasiu."
Jakie wałki?? Co waść pieprzysz??

Jak jest potrzeba, to w piątki i w niedziele do Suwałk jeżdżą 2 x SA133. I jednorazowa doczepka, to nie to samo, co regularna eksploatacja. SA133 nie jest przystosowany do ciągnięcia tradycyjnego wagonu. Powód jest prosty - za słaby silnik.
2014-01-04 02:08:04 Autor: Marcin Adam Wróbel
---.180.197.86
Tak - oczywiście chodzi o rok 2014. Tak to jest jak się pisze materiały o 3 w nocy. Przepraszam za drobny błąd i zapraszam na pociąg! :)
2014-01-04 10:40:42 Autor: SP45-116
---.warszawa.vectranet.pl
Doczepka będzie pewnie taka niebieska ze st. mac. Olsztyn.
2014-01-04 21:40:54 Autor: Marcin Adam Wróbel
---.180.197.86
Potwierdzam - doczepka będzie niebieska :)
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 09/2022
NUMER 09/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy, dwujęzyczny numer "Rynku Kolejowego" przygotowany na targi Innotrans 2022. Warto przeczytać rozmowy z prezesami PKP SA, PKP PLK, UTK, Pesy, Siemens Mobility, Kolei Śląskich... oprócz tego piszemy o stanie bezpieczeństwa na kolei w Polsce i Europie, słynnym bilecie za 9 euro w Niemczech i o obiecującym kierunku ekspansji dla polskich firm z branży kolejowej. Zapraszamy do lektury! 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR