NUMER 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Konkurencja na kolei
szukaj
Śledź nas:

Nowy Innowacyjny Dworzec Systemowy w Nasielsku (zdjęcia)

| ms, Rynek-Kolejowy.pl 29.08.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-08-29 12:03:37 Autor: G-o-r-a-l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyżby Pani Ministra kupowała bilet na KM do Radomia?

No i cóż tam porabiał imć pan niejaki Pikny Leo? Czyżby Ukochany Narodowy Jedynie Prawdziwie Patriotyczny Przewoźnik Dalekobieżny planował wprowadzić w Nasielsku planowe zatrzymania puciongó Pindolino?
2015-08-29 12:18:20 Autor: hb
---.mt.pl
Jak zwykle pokazówka. Koleżkowie ministruni z zarządów pekapu pozakładali mikrofiremki i ciągną kilkakrotnie wyższe kwoty niż przewiduje to dla nich ustawa kominowa. Tak wygląda bezczelne, bezwstydne gołocenie budżetów spółek akcyjnych skarbu państwa - za pełnym przyzwoleniem M. Wasiak, która własną mikrofiremkę zawiesiła jedynie na czas tzw. mimistrowania. A los pasażerów mają w głębokim poważaniu.
2015-08-29 16:36:00 Autor: Ave Ja
---.242.138.101
Czy PKP Intercity w związku z "dopasowywaniem siatki połączeń" ograniczy liczbę zatrzymań na stacji w Nasielsku? Przecież to by bardzo uatrakcyjniło czas przejazdu między Warszawą a Trójmiastem i Olsztynem.
Ile to pasażerów z 7-tysięcznej metropolii korzysta z dworca znajdującego się w miejscowości Nowe Pieścirogi, 3 km w linii prostej od centrum Nasielska?
Czy może chodzi o skomunikowania z 50 parami osobowych z takich metropolii jak Raciąż, Płońsk czy Sierpc?

Oczywiście, Nasielsk z Sierpcem generuje według PICu większe potoki niż Laskowice z całymi Borami Tucholskimi, Grudziądzem i Świeciem, aż PKP musiało nowy dworzec postawić. Takie tłumy!
2015-08-29 18:53:11 Autor: JP
---.146.84.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Więcej zdjęć politycznych celebrytów u schyłku ich kariery niż fotografii samego dworca. Jesteście rynkiem kolejowym czy kroniką towarzyską PO?
2015-08-29 21:38:47 Autor: unapologetic bitch
---.dynamic.chello.pl
Czepiasz się:) Jaki biznes,takie pudelki:)
Ja tylko nie mogę wyjść z podziwu jak to się stało, że ''ego'' Ciżkowicza zmieściło się na potrzeby akcji medialnej w tak małej poczekalni:)
2015-08-29 22:46:09 Autor: Ave Ja
---.242.138.101
Obecnie TLK z Warszawy do Trójmiasta/Olsztyna zatrzymuje się na Mazowszu co 20-30 km, należy rozważyć skasowanie postojów w miasteczkach abyt poprawić czas przejazdu.
2015-08-30 00:31:57 Autor: Malopolanin
---.116.200.66
W odpowiedzi na post JP:
"Więcej zdjęć politycznych celebrytów u schyłku ich kariery niż fotografii samego dworca. Jesteście rynkiem kolejowym czy kroniką towarzyską PO?"
Widzę, że pan Jacek nadal nie może przeboleć tej dymisji wręczonej w gabinecie wiceministra Massela w obecności prezes Wasiak :D
2015-08-30 10:12:56 Autor: listonosz
---.static.ip.netia.com.pl
Wreszcie pani minister pokazała nogi.
2015-08-30 21:06:03 Autor: JP
---.146.132.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Malopolanin Zieeeew. Pan Jacek miał w d... tę dymisję i ministra, który ją podpisał, bo trzy dni później pracował już w nowym miejscu. Jest świat poza koleją.
2015-08-31 08:33:00 Autor: Miszcz
---.133.40.85
Moje pytanie brzmi: A po co tam taki dworzec? W polu.

To nie było lepszej lokalizacji na budowę takiego "innowacyjnego" dworca?

Stacja Nasielsk, perła wśród stacji w Polsce. :-D
2015-08-31 09:09:19 Autor: mieszkaniec
---.landtech.com.pl
Co najmniej 5 tys. codziennie jeździ do pracy, szkoły........
2015-08-31 12:39:09 Autor: mieszkaniec
---.landtech.com.pl
odpowiedź do Ave Ja
- z tych 7 tys. każdego dnia 5 tys. jeździ do pracy i szkoły - więc jest to zrobione dla nas.
2015-09-01 11:32:51 Autor: rotring
---
Po co w takich dworcach inwestować w kasy i miejsca sprzedaży biletów, skoro PKP we wszystkich nowozbudowanych lub zmodernizowanych dworcach zlikwidowały sprzedaż biletów przez kasjerów? Przykład Brzesko Okocim. Fajny dworzec po modernizacji i oprócz WiFi hula tu tylko wiatr. Kto podejmuje decyzje o likwidacji kas, na które kilka miesięcy wcześniej wykłada sporo kasy?
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Fotorelacje
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
W najnowszym numerze miesięcznika podsumowujemy 2018 rok na kolei i jak zawsze – stawiamy pytania o przyszłość. Wspólnie z RBF piszemy o konkurencji kolei, a także o potrzebie waloryzacji kontraktów na budowach. Rozmawiamy m. in. z J. Malinowskim, prezesem ŁKA i K. Magierowskim, prezesem KZŁ. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.