NUMER 03/2022
NUMER 03/2022
Temat numeru:
Wojna w Ukrainie
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Newag dostarczył już wszystkie Impulsy dla SKM Warszawa

| UM Warszawy 22.07.2013 318

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2013-07-22 14:40:35 Autor: fixall
---.internetdsl.tpnet.pl
Czy Pani prezydent będzie się przejeżdżała każdym dostarczonym pociągiem/tramwajem?
Ja rozumiem że z pierwszym można robić szopkę ale żeby też z ostatnim?
2013-07-22 15:15:03 Autor: Tomek Janiszewski
---.ip.netia.com.pl
by ten Impuls był ostatnim nowym pojazdem komunikacji miejskiej w Warszawie, którym HGW miała okazję przejechać się w dotychczasowej randze. POwinno jej się ufundować bilet na P..dolino go Gdańska - w jedną stronę.
2013-07-22 15:15:12 Autor: inzynier
---.254.155.99
Pani prezydent idzie wlasnie na dno (referendum tuz tuz) wiec wiadomo: tonacy przytwy sie chwyta.
2013-07-22 15:31:09 Autor: syrah
---.adsl.inetia.pl
Konsekwentne inwestycje w tabor! A co z obiecanymi nowymi liniami tramwajowymi, co z gęstą siecią SKM-ek? Ja rozumiem - wiek ma swoje prawa, ale ja szczęśliwie na demencje nie cierpię i jeszcze pamiętam obietnice z 2006 roku. Na tym tle zakup pojazdów (najłatwiejszy do załatwienia problem) to bardzo mizerny rezultat jak na 7 lat rządów w stolicy.
2013-07-22 16:53:40 Autor: aaa
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Tomek Janiszewski, Inżynier:
będę miał niezły ubaw jak po udanym referendum Tusk powoła HGW na Komisarza na najbliższy rok :)
A jeszcze bardziej będę śmiał jak z referendum wyjdzie klapa z barku frekwencji na co są duże szanse (potrzeba aż ok. 400 tys głosujących). Szkoda tylko, że za szopkę Guziała z Kaczorem i Palikotem podatnicy zapłacą ok. 6 ml zł.
Za rok wybory niech chłopaki staną do walki a tak mamy zbędny ogromny wydatek i referendum, które nic nie zmieni.
2013-07-22 19:30:19 Autor: warszawiak.
---.dynamic.chello.pl
Smieszne są hejterskie wypowiedzi na kolejowym portalu! osob ktore nie mieszkaja w Warszawie.

Prawda moze byc dla Was bolesna, ale to wlasnie za kadencji HGW rozkwitla w Warszawie kolej. Duza w tym zasługa własnie HGW ktora zdecydowala sie kontynuowac i znacznei rozwinac pomysl Kaczynskiego.

SKM ma najnowszy tabor w Polsce oparty jedynie na nowych jednostkach z Pesy i Newagu.
2013-07-22 22:04:07 Autor: dymek
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te też się dymią?
2013-07-23 00:53:58 Autor: Alek
---.home.cgocable.net
Iloma liniami bedziesz jezdzic?
2013-07-23 11:27:17 Autor: Tomek Janiszewski
---.ip.netia.com.pl
@warszawiak: HGW i PORuta udawali wielkich przyjaciół komunikacji szynowej póki była kasa któą mogli szastać bynajmniej nie tylko na kolej. Gdzie obiecana III strefa wspólnego biletu obejmująca m.in. Mińsk Maz, Grodzisk Maz, Nowy Dwór Maz. oraz Górę Kalwarię? Gdzie II strefa biletowa na WKD? Gdzie linia tramwajowa do Wilanowa? Gdzie się wreszcie poszła kichać I strefa wspólnego biletu w Ząbkach oraz II strefa na pozostałej części linii wołomińskiej? Teraz busiarsko-drogowe lobby górą.
2013-07-23 11:29:14 Autor: Tomek Janiszewski
---.ip.netia.com.pl
@aaa: a niechaj Dupsk zabiera sobie HGW do Gdańska i POwoła komisarza na jej miejsce. To będzie ostatni gwóźdź do trumny tego fircyka, i w ogóle całej PO, która podzieli los udecji.
2013-07-23 12:44:05 Autor: yyy
---
Jak to jest, że po 35WE-009 i 35WE-010 przyjechał dopiero 35WE-008?
Chdzi o to, że Koleje Śląskie nie ogłosiły jednak przetargu na zakup sześcioczłonowego ezt z terminem dostawy 1 dzień czy o coś innego?
2013-07-24 15:36:38 Autor: Wars-sawa
---.dynamic.gprs.plus.pl
A Ty dobrze się czujesz? Prezydent Warszawy ma dbać przede wszystkich o dobro tych, co w Warszawie mieszkają. Szczerze mówiąc, mnie nie obchodzi bilet III strefy, komunikacja w Górze Kalwarii czy Ząbkach, tak samo zresztą jak SKM-ka w Trójmieście...., bo to sprawa głównie władz lokalnych.
Oczywiście chciałbym, aby transport był sprawny w całej Polsce, ale tego nie załatwi żaden Prezydent W-wy, HGW czy ktokolwiek inny...

PS. A co do referendum, intencje "pomysłodawców" Guziała, szerokiego grona z PiSu oraz Palikota, są znane. A wiele osób w Warszawie ceni HGW, więc referendum zbojkotuje... Nie sztuka jest przez miesiąc zebrać 230 tys podpisów (ciekawe ile będzie ważnych), głównie wśród przeciwników HGW (w ostatnich wyborach 300.000 zagłosowało przeciw HGW)...
2013-07-24 15:39:13 Autor: Wars-sawa
---.dynamic.gprs.plus.pl
@Tomek Janiszewski: Mój powyższy post odnosił się Twojej wypowiedzi.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Fotorelacje
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 03/2022
NUMER 03/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy numer "Rynku Kolejowego". Tematem głównym miesięcznika po raz pierwszy jest bowiem wojna. Nie mogło być jednak inaczej, skoro ta tragiczna sytuacja wpływa nie tylko na naszych sąsiadów, ale i na nas, na tak wiele sposobów. W numerze podsumowaliśmy zarówno działania podejmowane przez polskie koleje, w tym przewóz uchodźców i pomocy, jak i niesamowitą odwagę i poświęcenie kolejarzy Ukrzaliznyci. Wiele uwagi poświęcamy też wpływowi wojny na logistykę i gospodarkę. W pozostałej części numeru szczególnie polecamy naszą rozmowę z prezesem PKP PLK i materiały o programie Kolej Plus.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.