NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Monopol w zamówieniach? PKP zaprzecza

| Rynek Kolejowy/PKP SA 21.07.2014 154

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-07-21 12:15:04 Autor: było tak pięknie
---.internetdsl.tpnet.pl
A było tak pięknie. Budowało się tak fajnie, zapłata była taka jaka była wykonawcy potrzebna. Po zakończeniu budowy przystępowało się do remontu i tak się robiło. Teraz chce się przerzucić roboty na wykonawców.
2014-07-21 12:18:56 Autor: wdr
---.emea.ibm.com

wdr
biedni wykonawcy się zorientowali, że gruntowanej modernizacji nie da się przeprowadzić kilkoma robotnikami i koparką. każdy kto oglądał modernizacje to widział mizerię wykonawców, wystarczy porównać żałosne modernizacje w stylu Tarnów-Dębica czy okolic Iławy z budową PKM, która idzie jak burza.
2014-07-21 12:37:23 Autor: Ted Rozpor
---.opera-mini.net
Weeeg und raus! Na modernizacje w Szczecinie jak dotad ni wplynela zadna oferta! I nie wplynie! Zadna firma w rok nie zrobi projektu i modernizacji! To to dopiero bedzie skandal! Pieniadze czekaly od 2012 ale co tam... Lepiej robic analizy,przetarg na organizacje przetargu,DSU,Wyliczenia,kosztorysy i milion innych pierdol! W nowej perspektywie na ten dworzec UE Nic nie da! Niech pani Sorry Taki Mamy Klimat odpowie za to lub jej podwladni z PKP! A RK niech naglasia te sprawe!
2014-07-21 12:42:34 Autor: Teresa Rozwora
---.opera-mini.net
Ted na oferty w Szczecinie jest jeszcze 2 dni :-) . Ale racja tam sie nikt nie zglosi. 170 mln zl przepadnie... A niektorzy (RW)chca tu KDP budowac... Zwykla koleja sie zajac a nie z gablami na Pluton.
2014-07-21 13:19:19 Autor: vvde
---.devs.futuro.pl
@wdr akurat PKM i LCS Iława robi ta sama firma - Budimex. Chcesz powiedziec, że w Gdańsku robią super a na Iławie mają inne standardy?
2014-07-21 14:00:51 Autor: jub
---.dynamic.mm.pl
Karnowski, czy twoja spółka opóźnia przebudowę dworców utrudniając życie pasażerom?!!!
2014-07-21 17:50:38 Autor: amigo.ze.szwecji
---.business.telia.com
Monopol w PKP cały czas.
2014-07-21 19:45:24 Autor: dex
---.dynamic.gprs.plus.pl
RK zrobił fotke dworca w Skarżysku z pociągu. Profesjonaliści hihi.
2014-07-22 16:37:29 Autor: krytyk
---.internetdsl.tpnet.pl
dtynjdgh
2014-07-23 17:37:41 Autor: aburo
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chodza pogłoski że 3 (trzy Firmy) wygrywaja wszystkie przetargi na zakup złomu, papieru intymnego, podopodobnych środków czystości. Może instytucje nastepcy SB sprawdza to
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.