NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

KŚ: Odwołany prezes zostanie dyrektorem

| Katowice24 22.07.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-07-22 12:20:19 Autor: Kflik
---.60.129.178
Prezesi, dyrektorzy, kierownicy....
w każdej firmie tak jest ale czy faktycznie tak trzeba aż tylu?
2015-07-22 13:19:04 Autor: pispupil.
---.smrw.lodz.pl
W odpowiedzi na post Kflik:
"Prezesi, dyrektorzy, kierownicy....
w każdej firmie tak jest ale czy faktycznie tak trzeba aż tylu?"
Karuzela, karuzela na stanowiskach. A co będzie po 6.VIII i po 25.X


Zobacz:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kolej-w-polsce-jest-dyskryminowana-wkrotce,17,0,1860625.html
2015-07-22 13:21:06 Autor: HH
---.dip0.t-ipconnect.de
Facet jest bezczelny. Skoro spolka go nie chce, to wio... idz sobie poszukaj innej roboty,a nie jak przyspawany do plota... nie odejde!

Z tego wynika, ze jego wiedza nie pokrywa sie z praktyka, skoro nie chce odejsc, a czuje sie jak przyspawany..

Z tego powodu proponuje mu przydomek ..przyspawany!

W innych firmach takie sytuacje nie mialyby przeciez miejsca, a skoro to spolka samorzadowa, wiec wrzystko wolno.
Zenada!
2015-07-22 13:43:33 Autor: Róg
---.leon.com.pl
@HH - to Platforma Obywatelska i jej struktury na Śląsku są bez honoru, bez wstydu i niszczą to co próbuje wizerunkowo zmieniać Kopacz... To jest gość - kompletny figurant, nielubiany tu przez nikogo który przeskakuje ze stołka na stołek bo ma wpływowych kumpli w PO. Nie wróżę dobrego wyniku platformie w regionie który do niedawna był jej ostoją.
2015-07-22 14:34:24 Autor: rhcp
---.centertel.pl
Po pierwsze: Od razu śmierdzi na odległość uzasadnienie do odwołania ze stanowiska a potem wsadzenie gościa na stołek dyrektora od ... kontroli.
Po drugie: Proszę sobie przypomnieć w jakich okolicznościach został wstawiony na fotel prezia.
Po trzecie: Jeśli przedmiotem umowy koalicyjnej (obojętnie na jakim szczeblu) jest podział stanowisk w spółkach, które mają działać na rynku a nie uprawiać politykę, to tylko świadczy o małostkowości naszych pseudo polityków i ich najzwyklejszemu zeszmaceniu.
2015-07-22 15:52:59 Autor: Olgierd_Jedlina
---.internetdsl.tpnet.pl

Olgierd_Jedlina
Kruk krukowi łba nie urwie...
2015-07-22 17:58:36 Autor: Gubernator Kalifornii
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Gubernator Kalifornii
W odpowiedzi na post rhcp:
"Po pierwsze: Od razu śmierdzi na odległość uzasadnienie do odwołania ze stanowiska a potem wsadzenie gościa na stołek dyrektora od ... kontroli.
Po drugie: Proszę sobie przypomnieć w jakich okolicznościach został wstawiony na fotel prezia.
Po trzecie: Jeśli przedmiotem umowy koalicyjnej (obojętnie na jakim szczeblu) jest podział stanowisk w spółkach, które mają działać na rynku a nie uprawiać politykę, to tylko świadczy o małostkowości naszych pseudo polityków i ich najzwyklejszemu zeszmaceniu."
Dokładnie tak: wywalono z powodu kontroli / audytu UTK, a teraz będzie szefem audytu...

NIE, NORMALNIE ROZBRAJA MNIE TA SYTUACJA...
2015-07-23 10:12:26 Autor: bytom z
---.17.24.66
nie rozumiem, facet doprowadził do kompromitacji spółki i za to wyleciał. i teraz w nagrodę za to dostaje stanowisko dyrektora? kim on kurka jest, że taki zasłużony dla polityków i że tak go trzymają w publicznym grajdołku?
2015-07-23 14:48:09 Autor: ASER
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
prezesi K KRZYWDY NIE DOZNAŁ PODWYŻKĘ 4 TYS DOSTAŁ A PRACOWNICY NA NAJNIŻSZYM SZCZEBLU PO 100 ZL I ZARABIAJĄ JAŁMUŻNĘ WSTYD HOŁOTO KS BIURWY KRZYWDY SE NIE ZROBIĄ TYLKO KONTROLE I SCIGANIE I MOBBING W PRACY
2015-07-23 19:25:28 Autor: jadejade
---.centertel.pl
Sąsiad pracuje w KS i przy grilu opowiada to i tamto. Nepotyzm na maxa. 50% urzędników na Witosa sprawdza kolejne 50% i krzywdy nie da sobie zrobić bo tu ciocia, a tam szwagier, no i brat szwagra. Szkoda mi Premier Kopacz. Platforma sie sypie, kolej na RAŚ :(
2015-07-24 06:47:45 Autor: śmiech
---.adsl.inetia.pl
A kiedy już naprawdę nie ma co zrobić z takim osobnikiem, wtedy tworzy się dla niego stanowisko "dyrektor projektu".

Kasa dyrektorska, spokojne życie bez trosk i stresów.

Oto Polska po 25 latach "wolności".
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.