NUMER 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat numeru:
Rower na kolei
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Koleje Śląskie będą uczyć pasażerów kulturalnej podróży

| Koleje Śląskie 29.08.2015 159

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-08-29 10:49:28 Autor: analityk kuuper van basten
---.dynamic.chello.pl
Chyba jest pomyłka? Powinno być Meloman i Mc Smakosz?
2015-08-29 12:16:12 Autor: Dave
---.centertel.pl
Michał Wawrzaszek czy Michał Wrzosek - dwie różne osoby a teź się zlewa ;)
2015-08-29 14:32:47 Autor: njuk
---.play-internet.pl
Lepiej by Koleje Śląskie wreszcie umyły swoje pociągi, zamiast wydawać kasę na bzdurne obrazki! Gdzie je będą pokazywać? W starych EN 57 albo na zepsutych monitorach w Elfach? Czyżby już nie trzeba było oszczędzać i wprowadzać akcje, które niczemu nie służą?
2015-08-29 14:40:12 Autor: 78
---.7by7.de
Niby nie moje województwo, ale kibicuję tej kampanii, bo w całym kraju mamy problem z wyśmiewanymi tu zachowaniami.
2015-08-29 17:03:46 Autor: Katoliczka!!!
---.centertel.pl
to jawna potrważ!!! Jewtesmy w 130% Katolikami i uczenie Nas kultury jest uwłaczające! Pozatym to robią to Największe Autorytety Ekscelencje czy Eminencje !!!
2015-08-29 19:40:11 Autor: elfynatory
---.dynamic.gprs.plus.pl
Dla mnie to jest szczyt bezczelności. Koleje Hanyskie , którymi muszę jeździć zapewniają w swoim taborze 70% złomu , który jeździ po torach. Wieczne spóźnienia i brud. A teraz te HANYSY będą mnie uczyć jak ja mam się zachowywać. Nic tylko w mordę walnąć....
2015-08-29 20:38:37 Autor: Tiggin
---.centertel.pl
Też jestem zdania że w ramach szeroko pojętej kultury można by myć częściej tabor. Bo czystość to też kultura. A tym ta spółka nie grzeszy.
2015-08-29 20:38:57 Autor: Tiggin
---.centertel.pl
Też jestem zdania że w ramach szeroko pojętej kultury można by myć częściej tabor. Bo czystość to też kultura. A tym ta spółka nie grzeszy.
2015-08-30 08:52:20 Autor: fff
---.free.aero2.net.pl
Mogli by dodać jeszcze żądnych jazdy pociągiem choćby po trupach. Nawet na Mazowszu wiedzą, że najpierw się wysiada z pociągu a potem wsiada. W Katowicach wpychają się na chama jak tylko się otworzą drzwi. Jeden z takich mało mnie nie pobił gdy chciałem wysiąść.
2015-08-30 09:53:24 Autor: szczur śmietnikowy
---.dynamic.mm.pl
Dodałbym jeszcze to:

Pomyśl, czy na pewno podróż pociągiem jest w twoim przypadku konieczna? Podróżując pociągiem sprawiasz kłopot. Rozważ jazdę autem albo busem.
2015-08-30 10:18:18 Autor: adasd
---.dynamic.chello.pl
Najwyraźniej Zarząd Kolei Ś. uważają, że ich pasażerowie to chamy Śląskie i trzeba ich uczyć kultury bo ani rodzicie, praca lub szkoła ich tego nie nauczyła. Więc wyrazy współczucia, kultura kolejowa.
2015-08-30 11:15:35 Autor: der
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na pewno na zekales jak inni na PR ze takie to be zeby juz skończyli tu jeździć bo KS to będzie firma lepsza a tu nici okazalo sie ze to gorsze badziewie niz PR
2015-08-30 11:34:45 Autor: pasenger
---.play-internet.pl
Koleje są od przewożenia ludzi, a nie od uczenia kultury. Beznadziejna akcja i za czyje pieniądze? Bo jeśli ktoś nie jest nauczony kultury, to nie pomoże żaden obrazek. A KŚ powinny w ramach kultury uczyć jej swój personel pokładowy, dbać o punktualność, a przede wszystkim o CZYSTOŚĆ swoich wagonów, bo tak brudnych pudeł wagonów, jak w KŚ nie ma żadna inna spóła kolejowa. A więc kochane KOLEJE ŚLĄSKIE - naukę kultury i szacunku do podróżnych - zacznijcie od siebie!!!!
2015-08-31 15:43:26 Autor: hanyswon
---.mewy.net
Nie musisz jeździć gorolu,najlepiej wy na swoją wieś,bo
czytając twój komentarz wiem,że kultury i tak cię nikt nie nauczy.
2015-08-31 16:00:02 Autor: -Kamil-
---.play-internet.pl
Dokłdnie, tak, jak pisze pasenger, koleje są od przewożenia m.in. ludzie, a nie od uczenia kultury.

Kampania może miła, może przydatna, kto wie, może kogos przekona do lepszych zachowań.

Tymczasem ja wciąz jestem zdania, że Koleje Śląskie, zamiast angażować swoje (czytaj: Marszałka, czytaj: podatników) siły i środki na takie kampanie, jak np. nietrzymanie nóg i bagażu na miejsach do siedzenia, to Koleje Śląskie powinny swoje siły i środki skupic na prowadzniu rozmów przez wszystkim z KZK GOP - MZKP i innymi komunikacjami miejskimi (Tychy, Jaworzno, Bielsko, Cieszyn, Żywiec, Jastrzebie), aby wprowadzić wreszcie prawdziwie wspólne bilety kolej - komunikacja miejska.

Wspólne bilety powinny byc też z PKP IC, zwłaszcza na odcinkach, gdzie KŚ i PKP IC znacznie uzupełaniaja swoją oferte, mam na mysli ie linie Katowice - Rybnik, Katowice - Bielsko, Katowice - Zebrzydowice. Na tych odcinkach, w pociagach TLK i EC powinny być honorowane bilety KŚ, bez konieczności dokonywania rezerwacji (w pociągach Łódz - Warszawa, w pociągach IR oraz w większości pociągów w Czechach nie ma obowiązkowej rezerwacji w dalekobieznych pociągach i połaczeia te tez jakoś funkcjonują).

Takie akcje, jak nie trzymać nóg na miejscach do siedzenia, jak kawa tańsza z biletem KŚ, takie inwestycje, jak automaty z kawą i batonikami w pociagach - są miłe, ale takie coś, jak wspólne bilety KŚ z KZK GOP, MZKP i PKP IC, może pasażerom ułatwić życie.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat najnowszego raportu jest z jednej strony wakacyjny, a z drugiej – mocno rozgrzewający opinię publiczną – czyli kolej i rower. Jak zwykle, nie brakuje również ciekawych rozmów, tematu integracji komunikacji czy przyszłości technologicznej, takiej jak wodór i ETCS. Zapraszamy do lektury!