NUMER 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat numeru:
Rower na kolei
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Kolej z WOŚP. Co i gdzie?

| Rynek Kolejowy 07.01.2012 133

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2012-01-07 15:37:16 Autor: Miłośnik
---.icpnet.pl
A WOŚP-owy tramwaj organizowany przez KMPS i MPK Poznań? :(
Szczegóły: www.kmps.org.pl [Admin: dodaliśmy :) ]
2012-01-07 17:55:14 Autor: pytający
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego Orkiestra zbiera na coś co leży w gestii rządu i ministerstwa zdrowia, to jakaś paranoja, czy nie lepiej zebrać na coś naprawdę pomocnego, np, na dzieci głodujące w Afryce, na ofiary trzęsienia ziemi w Filipinach, czy choćby na nasze ofiary powodzi, lub na tysiąc innych spraw, ale zbierać na to co leży w gestii ministra zdrowia???? Przecież ludzie chętnie dają, z dobrego serca, dlaczego na rząd???
2012-01-07 18:05:52 Autor: Maurycy_
---.97.198.165
ogólnopolski dzień żebraniny prowadzony przez arcyświra, który wieczorem ochrypnie, zgarnie parę baniek i znowu będzie miał 365 dni wolnego ...
2012-01-07 18:37:03 Autor: języczek
---.205.73.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dziwię się, że tak duża część ludzi dała się omotać temu pokręconemu nierobowi ...!
2012-01-07 20:24:57 Autor:
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Maurycy_
Świetnie ujęte.
2012-01-07 20:46:15 Autor: wypad
---.dynamic.gprs.plus.pl
Hater i zwykły śmieć, niejaki Maurycy, kwestionuje jeden z ostatnich niekwestionowach autorytetów w tym kraju. Oczywiście oskarżenia, bo jak inaczej. Tak się od dawna zachowuje polactwo na wygnaniu - przynosi wstyd i mąci. Wypad!
2012-01-07 20:52:13 Autor: asad
---.play-internet.pl
autorytet? LOL...chyba przez \"ł\" pisany
2012-01-07 21:39:48 Autor: max2
---.dynamic.chello.pl

max2
Niewierzącym w dyżurne \"niekwestionowane autorytety\" w rodzaju Owsiaka polecam lekturę bloga R.Ziemkiewicza na Interii pt. \"Wielka Orkiestra Zimowej Pomocy\". Wyguglować i poczytać;-) Stare, ale aktualne.
2012-01-08 04:05:05 Autor: Maurycy_
---.97.198.165
@wypad
zrób sobie baranku wypad i wrzuć się do puszki Owsika
2012-01-08 09:38:37 Autor: Kolejarz z USA.
---.84.234.77
Gdyby Robert Wyszyński miał podobny łeb. jak Owsiak Zorganizowałby najpierw u siebie w Brzegu, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Budowie KDP. Od małej puszki by zaczął, a na międzynarodowej orkiestrze by skończył.
2012-01-08 16:18:18 Autor: GM
---.dynamic.gprs.plus.pl
Jakim autorytetem by p. Owsiak nie był, to akurat p. Ziemkiewicz do jego recenzji, zwłaszcza obiektywnej, to się tak sobie moim zdaniem nadaje...
2012-01-08 17:14:11 Autor: Małoryczy
---.wroclaw.mm.pl
Ziemkiewicz woli dać do caritasu. Tamkapucyni lepiej spożytkują.
2012-01-08 22:20:09 Autor: przewoz
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
^^ każdy oddaje, gdzie się mu podoba.
Mnie tylko denerwuje, że trzeba organizować jakieś akcje, choć na służbę zdrowia nasi pracodawcy z naszych pensji odprowadzają wcale nie takie małe składki...
2012-01-09 07:41:57 Autor: Roman P.
---.adsl.inetia.pl
@Maurycy_, kmiocie niedouczony!
W Twojej nowej ojczyźnie, żadne z nowo narodzonych dzieci nie ma wykonywanych przesiewowych badań słuchu - w Polsce, każde nowo narodzone dziecko, przed upływem trzeciej doby, ma takie badania właśnie dzięki Panu Jurkowi Owsiakowi i fundacji WOŚP.
2012-01-09 17:16:56 Autor: małoryczy
---.wroclaw.mm.pl
przewoz@ - To prawda, że każdy oddaje gdzie mu się podoba. natomiast drażniące są wypowiedzi przeciw. Przeważnie nie poparte, żadnymi rzeczowymi argumentami. Ciebioe bardziej chyba powinno denerwować to, że pieniądze z kiesy państwowej wydawane są tak jak wydawane, a nie, że jest taka akcja. Zapewniem Cię, że większośc rodziców dzieci którym pomógł ten sprzęt napluła by w twarz wększości tej ineernetowej gawiedzi, którzy bezinteresownie opluwają Owsiaka. Dodam tylko przeciwnikom tej akcji, że za ich ulubieńca Jarka K. akcja też funkcjonowała. Więc ten zacny polityk tez niezbyt dobrze zarządzał ministerstwem zdrowia
2012-01-10 08:43:36 Autor: wpp
---.180.107.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
^^ szkoda, że przy okazji nikt nie mówi o kosztach funkcjonowania tych organizacji....
Jest w Polsce kilka organizacji (fundacji), które bez fajerwerków, cały rok zbierają całą furę pieniędzy i koszty obsługi tego przedsięwzięcia są niższe przy okazji.
A tu z jedną robi się taki cyrk, potem wychodzisz w niedzielę na ulicę i się odpędzić nie można od wolontariuszy. Spoko. Fajnie. Ale szkoda, że w innych fundacjach jakoś tak sę nie garną. A tu? Media pomogą.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat najnowszego raportu jest z jednej strony wakacyjny, a z drugiej – mocno rozgrzewający opinię publiczną – czyli kolej i rower. Jak zwykle, nie brakuje również ciekawych rozmów, tematu integracji komunikacji czy przyszłości technologicznej, takiej jak wodór i ETCS. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.