NUMER 10/2022
NUMER 10/2022
Temat numeru:
InnoTrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Jest zgoda na likwidację Muzeum Kolejnictwa i powstanie nowej placówki

| wu, Rynek Kolejowy 23.06.2015 244

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-06-23 12:47:08 Autor: Bryz
---.158.222.80
Po 8 latach PO na odchodne bankomaty szykują kolejną machlojkę. Po zniszczeniu PNI i sprzedaży Polskich kolei linowych obcym teraz czas na zwijanie Muzeum Kolejnictwa. Grunt w Centrum Warszawy jest w cenie i może stać się kolejnym interesem nieokreślonej grupy wpływu. A kultura i historia kolei zostanie przeniesiona na peryferia. Nie wstyd Wam Panowie Prezesi i Pani Minister?????????
2015-06-23 12:54:05 Autor: Sąsiad z Lędzin
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mistrzu, nie przesadzaj z tym nadęciem.
Mając w centrum miasta grunt, na którym można bardzo dobrze zarobić, sensowne jest przeniesienie czegoś, na czym nie można zarobić w inne miejsce. A nawet tolerowanie takiej sytuacji to czysta niegospodarność.

Muzeum Powstanie Warszawskiego nie jest w samym centrum miasta i robi mu się coś złego z tego powodu?
2015-06-23 13:09:02 Autor: pmazu
---.dynamic.chello.pl
Muzeum Powstania Warszawskiego jest raptem półtora przystanku tramwajowego od Muzeum Kolejnictwa. Więc technicznie niewielka różnica.

Inną kwestią jest cała waląca się otoczka wokół. Generalnie MK mogłoby wpasować się spokojnie w nowe otoczenie i zyskać zainteresowanie mas idących np. na zakupy. Ale nie, to się w mózgach oficjeli nie zmieści...
2015-06-23 13:11:44 Autor: fan
---.pkp.pl
No w końcu coś się rusza z tym mauzoleum a nie muzeum... brawo pkp i marszałek
2015-06-23 18:56:50 Autor: Tomo1976
---.centertel.pl
Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę.
2015-06-23 20:49:35 Autor: Jackofob
---.158.221.43
MPW jest kompaktowe i zwarte, pozs tym ma kroplowke z najbogatszego samorzadu w kraju.
2015-06-24 07:13:19 Autor: Stefan banderą
---.dynamic.gprs.plus.pl
@bryz
Na szczęście niezagrożone jest Muzeum Historii Żydów PL - dzieło poprzednika HGW ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Podatnicy Warszawy włożyli w tego potwora setki mln zł.
PIS PełO jedno zło!
2015-06-24 07:27:38 Autor: Parowóz
---.243.143.201
To jest to, co pani HGW oraz PO POtrafi. Niszczyć to, co polskie. Niszczyć polską tradycję i kulturę. Obudźcie się warszawiacy i nie pozwólcie niszczyć tego, co dobre.
2015-06-24 08:56:03 Autor: wasiu
---.static.korbank.pl
@ Sąsiad z Lędzin

Podobnie jak nie można w centrum miasta zarobić na parkach, skwerach, mniej uczęszczanych świątyniach, dawnych fosach miejskich czy rzekach. Czy to znaczy, że mamy wszystko zabetonować i zabudować pseudonowoczesnymi biurowcami na wzór globalnej wioski i zrobić
z centrum pustynię "biznesu" wymarłą po godzinach pracy? Niestety, władze i "państwowe" firmy widzą tylko kasę, kasę, kasę a kolej to już w ogóle ma w dupie swoją historię.
2015-06-24 10:17:02 Autor: Mx
---.219.143.163
Oby zobowiązania ze strony PKPu nie skończyły się tak, jak pełen sukces w wynajmie pomieszczeń na antresoli Centralnego...
2015-06-24 10:19:44 Autor: Mx
---.219.143.163
Oby zobowiązania ze strony PKPu nie skończyły się tak, jak pełen sukces w wynajmie pomieszczeń na antresoli Centralnego...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 10/2022
NUMER 10/2022
W najnowszym numerze naszego miesięcznika podsumowujemy targi Innotrans 2022, które na pewno zapadną całej branży w pamięć. Oprócz tego dużo piszemy o logistyce na szlakach do Ukrainy i przyszłości branży kolejowej i budowlanej. Piszemy też o systemie, który zmieni zarządzanie przepustowością na kolei... i o tym jak tę przepustowość na polskich torach likwidowano w ostatnich 30 latach.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR