NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Jest przetarg na rewitalizację odcinka Koniecpol - Turów

| Rynek Kolejowy 25.05.2012 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2012-05-25 14:04:25 Autor: Kryniczanin
---.centertel.pl

Kryniczanin
W końcu. Dla Wrocławia, Krakowa, Kielc, Poznania, Łodzi, Częstochowy, Warszawy to bardzo dobra wiadomość.
2012-05-25 14:16:43 Autor: maaaax
---.ip.netia.com.pl
Czyli rewitalizacja tylko jednego toru tak??
2012-05-25 14:43:54 Autor: Spaghetti
---.14.4.43
Krótki odcinek, ale od czegos trzeba zacząc :) Mam nadzieję, że podzielili na krótkie odcinki po to, zeby szybko sie robiło :) a koeljne przetargi tylko czekaja na ogłoszenie.
2012-05-25 14:44:37 Autor: si oui
---.ibselektronics.pl
dwa pytania: dwa tory czy jeden? i ile to kilometrów toru do zrobienia?
2012-05-25 15:32:29 Autor: patryket22
---.play-internet.pl
\"montaż urządzeń do ręcznego przestawiania zwrotnic oraz zamków zwrotnicowych ryglowych\"

lol, bez komentarza, hah!
W sumie to dobra wiadomość, w końcu się coś ruszylo ;)
2012-05-25 17:55:38 Autor: Mathew Kato
---.9.52.13
@Kryniczanin:

100% racji, a także dla mieszkańców Dęblina, Pionek, Radomia(!), Skarżyska (a, może i Starachowic czy Ostrowca Św?), Włoszczowy... Koniecpola(!).

Co do PLK CRI Oddział Południowy, to jest on w Krakowie:
http://www.plk-sa.pl/kontakt/centrum-realizacji-inwestycji/oddzial-poludniowy/
Natomiast rozumiem, że jeśli coś jest w Sosnowcu, to jego filia? Bo w Katowicach, zapewniam, że raczej nie ma nic :D.
2012-05-25 18:04:45 Autor: (nie)zorientowany
---.net.stream.pl
@Mathew Kato
Może nie oddział południowy ale jest Zakład Linii Kolejowych w Sosnowcu. Ja liczę na to że jak słyszałem ma to być zrobione do końca listopada.
2012-05-25 19:23:54 Autor: zorientowany
---.icpnet.pl
@si oui
Tor nr 1

Mnie nurtuje jedno pytanie - co to ma oznaczy]ać ?
...\"wymianę elektrycznych napędów zwrotnicowych wraz z mocowaniami, demontaż mechanicznych napędów zwrotnicowych, rygli i elementów tras pędniowych, montaż urządzeń do ręcznego przestawiania zwrotnic oraz zamków zwrotnicowych ryglowych, ...\"
2012-05-26 00:10:59 Autor: bozia
---.range86-146.btcentralplus.com
@Krynicznain

\"W końcu. Dla Wrocławia, Krakowa, Kielc, Poznania, Łodzi, Częstochowy, Warszawy to bardzo dobra wiadomość.\"

Dla Łodzi? Chyba w przypadku połączeń do Wrocławia przez Częstochowę, Opole (po całej rewitalizacji protezy), no ale nie nie prędko doczekamy się takiego połączenia.
2012-05-30 12:41:24 Autor: Kryniczanin
---.centertel.pl

Kryniczanin
Bozia

Spójrz na mapę.

Kraków - Kozłów - Koniecpol - Częstochowa - Piotrów - Łódź

A nie mikolskie patologiczne economy na CMK
2012-07-18 22:06:09 Autor: bmp
---.net.stream.pl
Witam!
Napisaliście Państwo,że otwarcie ofert na rewitalizację linii 61 (Koniecpol-Turów) nastąpi 6 lipca o godz. 11:00.I żadnej informacji o wynikach.
Co z pozostałymi odcinkami?
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.