Partnerzy serwisu:
Biznes

Furgalski i Sulima o planach inwestycyjnych Kolei Mazowieckich [film]

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Data publikacji:
29-01-2017
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Furgalski i Sulima o planach inwestycyjnych Kolei Mazowieckich [film]
fot. KM
– Odchodzimy od modernizacji taboru na rzecz zakupu nowych pojazdów – mówi o planach Kolei Mazowieckich Czesław Sulima, członek zarządu KM.

Koleje Mazowieckie są w przededniu największego zamówienia w historii spółki. Przewoźnik zamierza kupić nowy tabor w liczbie 71 elektrycznych zespołów trakcyjnych. Wszystko ma się odbyć w ramach jednego postępowania przetargowego. Władze spółki podjęły też decyzję o budowie ogromnego zaplecza technicznego, które pozwoli przewoźnikowi samemu prowadzić prace w zakresie utrzymania taboru na poziomie P4.

– Przetarg związany z zakupem 71 elektrycznych zespołów trakcyjnych będzie największym przetargiem w naszej historii. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju odchodzimy od modernizacji taboru na rzecz zakupu nowych pojazdów. Nie zapominamy także o rozbudowie naszego zaplecza technicznego, co w perspektywie coraz bardziej nowoczesnego i licznego parku taborowego jest absolutnie niezbędne – mówi o planach Kolei Mazowieckich Czesław Sulima, członek zarządu KM.
 
– Trzynasty rok działalności KM będzie na pewno rokiem trudnym ze względu na szeroko zakrojone plany inwestycyjne PKP PLK związane z modernizacją infrastruktury – zapowiedział Adrian Furgalski, wiceprezes Zespołu Doradców Gospodarczych TOR.

Więcej na temat inwestycji taborowych, w tym przede wszystkim ogromnego przetargu na dostawę nowych pociągów dla Kolei Mazowieckich można przeczytać tutaj. Natomiast o planach rozbudowy zaplecza przewoźnika piszemy tutaj.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
SKODA
Exatel

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5