NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Europa Zachodnia na celowniku CTL Logistics

| CTL Logistics 29.04.2014 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2014-04-29 18:13:50 Autor: jegomosc
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta sama gadka co 2 lata odgrzewana. Ciekawe czy wiedzą - gdzie te miejscowości chociaż leżą. W PL mówią o rozwoju w Niemczech. A w Niemczech zachwalają rozwój w Polsce. A po jednej i drugiej stronie w rzeczywistości lipa.
2014-04-29 20:05:23 Autor: ex
---.wapgw.era.pl
trzeba robić dobrą minę do złej gry... a maszynistów coraz mniej. Nie wspominając o zdezelowanych lokach.
Ps. Mieciu więcej jest takich "dobrych" dla firmy i to nie tylko emeryci..!
2014-04-29 21:15:33 Autor: xxl
---.172.252.170
Ctl bedzie przewozic towary wolami
2014-04-30 08:46:56 Autor: ptyś
---.opera-mini.net
[Admin: zmoderowany]
2014-04-30 08:47:43 Autor: yarahit
---.opera-mini.net
[Admin:zmoderowany]
2014-04-30 09:57:12 Autor: :P
---.133.17.165
[Admin: zmoderowano]
2014-04-30 10:02:02 Autor: :P
---.133.17.165
miało być ze nie będzie was w domu.

Najśmieszniejsze jest to że wypowiadają sie osoby które robiły to samo i ruchane tak samo.
2014-04-30 11:49:06 Autor: mietek
---.dynamic.chello.pl
a Świstak siedzi i ....
2014-05-01 12:34:38 Autor: Widmo
---.133.191.175
Zabawne... Ilekroć ctl zamieszcza tutaj pieśni pochwalne na swój temat, tylekroć ludzie jadą po nich jak po burej su*e...
2014-05-02 13:55:12 Autor: bodek
---.dynamic.chello.pl
a UTK nic nie widzi czy nie chce widzieć??
2014-05-02 14:06:06 Autor: obserwator prawdy
---.adsl.inetia.pl
Dno dno jeszcze raz dno......
2014-05-02 14:28:48 Autor: m
---.toya.net.pl
....
2014-05-05 10:05:49 Autor: premier
---.centertel.pl
Sluchajcie no frustraci i nieudacznicy wylewajacy tu swe zale. Zajmicie sie szukaniem nowej pracy zamiast tu biadolic. Wasze biadolenie aboslutnie nic nie zmieni. Jestescie pewnie tylko posmiewiskiem w firmie z powodu ciaglego zrzedzenia na forum.
Szukajcie nowej pracy jak sporo osob w CTLu!

PS kontrola z UTK chyba byla i pewnie jest "czysto" :)
2014-05-05 12:45:09 Autor: ex
---.wapgw.era.pl
@premier zfrustrowany nieudacznik to cię zrobił. A jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to się zamknij.
2014-05-05 14:10:53 Autor: ex
---.wapgw.era.pl
@premier zfrustrowany nieudacznik to cię zrobił. Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to się zamknij.
2014-05-05 14:23:56 Autor: premier
---.centertel.pl
@ ex
CTL ci placi teraz godziny a ty szczekasz zamiast zajac sie robota. Sio do budy bo o tej porze to pracodawca twoim panem jest!
2014-05-05 14:31:03 Autor: ex
---.wapgw.era.pl
@premier
Dawno temu olałem tą śmieszną firmę. A ty to pewnie jesteś cwelem z za biurka na którego ludzie pracują. Więc sam zajmij się robotą. Nara ćwoku.
2014-05-05 15:10:55 Autor: premier
---.centertel.pl
[Admin: zmoderowano]
2014-05-05 18:34:23 Autor: uwazny
---.adsl.inetia.pl
Dlaczego wymoderowano posta, o kłanianiu się w pas panom dyrektorom?
Czy to cos złego?
Pewnie ex się przestraszył...
2014-05-06 10:41:14 Autor: Widmo
---.133.191.175
@premier dlaczego obrażasz ludzi? Prawda w oczy kole? Ctl ci za to płaci?
Czy zwyczajnie jesteś chamem...
Nie musisz odpowiadać. Znam odpowiedź!
2014-05-06 11:33:01 Autor: premier
---.centertel.pl
A ktorym zdaniem poczules sie obrazony??? Czyzbys odebral to personalnie??? Tez masz problemy w zyciu???
Niech sie wszelkiej masci mamlasy wezma za robote, a nie wyplakuja swoja dola na publicznym forum.
I nie badz taki kozak - by do TV isc to trzeba miec jaja.
2014-05-06 12:39:50 Autor: Widmo
---.133.191.175
Nie poczułem się obrażony bo w tej firmie nie pracuje. A poza tym taki cham nie jest w stanie mnie obrazić.
Jedna rada... Jak pójdziesz do supermaketu idź na dział warzywny połóż głowę na wagę i naciśnij BURAK!
2014-05-06 13:01:10 Autor: premier
---.centertel.pl
Nie wiem, kto ci tak glupia rada podsunal z burakiem, ale nie porownasz twojego wyniku z moim. Musisz szukac innego mamlasa.
2014-05-06 13:09:32 Autor: ssl
---.centertel.pl
to się jeszcze okaże kto ma jaja
2014-05-07 10:54:55 Autor: xxl
---.172.252.49
W prawie kolejowym pracodawca ma obowiazek wydac kopie poswiadczajaca wszelkie uprawnienia i egzaminy pan dyrektor pewnie o tym nie wie
2014-05-07 14:09:55 Autor: nowy
---.free.aero2.net.pl
No tak to wiem ze w prawie kolejowym ale chkdzi mi dokladniej jakies paragrafy
2014-05-11 21:47:16 Autor: rimek
---.dynamic.gprs.plus.pl
dane osobowe!
2014-05-15 22:25:00 Autor: hahahah
---.adsl.inetia.pl
hahahahahahah "co ja Ci poradze :) " sory ale taki mamy klimat :):):)
2014-05-16 19:28:16 Autor: mietek od tabletek
---.adsl.inetia.pl
Jakby nie ten CTL na który plujecie jadem to pewne byście do wielkiej brytfanny na zmywak musieli jechać, jak inni niezaradni życiowo!

Aaaalllle gdzie tam, kasiory przecież nie mielibyście, więc klepalibyście bidę we własnym familoku :P
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.