NUMER 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat numeru:
Rower na kolei
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

ČD Cargo nie wyklucza kupna akcji PKP Cargo

| lp, Rynek Kolejowy, 28 marca 2011 28.03.2011 96

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2011-03-28 16:24:12 Autor: fastcracker
---.xdsl.centertel.pl

fastcracker
1 korona czeska to około 16 groszy więc plany ambitne gorzej z ich realizacją.
2011-03-28 16:25:03 Autor: Piotr
---.kaniup.agh.edu.pl
No i będziemy finansować czeską gospodarkę. Czesi to bardzo praktyczny naród i rozsądku gospodarczego nie sposób im odmówić. A Polsce zostaną znów deficyty budżetowe do pokrycia przez nasze praprawnuki.
2011-03-28 16:28:55 Autor: zainteresowany
---.dynamic.chello.pl
a kiedy będzie prywatyzacja belwederu?
2011-03-28 16:37:38 Autor: R. W. O.
---.222.99.94
Nie może kupić tych akcji: ani CD, ani DB, ani SNCF, ani RĹťD, - bo to nie byłaby prywatyzacja jak zakłada się we wszystkich oficjalnych programach.
2011-03-28 16:42:39 Autor: nie z CD Cargo
---.dynamic.gprs.plus.pl
Chciało by się.....
Szkoda - że CD Cargo nie poinformowało o zeszłorocznych swoich wynikach i teraźniejszych. JEST TO BANKRUT !!!!!!
Ja też nie wykluczam, że będę brał udział w prywatyzacji PKP Cago a w przyszłości może DB Schenker Rail Deutschland AG !!!!!
Buuuuuuuuuuuu...............
2011-03-28 17:16:37 Autor: Lysy3
---.internetdsl.tpnet.pl

Lysy3
Ĺťenada... polski narodowy kapitał, spółka staje na nogi, jest na plusie, jedna z największych w Europie, prestiż się buduje, zyski płyną z działalności a prognozy są obiecujące i oni sprzedają akcję obcym ludziom... Czegoś tutaj nie rozumiem?

Bo ja jak mam firmę, która po ostrym spadku zaczyna funkcjonować dobrze i przynosić mi zysk to nie pozwalam, by ktoś wkładał nos w moje sprawy a tym bardziej pieniądze...

No ale to jest POLSKA.
2011-03-28 17:23:06 Autor: Szyszymek
---.warszawa.vectranet.pl
@R.W.O.
W rozumowaniu polskiego rządu kupno PKP Cargo przez CD, DB, SNCF czy RĹťD to też będzie prywatyzacja.

W jakimś felietonie sprzed paru miesięcy Janusz Korwin-Mikke przytaczał swoją rozmowę z jednym z rzeczników któregoś z ministrów. W tejże dyskusji rzecznik owego ministra stanowczo stwierdzał, że jak sprzedają spółce skarbu państwa innego kraju to też jest to prywatyzacja.
2011-03-28 17:52:54 Autor: stantutaj
---.adsl.inetia.pl
Jak to? Płotka ma zjeść rekina?
2011-03-28 18:11:34 Autor: hmmm...
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witam....
I ten news mi się podoba. Bo nikt nikomu nie odbierze marzeń (nawet - jeżeli są nierealne).
Podstawa to pozytywnie myśleć - !!!!!
Bravo CD Cargo. !!!!!
2011-03-28 19:02:35 Autor: mop
---.dynamic.gprs.plus.pl
Platfusy by nawet własne matki na organy sprzedali
2011-03-28 19:31:48 Autor: czyżnie?
---.acn.abpl.pl
Im szybciej nastąpi sprzedaż tego chłamu w prywatne ręce tym lepiej.
Prywatyzacja to najlepsza droga do dekomunizacji a poza tym w końcu prywatny właściciel skopie porządnie tyłki związkowcom.

A kasę wydać na emerytów kolejarskich. Na inwestycje i tak nie starczy.
2011-03-29 12:07:45 Autor: anty(/)prywatyzacja
---.play-internet.pl
ech ten 4 rozbiór Polski tylko że gospodarczo-ekonomiczny wszystkie się pozbądźmy i sprzedajmy się jak panienka z pod latarni. Ĺťal i rozpacz
2011-03-29 13:11:08 Autor: cargo
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od dziś zaczynam uczyć się czeskiego!!!!!!
2011-03-29 14:52:49 Autor: Piotr (Tczew)
---.38.108.58.internetia.net.pl
ČD Cargo też chce poznać prawdziwy status ekonomiczny PKP Cargo. Taka okazja się nie powtórzy!
Tylko po co w takim razie jest zarządzanie informacją tajną i poufną w firmie skoro \"wybrańcy\" prywatyzacyjni będą mogli się zapoznać z wszystkim, a potem kupią, albo i nie kupią. A co będą wiedzieli to ich.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat najnowszego raportu jest z jednej strony wakacyjny, a z drugiej – mocno rozgrzewający opinię publiczną – czyli kolej i rower. Jak zwykle, nie brakuje również ciekawych rozmów, tematu integracji komunikacji czy przyszłości technologicznej, takiej jak wodór i ETCS. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.