NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Wypadek z Vectronem w okolicy Koła

| Jakub Madrjas 25.03.2016 1651

Wypadek z Vectronem w okolicy Koła
Fot. Michał Denys
Wypadek z Vectronem w okolicy Koła
Wypadek z Vectronem w okolicy Koła
Wypadek z Vectronem w okolicy Koła
W czwartek o godzinie 22:30 na odcinku towarowej linii Ponętów – Dąbie n. Nerem pociąg towarowy najechał na ostatni wagon z węglem innego pociągu towarowego. Nie było poszkodowanych.
Jak informuje PKP PLK, do wypadku doszło w miejscowości Tarnówka w gminie Dąbie, na odcinku towarowej linii Ponętów – Dąbie n. Nerem (woj. wielkopolskie, powiat kolski). Pociąg towarowy przewoźnika Ciech Cargo najechał na ostatni wagon z węglem pociągu towarowego PKP Cargo. – Nie było poszkodowanych. nie ma zagrożenia dla środowiska – informuje rzecznik PKP PLK Mirosław Siemieniec. Okoliczności zdarzenia ustali specjalna komisja. Na zdjęciu z w wypadku widać, że uczestniczyła w nim wynajęta z DB Schenker lokomotywa Vectron 5 170 056.

– Teren jest zabezpieczony, działają służby techniczne. Sprawdzone są już urządzenia sterowania. Na miejscu jest dźwig i przygotowuje wkolejenie lokomotywy i usuniecie uszkodzonego wagonu. Linia powinna być przejezdna ok. godziny 18:00. Zdarzenie nie ma wpływu na kursowanie pociągów pasażerskich – dodaje rzecznik.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Koło (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Koło (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS