NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Lokomotiv kupił Gamę i chce jeszcze dwie [Zdjęcia]

| Pesa 08.07.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-07-08 14:52:42 Autor: jondo
---.centertel.pl
No i git, dobry zakup. Powodzenia Ecco.
2015-07-08 15:32:45 Autor: ---
---.152.145.247.dsl.dynamic.t-mobile.pl
To ta która jeździła w Lotosie, czy jest Gama z numerem 002?
2015-07-08 16:32:48 Autor: ISEDR
---.tktelekom.pl
No teraz będziecie musieli sklonować Marcelka,bo nie da rady na trzech Gamach do Gądek zasuwać.
2015-07-08 17:07:23 Autor: TomTom
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@---
To ta sama, która jeździła w Lotosie, PKP IC, i u innych przewoźników, była na Innotrans.
2015-07-08 17:30:55 Autor: KMmm
---.tktelekom.pl
Gamy jako 1 kupiły chyba KM do PP
2015-07-08 18:42:04 Autor: Kuc
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta lokomotywa przypomina mi starą ladacznicę - jest z wyglądu brzydka i obwisła. Ale z całą pewnością ciągnąć musi fest!
:)))
2015-07-08 18:45:35 Autor: Malopolanin
---.116.200.66
W odpowiedzi na post ISEDR:
"No teraz będziecie musieli sklonować Marcelka,bo nie da rady na trzech Gamach do Gądek zasuwać."
Marcela to ty szanuj, OK?
2015-07-08 20:07:37 Autor: roześmiany
---.dynamic.chello.pl
Po trzech miesiącach eksploatacji jednej lokomotywy kolo mówi o bezawaryjności :) OK. Nie mam pytań.Lokomotywa szpetna ale niech faktycznie będzie bezawaryjna bo to u Pesy niekoniecznie jest normalnością patrz Kraków Prokocim ...
2015-07-08 20:39:53 Autor: bronek1
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
To Ecco Rail czy Lokomotiv? O co tu chodzi?
2015-07-09 00:02:37 Autor: ep40
---.gdynia.mm.pl
Jak się wzięło to trzeba ciągnąć dalej.
2015-07-09 08:47:20 Autor: AA
---.internetdsl.tpnet.pl
Lokomotiv i Ecco ma jednego wlaściciela.
2015-07-09 09:43:17 Autor: ISEDR
---.tktelekom.pl
W odpowiedzi na post Malopolanin:
"Marcela to ty szanuj, OK?"
Marcela to znam osobiście kolego a post był formą żartu.
2015-07-09 10:39:19 Autor: lars
---.ssp.dialog.net.pl
Panowie tam spokojnie :D są wakacje.

Szczerze, to trochę bardziej podoba mi się griffin, ale gama z drugiej strony ma swój unikatowy wygląd. :)
2015-07-09 11:16:45 Autor: Black India Pale Ale
---.19.18.234
Ważne, żeby jeździła, a jak na razie jeździ.
2015-07-09 12:30:23 Autor: DarekP
---.246.68.18.skyware.pl
Może podstawowe pytanie. Czy te dodatkowe lokomotywy też będą 111Ed?
2015-07-09 13:14:58 Autor: Malopolanin
---.116.200.66
W odpowiedzi na post ISEDR:
"Marcela to znam osobiście kolego a post był formą żartu."
W porządku :)
2015-07-09 17:17:29 Autor: Zachodniopomorski Smerf
---.sta.asta-net.com.pl
Przepraszam bardzo, a kto to jest ten słynny Marcel?
2015-07-10 08:32:00 Autor: DarekP
---.246.68.18.skyware.pl
Na Podkarpaciu to dość duży przewoźnik autobusowo-busowy obsługujący ruch regionalny ;)
2015-07-14 11:46:37 Autor: d
---.tktelekom.pl
Jednak macie racje Gama jest bardzo brzydka, bardzo lekka, i tylko mocy ma dużo z którą nic nie zrobi. TE33a to dopiero jest potęga i moc
2015-07-23 16:24:51 Autor: kkk
---.internetdsl.tpnet.pl
a gdzie Qubuś?????????????????? jego zawszw pełno
;)
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Fotorelacje
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR