NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

ZUE zrewitalizuje tory z Katowic do Chorzowa

| Jakub Madrjas, Rynek Kolejowy 06.03.2015 120

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-03-06 17:12:58 Autor: tiruriru
---.dynamic.chello.pl
http://bip.slaskie.pl/dokumenty/2015/03/05/1425552788.pdf
2015-03-06 18:25:31 Autor: kolejowo
---.tktelekom.pl
No to ZUE do dzieła. Szykuje się piękny układ rozjazdowy na Batorym.
2015-03-06 19:03:49 Autor: Gubernator Kalifornii
---.centertel.pl

Gubernator Kalifornii
"przebudowa peronów"???

Czyżby wreszcie Katowice Załęże miało zostać wyremontowane???
2015-03-06 22:29:23 Autor: Przemek
---.internetia.net.pl
Wszyscy wiedzą że będzie KIO do tego postępowania a błąd w ofercie ZUE jest nie do poprawienia.....
2015-03-07 02:08:13 Autor: Pabloss
---.dynamic.chello.pl
Tzn?
2015-03-07 07:18:22 Autor: KRENAU
---.dynamic.mm.pl
"rewitalizacja" ???
to co wymieniono w artykule wygląda na trochę więcej niż rewitalizacja :P
2015-03-07 07:19:15 Autor: KRENAU
---.dynamic.mm.pl
A co z odcinkiem Katowice - Kraków???
2015-03-07 08:12:41 Autor: ciekawski
---.189.38.59.atman.pl
Przemek, jak się mówi "a", to trzeba powiedzieć "b". O co chodzi w tej ofercie?
2015-03-07 12:25:06 Autor: nacz1
---.tktelekom.pl
Lepiej by dopłacili do pociągów do Chorzewa Siemkowic, a nie tylko czarna dziura bez dna na czarnym śląsku.
2015-03-08 12:41:31 Autor: niedowiarek
---.dynamic.mm.pl
Jeszcze w tym roku mają skończyć? To chyba niemożliwe. Zbyt piękne. Zwłaszcza teraz, kiedy na odcinku Tarnowskie Góry-Katowice pojawiło się trochę pasażerów, zachęconych nieco lepszym czasem przejazdu, zbliżonym do autobusu. Na czas remontu relacja z Lublińca ma się kończyć w Ch. Batorym, co faktycznie wygasi popyt.
Gdyby już w grudniu miało się to skończyć...
Ech, chyba chodziło o grudzień 2017, albo coś...
2015-03-08 21:17:12 Autor: Kolejarz realista
---.adsl.inetia.pl
Panie Madrjas jak Pan nie ma wiarygodnych informacji to niech Pan się nie ośmiesza. W Katowicach kolejarze Panu powiedzą prawdę.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR