NUMER 09/2022
NUMER 09/2022
Temat numeru:
Innotrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Wojciechowski: PLK stawia na jakość

| jm, Rynek Kolejowy 10.12.2015 287

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-10 10:52:54 Autor: synowie mafii&córy koryntu
---.dynamic.chello.pl
Filipek, przystojny inaczej, mistrz silnej ręki na aportach i aportowaniu po godzinach przez asystentów zna się jak mało kto:)
2015-12-10 11:19:43 Autor: pisior
---.adsl.inetia.pl
Ale ta jakość to już chyba bez prezesa Wojciechowskiego, którego niebawem Adamczyk wymiecie z PLKi?
2015-12-10 11:46:39 Autor: mac
---.dynamic.chello.pl
PLK i jakość bo uwierzę jeszcze. Trasa Gdynia -Warszawa co chwila remont bo ktoś coś spartolił. Jak się jedzie po taniości to jakość jest jaka jest. Trasa niby zrobiona do szybkiego ruchu to jakiś ingynier wymyślił wiadukty z ograniczeniem do 120 km/h nie wspominając ze odcinek Tczew-Iława jest usłany ograniczeniami tymczasowymi póki co ,które wejdą w stałe za jakiś czas. Droga PLK przestańcie mydlić ludziom mydlić oczy swoją propagandą wspaniałości to wasze 20 letnie nieróbstwo doprowadziło do degradacji infrastruktury. Pociągu sprawdzającego stan torów też nie widać nie wiedziałem milion lat.
2015-12-10 11:48:23 Autor: ex-kolejarz
---.icpnet.pl
Szkoda, że skoro już to się tworzy, to nie przeniesiono tego w teren. Czy wszystko musi być w Warszawie? Taka jednostka i tak będzie pracować głównie w terenie, a biuro mogłoby wykorzystać pokolejowy budynek np. w Łodzi czy Bydgoszczy. Eh, centralizacja.
2015-12-10 12:05:05 Autor: synowie mafii&córy koryntu
---.dynamic.chello.pl
Czy tylko mi, ta szacowna nowa instytucja kojarzy się z ''centralną dyrekcją muzeów'' z filmu Poszukiwany Poszukiwana? Jedynym uprawnionym podmiotem do oceny jakości prac, jest w imieniu zamawiającego jednostka ogłaszająca przetarg...

Jaki przykład GDAKI? Ta GDAKA, która po kontroli Kulczykowej autostrady stwierdziła, że na 160 km należy wymienić nawierzchnię, a następnie zamilkła i zaakceptowała? Tu będzie podobnie...
2015-12-10 16:38:58 Autor: analityk kuuper van basten
---.dynamic.chello.pl
Jakość w Chałupkach.
2015-12-10 17:12:46 Autor: Kolejarz realista
---.adsl.inetia.pl
Jaki Prezes taka firma- to wszystko w tym temacie.
2015-12-10 17:55:46 Autor: KrakusE30
---.centertel.pl
Panie Prezesie PLK, ciągle wina Hiszpanów:

http://www.rynek-kolejowy.pl/60571/pociagi_odwolane_trzy_dni_przed_rozkladem_nie_wroca_na_linie_wodz
islaw_chalupki.html

ale jakoś się niczego nie nauczyliście??! A może i wina Tuska, Panie Wojciechowski?
To wszytko wina Tuska! Brawo PLK! Na miejscu KŚ posłałbym Was do UTK.
2015-12-10 19:23:21 Autor: Kolejowygosc
---.71.ktmtelekom.pl
Bzdury,bzdury.. Panie Wojciechowski albo jestes Pan idiota albo masz Pan w tym interes... Juz chodza sluchy,ze te Wasze dzialy od jakosci dogaduja sie z wykonawcami.. Komu chcecie oczy mydlic?! Interes i latwa kase Panowie na wzor GDDKiA chcecie przeniesc w PLKe! Falsz i obluda - tyle z tej Pana Panie Wojciechowski gadki wychodzi!!! Niech szybko Pana i Panska korupcjogenna jednostke szybko szlag trafi! Tyle mam w temacie .
2015-12-10 19:23:23 Autor: Kolejowygosc
---.71.ktmtelekom.pl
Bzdury,bzdury.. Panie Wojciechowski albo jestes Pan idiota albo masz Pan w tym interes... Juz chodza sluchy,ze te Wasze dzialy od jakosci dogaduja sie z wykonawcami.. Komu chcecie oczy mydlic?! Interes i latwa kase Panowie na wzor GDDKiA chcecie przeniesc w PLKe! Falsz i obluda - tyle z tej Pana Panie Wojciechowski gadki wychodzi!!! Niech szybko Pana i Panska korupcjogenna jednostke szybko szlag trafi! Tyle mam w temacie .
2015-12-10 19:24:03 Autor: Kolejowygosc
---.71.ktmtelekom.pl
Bzdury,bzdury.. Panie Wojciechowski albo jestes Pan idiota albo masz Pan w tym interes... Juz chodza sluchy,ze te Wasze dzialy od jakosci dogaduja sie z wykonawcami.. Komu chcecie oczy mydlic?! Interes i latwa kase Panowie na wzor GDDKiA chcecie przeniesc w PLKe! Falsz i obluda - tyle z tej Pana Panie Wojciechowski gadki wychodzi!!! Niech szybko Pana i Panska korupcjogenna jednostke szybko szlag trafi! Tyle mam w temacie .
2015-12-10 19:38:36 Autor: gosc
---.35.233.118
PLK stawiaja na jakosc-smieszni sa-czy wy wiecie co to jakosc??! do tej pory co zrobiliscie to partactwo i szpetota!
nawet nie potraficie sie trzymac planow wizualizacyjnych i budowac wedlug nich! tak jest ze szczecinem gdzie zadaszenie wiat powinno byc cale oszklone a zamontowaliscie blache,w gliwicach powinna byc nawierzchnia peronowa z plyt koloru szarego co swietnie by wspolgralo kolorem i estetyka z konstrukcja wiaty a polozyliscie czerwone plyty i pewnie uzyjecie farby olejnej do oznaczenia krawedzi peronowej-rzeczywiscie to jest znakomitya jakosc-zalosni jestescie
to co zostalo dane z unii powinno byc oddane z powrotem do brukselii!
2015-12-10 21:54:10 Autor: mysza
---.nos-oignons.net
Ktoś wie może kto to jest ten gość na zdjęciu w tym rozbrajającym brązowym szaliczku. Jakaś kolejna gwiazda kolejnictwa z PKO ?
2015-12-11 08:02:41 Autor: DamianK
---.free.aero2.net.pl
PLK celowo robi wieczne remonty aby czerpać finanse z UE a jakość to poprawki aby znów robota się kręciła.
2015-12-11 09:57:55 Autor: Deo
---.free.aero2.net.pl
Hahaha, dobre! Jakość designu peronów też? Te które powstają ostatnio wykonane przez PKP PLK wyglądają jakby zostały zaprojektowane w PRLu. Wystarczy choćby porównać jakość peronów PKM z tymi na linii Warszawa-Gdynia...
2015-12-11 16:34:20 Autor: podbijarka
---.146.66.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
TOTALNE bZDURY JEST TO NAGANIANIE KASY KOLESIOM ZATRUDNIENIE TYLE OSÓB W JAKOŚCI TO NASTĘPNE MILIONY ZŁOTYCH ZA KTÓRE MOŻNA NAPRAWIĆ KILKA KILOMETROW TOROW WIĘCEJ. UWAŻAM ŻE TYLKO POSTAWIĆ KILKU KOMISARZY ODBIORCZYCH W KOPALNIACH KRUSZYWA ORAZ ODBIORCOW ELEMENTÓW PREFABRYKOWANYCH ,I WSZYSTKIE ELEMENTY JAKOŚCIOWE ZGINĄ .
2015-12-11 20:01:41 Autor: Elżbieta
---.ssp.dialog.net.pl
Ale jaja!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 09/2022
NUMER 09/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy, dwujęzyczny numer "Rynku Kolejowego" przygotowany na targi Innotrans 2022. Warto przeczytać rozmowy z prezesami PKP SA, PKP PLK, UTK, Pesy, Siemens Mobility, Kolei Śląskich... oprócz tego piszemy o stanie bezpieczeństwa na kolei w Polsce i Europie, słynnym bilecie za 9 euro w Niemczech i o obiecującym kierunku ekspansji dla polskich firm z branży kolejowej. Zapraszamy do lektury! 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR