NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Vulcano na Sycylii już po rozruchu, drugi w drodze

| lk Rynek Kolejowy 07.12.2015 295

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-07 10:30:40 Autor: Zdzich Kapusta
---.adsl.inetia.pl
"Włoski przewoźnik jest pierwszym zagranicznym odbiorcą taboru polskiego producenta"

A czy czasem Pesa już za granicę nie dostarczała?
Do tej pory milczałem - ale ilość błędów i wpadek na tym portalu jest wręcz zatrważająca...
Dosłownie w co drugim art. są błędy ortograficzne lub bzdury - które nawet na zdrowy chłopski rozum nie powinny być zamieszczane.
2015-12-07 10:32:59 Autor: Gruby z CB
---.adsl.inetia.pl
Czy wyśta tam Prezydynta Komorowskiego do korekty zatrudnili?
Popieram Pana Kapuste - błąd na błędzie! Tego nawyt Hyjterzy z Newagu nie rozumieją!
2015-12-07 10:34:35 Autor: fixall
---.dynamic.chello.pl
Przycztaj jeszcsevraz to zdanie. A najlepiej 5 razy.
Mowa tu o Newagu (polski producent) a ten za granicę jeszcze nic do tej pory nie dostarczył.
Także lepiej milcz dalej.
2015-12-07 10:36:32 Autor: Zdzich Kapusta
---.adsl.inetia.pl
Tam jest wyraźnie napisane - polskiego producenta. A pierwszym polskim producentem sprzedającym zagranicę była Pesa.
2015-12-07 10:54:58 Autor: tomtom
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
No, a parowozy Fabloku i HCP?
A 6D, 201E, 301D?
A kible?
Trochę tego było, a nie wspominam o wagonach:)
2015-12-07 11:20:28 Autor: utwil
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
newag jako pierwszy stworzył okrągłe koła wiec sie nie wymądrzać !
2015-12-07 11:27:30 Autor: user
---.tktelekom.pl
@Zdzich Kapusta nowosądeckiego producenta jak chcesz cytować to cytuj w całości a nie wybrane słowa!!!
2015-12-07 12:45:28 Autor: ep40
---.19.247.93
W porównaniu do ich dotychczasowego taboru to Vulcano są bardzo nowoczesne, skoro pierwszy rozruch zakończył się pomyślnie to zapowiada się to dość dobrze biorąc pod uwagę trochę nietypową konstrukcję. Ciekawe kiedy będą pierwsze zdjęcia wnętrza?
2015-12-07 16:16:38 Autor: wojtus
---.dynamic.gprs.plus.pl
"elektryczny zespół trakcyjny z silnikiem diesla"

ta oto wygląda profesjonalizm dziennikarzy RK
2015-12-07 17:32:02 Autor: KrakusE30
---.centertel.pl
@wojtus:

No fakt, tu przeszli samych siebie. To jak pisanie, że Krasicki znalazł się na bezludnej wyspie, gdzie poznał wielu ludzi.
2015-12-07 21:00:14 Autor: mnicho
---.dynamic.gprs.plus.pl
znawcy od siedmiu bolesci,jest napisane "zespol trakcyjny"-naped disla[silnik spalinowy ] i przekladnia elektryczna [silnik trakcyjny].Prawidlowo napisane.
2015-12-07 23:06:18 Autor: Adam Zz
---.dynamic.gprs.plus.pl
Aż się Etna z wrażenia przebudzila!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR