NUMER 06/2021
NUMER 06/2021
Temat numeru:
Utrzymanie i naprawa taboru
szukaj
Śledź nas:

Start Kolei Małopolskich bez problemów (aktualizacja)

| pr, Rynek Kolejowy/tvn24.pl 14.12.2014 164

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-12-14 13:54:56 Autor: ---
---.dynamic.chello.pl
"Cena „zintegrowanego” biletu 70-minutowego ważnego w KMŁ i MPK Kraków wynosić będzie 7 zł" - BŁĄD, BŁĄD, BŁĄD! Bilet powyższy kosztuje 5,40 zł! Odsyłam do źródła, czyli organizatora komunikacji w Krakowie:

http://kmkrakow.pl/bilety/rodzaje-i-wzory-biletow.html#bilet_wspolny_70-minutowy
2014-12-14 13:56:24 Autor: ---
---.dynamic.chello.pl
I jeszcze link do podstawy prawnej:
http://malopolskiekoleje.pl/images/pliki/wspolny70min.pdf
2014-12-14 14:05:39 Autor: quest
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będę korzystał z usług Kolei Małopolskich. Mają bardzo dobre ceny i nowiutki tabor...Jak dla mnie super :-)
2014-12-14 14:49:56 Autor: eeee
---.dynamic.gprs.plus.pl
Sędzia kalosz
2014-12-14 15:27:24 Autor: .Piotr
---.156.107.145
Mam nadzieję że przesiadki nie przegonią licznej grupy dojeżdżających - czyli Businees Parku i Zabierzowa. Bezpośrednie połącznie wschód - zachód Krakowa było bardzo popularne i konkurencyjne czasowo wobec samochodu.
2014-12-14 16:36:30 Autor: ---
---.geod.agh.edu.pl
@Piotr:

W pociągach Kolei Małopolskich są honorowane wszelakiej maści bilety miesięczne Przewozów Regionalnych :) Wielki plus i za to :)
2014-12-14 18:38:07 Autor: alknow
---.kwidzyn.mm.pl
Orientuje się ktoś czy z Pomorza wróciły już SA133-004 oraz SA133-005 i gdzie będą jeździć?
2014-12-14 19:23:37 Autor: komentator rynku kuuper van basten
---.free.aero2.net.pl
Gratulacje, Panie Rębilas!
2014-12-14 20:55:41 Autor: Gheata_Sigiliu
---.rrz-sued.at
Informacja o zintegrowanym bilecie 70 min. za 5,40 zł bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Z Drożdżowni w 17 minut dojadę na dworzec główny, a wtedy mam szansę czy to tramwajem, czy autobusem dojechać gdzie potrzebuję (a przynajmniej nieco bliżej). Zaraz po Nowym Roku wypróbuję ten nowy twór. Żeby tylko utrzymali obiecywany półgodzinny takt. Może będzie fajnie działało?
2014-12-14 22:55:10 Autor: Grześka
---.dynamic.gprs.plus.pl
A co z rynkiem pracy w województwie dla młodego pokolenia, skoro Kolejka Małopolska emerytami stoi? I to dosłownie stoi, z emerytami mającymi problemy z uruchomieniem i planowym wyjazdem taboru???
2014-12-15 00:37:29 Autor: sb
---.internetdsl.tpnet.pl
a kiedy połączenia do Olkusza czy Wolbromia?
2014-12-15 07:45:41 Autor: KRENAU
---.dynamic.mm.pl
TAK MYSLĄ O KOLEI AGLOMERACYJNE NAWET DO CHRZANOWA - REDUKUJAC JEDNOCZEŚNIE KURSY NA CHRZANÓW - WSTYD WSTYD WSTYD - NIE DO ODROBIENIA STRATA PASAŻERÓW. TO JEST POLITYKA W POLSCE!
2014-12-15 08:57:04 Autor: krytyk
---.dynamic.chello.pl
Wielki sukces dla Zarządu i Marszałka Puchacza , ale porażka dla ludzi , kolej będzie działać tam gdzie im pasuje i się opłaca , reszta zostaje w czarnej du...ie ,ciekawy jestem czy będą w przyszłości jeździć np do Zakopanego .
2014-12-15 16:02:45 Autor: Tomek Janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
A który leming pojedzie Kolejką Małopolską do Wieliczki za psie piniędze, skoro busiarze zdążyli im już zakarbować w świadomości, że w takie wyjątkowe w skali całego świata miejsce wypada jeździć wyłącznie busem w którym płaci się tyle co za taxówkę?
2015-01-01 12:16:50 Autor: Skipper
---.promax.media.pl
Mądry człowiek jakim jest Pan Ryszard Rębilas, otwarty umysł i szerokie spojrzenie na problemy. Jest ludzki nie jak te wszystkie Młode Wilki traktujące pracowników jak przedmioty.Jest człowiekiem którego ludzie szanują , ale nie lubi władza szczególnie ta kolejowa
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2021
NUMER 06/2021
Ostatnie miesiące przyniosły spore zmiany na rynku napraw taboru kolejowego. PKP Cargo sfinalizowało zakup zakładów w Gniewczynie, PKP Intercity Remtrak przejęło ostatecznie zakład w Opolu, a nieco wcześniej zakończyło rozbudowę swoich głównych zakładów. Ostatnie lata przyniosły także budowę wielu zapleczy utrzymaniowych, przeważnie w ramach realizacji dużych kontraktów taborowych. Pomimo tego ciągle utrzymują się mniejsze podmioty oferujące usługi naprawcze oraz większe zakłady jak Olkol. W tym numerze staraliśmy się porozmawiać z możliwie największą liczbą firm działających na tym rynku, by pokazać, jakie są perspektywy jego rozwoju na najbliższe lata.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.