NUMER 09/2022
NUMER 09/2022
Temat numeru:
Innotrans 2022
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Rezygnacja prezesa Warsu

| łk/jm, Rynek Kolejowy 14.12.2015 350

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-14 18:25:00 Autor: Radko
---.dynamic.chello.pl
Kto następny w kolejce??
2015-12-14 18:39:33 Autor: Dociekliwy
---.centertel.pl
A może RK byłby bardziej dociekliwy pan Kotkowski złożył rezygnację z funkcji prezesa w obu spółkach: Natura Tour i Wars. W obu spółkach do dziś był prezesem.
2015-12-14 18:39:54 Autor: Dociekliwy
---.centertel.pl
A może RK byłby bardziej dociekliwy pan Kotkowski złożył rezygnację z funkcji prezesa w obu spółkach: Natura Tour i Wars. W obu spółkach do dziś był prezesem.
2015-12-14 18:49:25 Autor: onerail xd
---.adsl.inetia.pl
Od dawna nie było tak dobrej okazji, żeby przywrócić jedno PKP, bo PiS nie ma kolesi do obsadzenia na stołkach, a obecnie nie ma żadnych wyjadaczy stołkowych, gdyż podają się do dymisji. Gdyby PiS uchwalił tak nową ustawę o PKP i ograniczył ilość spółek do PKP Przewozy Pasażerskie, PKP Cargo, PKP LHS i agencji PLK to ta zmiana by mi odpowiadała.
2015-12-14 19:37:10 Autor: gustaw
---.dynamic.chello.pl
zabrał poczęstunek dla drużyn w EIP
2015-12-14 20:20:53 Autor: 666iron
---.play-internet.pl
[Admin: zmoderowano] Nadarzyła się okazja to odszedł
2015-12-14 20:45:20 Autor: asdfg
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wreszcie!
2015-12-14 21:21:24 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
Może wślad za dymisjami zlikwidować nieco spółeczek?
2015-12-14 21:42:07 Autor: Stop
---.free.aero2.net.pl
Przytrzymać cwaniaka do stycznia tak żeby zapłacił 70% podatku. Czyli nie przyjmować rezygnacji aż do stycznia.
2015-12-15 00:43:59 Autor: kolejowy gość
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyżby panowie bali się utraty odpraw? Mam nadzieje że ich rezygnacje nie będą przyjęte i odprawy nie będą wypłacone! :)
2015-12-15 09:00:46 Autor: Kflik
---.60.129.178
Z Warsem jest trochę tak jak z PKP S.A. - nie wiadomo po co istnieje.
Kuszetki i sypialne - coraz bardziej zaniedbana oferta (jakis sypialny z Warszawy do Kołobrzegu???)
restauracyjne - coraz mniej a społeczeństwo średnio zainteresowane ( znajomi jechali ostatnio RegioJet w Czechach, podobnie jak zawsze ja, w szoku, że KAŻDY coś kupuje).
2015-12-15 09:03:30 Autor: Kflik
---.60.129.178
@kolejowy gość

prezesi prezesujący dla premii uciekają.

i dobrze - niech zostaną Ci co faktycznie chcą coś zrobić.

Może nie powtórzy się sytuacja, jak to było na taśmach od Sowy o pewnej spółce (nie kolejowej akurat): "Tusk wsadził go tam po to by wziął odprawę"
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Kadry
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 09/2022
NUMER 09/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy, dwujęzyczny numer "Rynku Kolejowego" przygotowany na targi Innotrans 2022. Warto przeczytać rozmowy z prezesami PKP SA, PKP PLK, UTK, Pesy, Siemens Mobility, Kolei Śląskich... oprócz tego piszemy o stanie bezpieczeństwa na kolei w Polsce i Europie, słynnym bilecie za 9 euro w Niemczech i o obiecującym kierunku ekspansji dla polskich firm z branży kolejowej. Zapraszamy do lektury! 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.