NUMER 12/2022
NUMER 12/2022
Temat numeru:
Polska-Ukraina
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

PR Łódź: Nowy rozkład i nowe zaplecze na Kaliskiej

| Kasper Fiszer, Rynek Kolejowy 10.12.2014 225

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-12-10 09:09:27 Autor: nn
---.centertel.pl
To się nazywa racjonalne gospodarowanie! Jest już jedna hala do obsługi pociągów - na Widzewie, to druga spółka zbuduje drugą na Kaliskiej.
2014-12-10 09:12:55 Autor: Marek 70
---.play-internet.pl
A odział Częstochowa do likwifacji. ; (
2014-12-10 09:13:44 Autor: Marek 70
---.play-internet.pl
Likwidacji
2014-12-10 09:50:37 Autor:
---.dynamic.gprs.plus.pl
a co z InterRegio GIEWONT Łodzki Oddział uruchamia ten kurs na lini Czestochowa Katowice Bielsko Biala Zywiec Sucha Beskidzka Chabowka Rabka Nowy Targ Zakopane!
2014-12-10 10:16:50 Autor: Marek 70
---.play-internet.pl
Ni ma go.
2014-12-10 10:21:04 Autor: zibi
---.mtk-tv.pl
Marek 70 Częstochowa wykonuje przeglądy 28 ezt ks do końca 2018 roku przeglady lok cargo i prywaciarzy w planach są przyjęcia na warsztat więc coś ci się pokickało
2014-12-10 10:27:43 Autor: Kflik
---.60.129.178
i tak się powinno robić kolej regionalną i międzyregionalną.
do tego ew. kursy przyspieszone, a TLK/IC niech najwyżej jadą w nocy albo komercyjnie.
2014-12-10 10:56:34 Autor: wiktor34
---.toya.net.pl
A skomunikowanie pociągów PR z Arriva w Kutnie nie widać..
2014-12-10 11:57:32 Autor: adam1234
---.adsl.inetia.pl
Te działania, zapewne niewystarczające, dowodzą jednak, że jest spółka kolejowa, która rozumie potrzeby klienta masowego i w dodatku budżetowego:
nowe połączenia, niskie ceny biletów już od 1 PLN (sam kiedyś jechałem za 9 i 19 zeta na trasie Wawa-Poznań).

Tabor może mizerny (bo pamiętajmy, kto zayebał cały tabor PR-om - to uwaga dla wszelkiego rodzaju hejterów, którzy pieją z zachwytu nad Pendo), ale za to można zaoszczędzić kasę przy przejazdach przez pół kraju.

No i pcheł się nie łapie, jak u "KOŃkurencji"

A Marię i tak kiedyś wyślemy do Skaryszewa, by siatki z zakupami z bazaru nosiła
2014-12-10 12:17:52 Autor: Marek 70
---.play-internet.pl
@ zibi
Likwidacja drużyn kond.( ktoś bardzo wkurzył dyrektorkę w Łodzi ) a nie szopy, któta podlega Idzikowicom !
2014-12-10 12:18:27 Autor: nynnnn
---.adsl.inetia.pl
A co z pociągiem porannym do Kłodzka?
2014-12-10 12:21:29 Autor: Kflik
---.60.129.178
@Marek 70

bez sensu - zwłaszcza jesli przyczyną zmian ma byc "wkurzenie kogoś".
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 12/2022
NUMER 12/2022
Tematem grudniowego numeru są polsko-ukraińskie relacje kolejowe. Analizujemy to, co dzieje się obecnie na granicy, a także perspektywy rozwoju transportu kolejowego dla dwóch krajów. Gratką numeru jest rozmowa z byłym prezesem Kolei Ukraińskich - Wojciechem Balczunem. Sporo miejsca w numerze poświęcamy trudnej sytuacji na rynku wykonawców, wobec ciągłego braku unijnych środków na modernizację infrastrukturę i taboru.

Wiele miejsca poświęcamy efektom debat na kolejnym listopadowym Kongresie Kolejowym. Rozmawiamy też z prezydentem Poznania o przyszłości transportu w tym mieście. Niezwykle ciekawy jest tekst Michała Szymajdy, który opisał eksperyment jaki miał miejsce na jednej z polskich uczelni, gdzie studenci próbowali kupować bilety kolejowe na rozmaite relacje z Polski za granicę. Jak im poszło?

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5