NUMER 12/2022
NUMER 12/2022
Temat numeru:
Polska-Ukraina
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

PKP SA: Centralny ma służyć jako powierzchnia reklamowa

| wu, Transport-publiczny.pl 24.02.2015 131

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-02-24 17:17:47 Autor: stasiu
---.play-internet.pl
A co tu się dziwić skoro za te reklamy zarabiają pewnie więcej niż PKP IC za wpływy ze sprzedaży biletów
2015-02-24 17:38:52 Autor: w obronie pekapu
---.opera-mini.net
p. Dąbek nie ma na imię Agnieszka tylko Aleksandra!
2015-02-24 19:29:04 Autor: sw3
---.205.238.48
I bardzo dobrze. PKP ma zarabiać.
A jak komuś przeszkadza baner to niech sobie wykupi to miejsce i powiesi "nic" :)
2015-02-24 19:32:47 Autor: sw3
---.205.238.48
Co innego zaklejanie okien (w pociągach, autobusach) reklamami od których można oczopląsu dostać i co uderza w klientów. Tak, że to co zarobią za reklamę, stracą na klientach, którzy więcej takimi oklejonymi pociągami nie pojadą.
2015-02-24 19:46:07 Autor: podróżnik
---.adsl.inetia.pl
[Admin: zmoderowano] Pociągi są tylko dodatkiem a podróżni baranami, które należy strzyc.
2015-02-24 21:08:47 Autor: MiM
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polityka PKP sprowokuje w końcu wpisanie Centralnego do rejestru zabytków...

@sw3
Przejedź się do jakiegokolwiek kraju na zachód od Odry. Mogę ci zaręczyć, że w żadnym miast nie zobaczysz takich szmat reklamowych. Czy to znaczy, że tam wykupiono miejsce żeby powiesić "nic", czy administratorom obiektów nie chce się zarabiać? A może po prostu tam jest to zwyczajnie zakazane jako zaśmiecanie przestrzeni publicznej i agresja przestrzenna? Ach ten komunistyczny zamordyzm - ja nie wiem, jak ci ludzie w takim Paryżu czy Monachium mogą to znieść.

Paradoks takich reklam polega na tym, że ich skala i mnogość powoduje stępienie odbioru. Przechodnie odbierają je jako szum informacyjny. Ich skuteczność jest nieproporcjonalna do wielkości, jednak konkurencja wymaga stałego powiększania powierzchni, żeby przekrzyczeć innych. Dlatego jedynym racjonalnym wyjściem jest administracyjny zakaz. Reklama w przestrzeni publicznej powinna być ograniczona.
2015-02-24 21:13:42 Autor: co łaska
---.opera-mini.net
Najlepiej to ustawić skarbonkę na środku holu z czarnym murzynkiem (murzynek był popularny w latach PRL) który kiwa główką dziękując :-)
2015-02-24 22:20:04 Autor: MiM
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz w modzie są aniołki.
2015-02-25 06:43:33 Autor: j.k.
---.tktelekom.pl
Pani Minister i Pan Prezes niech oddadzą swoją powierzchnię ciała pod reklamę.
2015-02-25 10:21:32 Autor: m.m.
---.187.252.130
takie PKP i chęć obwieszenia reklamami jak cała nasza Polska upstrzona, ukochana, [...] smieciem reklamowo-banerowym.
2015-02-25 19:26:27 Autor: .
---.lukman.pl
A to pod ta reklamą to co to jest?¿?
To dworzec jest???
Niesamowite..., to spod tej reklamy można pociągiem pojechać??? Acha...
2015-02-25 22:01:16 Autor: Radko
---.dynamic.chello.pl
Temu Karnowskiemu to się już totalnie w głowie przewraca
2015-02-25 22:17:34 Autor: ziomek
---.pila.vectranet.pl
Skrzynki mailowe zasyfione. Skrzynki pocztowe zasyfione. Telewizja i radio również. A przestrzeń publiczna pełna reklamowego syfu, że aż nie chce się w niej przebywać.
2015-02-26 10:35:41 Autor: tomaszz
---.google.com