NUMER 03/2022
NUMER 04/2022
Temat numeru:
Inwestycje infrastrukturalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Pierwsze pudło Gamy dla Kolei Mazowieckich odebrane

| Jakub Madrjas, Rynek Kolejowy 09.01.2015 280

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-01-09 14:31:21 Autor: Ziuta
---.static.ip.netia.com.pl
A jak tam wygląda produkcja Darta ?
2015-01-09 14:42:17 Autor: ble ble
---.adsl.inetia.pl
No tak....
teraz odebrali pudło... zaraz odbiorą pojedyńczo osie... potem wózki.....
Do lokomotyw sztuk ... dwie.

No tak... jest się czym chwalić....
2015-01-09 15:09:43 Autor: wazne
---.play-internet.pl
Ważne ze można się do aparatu pousmiechac. Grunt to lans.
2015-01-09 15:45:23 Autor: Maurycy__
---.97.198.177
Kurde - ja mam pełny karton i też mogę przekazać ...
2015-01-09 15:47:02 Autor: :/
---.lukman.pl
No szczególnie polecam puścić nowy tabor na linie do Małkini.
Już pierwszego dnia będą jakieś demolki...
2015-01-09 16:49:21 Autor: Lamit
---.dynamic.chello.pl
Matko jedyna, kto tak maluje tabor? To na jakiś wiejski festyn będzie jeździło? A kwiatuszek jeszcze będzie do tego?
Wiem, rzecz gustu, ale jakby tak malowane TGV wyjechało to Francuzi uciekli by do Maroka.
2015-01-09 17:26:41 Autor: inżynier mechanik
---.warszawa.mm.pl
A co tak konkretnie poza zwiedzeniem hali produkcyjnej i zjedzeniem obiadu robili w Bydgoszczy przedstawiciele KM?
2015-01-09 21:35:41 Autor: temp
---.12-1.cable.virginm.net
@Lamit,

To raczej Maroko i Algieria przybywa do Francji :-) (oraz rosjanie po Mistrale :-)).
Jeszcze pare lat i wiekszosc pojazdow przemaluja w Multicam (podobny troche schemat do barw KM - tez zielono-zolto-brazowe plamy :-).

Pozdr,
m.-
2015-01-09 23:27:02 Autor: jankar
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z niecierpliwością czekamy na Gamy. W końcu nowe lokomotywy.
2015-01-10 01:03:30 Autor: ah
---.free.aero2.net.pl
Życzyłbym sobie fotki taboru a nie taboru + aparatczyków. Pasuje to jak kwiatek do kożucha.
2015-01-10 11:23:38 Autor: ech
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepiej daliby zdjęcie gotowego pojazdu.
Samym pudłem się nie pojedzie, a jaja w odbiorach to są przy składaniu całości, a nie po wyprodukowaniu jednego prostego pudła.
Pochwalicie się zakończeniem produkcji latem, wtedy będę się cieszył.
2015-01-10 14:59:12 Autor: Gość
---.pesa.pl
Tylko komentować i oczerniać widzę lubicie.

Ciekawe czy chociaż jeden z was co osiągnął?

czy tylko siedzicie sobie w domku przed komputerem cały czas nie pracują, żyjąc na koszt rodziców i komentując...
2015-01-10 16:51:44 Autor: melex
---.opera-mini.net
Gościu z Pesy, a co ty tu robisz? Poza składaniem nieergonomicznych dla maszynistów gratów, które najlepsze co potrafią to się psuć to co osiagneliście w tej żałosnej fabryczce? Modernizowane dla PR wagony stoją w krzakach bo przez wasze błędy popekały w nich ramy, Linki dla Niemców stoją na hali z wyciągniętymi silnikami itp itd... Partactwo - to jest największym osiągnięciem Pesy
2015-01-10 20:41:09 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@melex
No chyba z PESĄ nie jest tak źle. Polski prywaciarz nie tyle doświadczenia co Bombardier, Siemens albo inny Stadler, ale produkuje, eksportuje i może kiedyś osiągnie tyle co Solaris. Zupełnie niedawno był to ZNTK należący do (tfu!) PKP taki jak w Pruszkowie czy £apach nad Narwią..
2015-01-11 13:44:45 Autor: ttt
---.play-internet.pl
Nie tak niedawno. Od czasów zntk minęły prawie 20 lat.
2015-01-12 00:10:25 Autor: panjaweldrugi
---.dynamic.chello.pl
>pesa
FUUUUJ
2015-01-12 00:11:18 Autor: panjaweldrugi
---.dynamic.chello.pl
W odpowiedzi na post inżynier mechanik:
"A co tak konkretnie poza zwiedzeniem hali produkcyjnej i zjedzeniem obiadu robili w Bydgoszczy przedstawiciele KM?"
Po obiedzie to pewnie defekacja, a potem ochlajparty
2015-01-12 00:11:22 Autor: panjaweldrugi
---.dynamic.chello.pl
W odpowiedzi na post inżynier mechanik:
"A co tak konkretnie poza zwiedzeniem hali produkcyjnej i zjedzeniem obiadu robili w Bydgoszczy przedstawiciele KM?"
Po obiedzie to pewnie defekacja, a potem ochlajparty
2015-01-12 00:12:41 Autor: panjaweldrugi
---.dynamic.chello.pl
W odpowiedzi na post melex:
"Gościu z Pesy, a co ty tu robisz? Poza składaniem nieergonomicznych dla maszynistów gratów, które najlepsze co potrafią to się psuć to co osiagneliście w tej żałosnej fabryczce? Modernizowane dla PR wagony stoją w krzakach bo przez wasze błędy popekały w nich ramy, Linki dla Niemców stoją na hali z wyciągniętymi silnikami itp itd... Partactwo - to jest największym osiągnięciem Pesy "
Popieram ten komentarz
2015-01-12 00:12:51 Autor: panjaweldrugi
---.dynamic.chello.pl
W odpowiedzi na post Gość:
"Tylko komentować i oczerniać widzę lubicie.

Ciekawe czy chociaż jeden z was co osiągnął?

czy tylko siedzicie sobie w domku przed komputerem cały czas nie pracują, żyjąc na koszt rodziców i komentując..."
Won pesadale
2015-01-12 21:16:29 Autor: mmm
---.adsl.inetia.pl
Cały ten przetarg to WIELKIE PUDŁO !!!!
2015-01-13 01:30:22 Autor: dyspozytorc
---.tktelekom.pl
Hejterzy wszystkich krajów - łączcie się !!!
2015-01-15 08:34:58 Autor: Max11
---.dynamic.gprs.plus.pl