NUMER 06/2022
NUMER 06/2022
Temat numeru:
Logistyka między Polską a Ukrainą
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Pesa nie odda do Kijowa tramwajów dla Moskwy

| jm, Transport-publiczny.pl 01.07.2015 231

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-07-01 16:38:49 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Te gotowe 22 Fokstroty to jest backup na Krakowiaki. Jak nie bedzie kasy to wezma osprzet a reszta bedzie na czesci zamienne dla Moskwy. Pudla dla Moskwy i Krakowa sa takie same.
2015-07-01 16:51:48 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Tu jest troche inny bimber. Pesa liczy ze Moskwa wezmie 82 szt wedlug spadku kursu rubla, ale Bialorus z Metelica chce wyciac calkowicie dalsze dostawy Fokstrota. Jak Pesa nie spusci z ceny to nic dalej nie bedzie.
2015-07-01 17:01:02 Autor: 19
---.27.ftth.classcom.pl
I prawdopodobnie tylko dlatego, że nie muszą tłuc tramwajów dla Moskwy, jest szansa, że zdążą z Krakowiakami.
2015-07-01 17:29:04 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
[Admin: zmoderowano]
2015-07-01 17:33:02 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Na banderowcow to Pesa moze swobodnie wypiac d..pe bo oni juz raz pokazali Pesie co umia jak zamiast Elfa kupili Rotem na EURO 2012.

https://www.youtube.com/watch?v=BH_UScikF6g
2015-07-01 17:49:33 Autor: indzi indzi
---.static.ip.netia.com.pl
@glober

dlaczego tacy jak Ty mają zwyczaj pleść głupoty nie mając pojęcia o czym piszą ???
Krakowiak to zupełnie co innego, inne czoło, inne człony, inna szerokść. bzdury piszesz. osprzęt ??? jaki osprzęt ??? co to jest osprzęt ??? masz na myśli części z których jest zbudowany? Kraków miał swoje zachcianki i ma indywidualne zamówienie. Moskwa to samo, zupełnie co innego. Inna konstrukcja w foxtrotach i Krakowiaku, zupełnie inne części, inne rozwiązania.

@19
dla Moskwy jest zupełnie osobna linia produkcyjna, taka był umowa.
2015-07-01 18:01:50 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Silniki, falowniki, system sterowania. Pudla swobonie zwerza pierwszy czlon jest taki sam , Polak Potrafi! A czola beda na czesci zamienne po stluczkach.
2015-07-01 18:12:43 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
O a osie to byl by problem jak by musieli je przedlurzac a to chodzi o uciecie 85mm. Male PIWO.
2015-07-01 18:39:58 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Poszedl bym na reke Moskwie bo jezeli beda mistrzostwa 2018 to nawet Kaliningrad wezmie z 40 szt. A w Polsce juz w 2017 bedzie juz nasycone i kasa z unni wydana. A na zachodzie to Alstom, CAF, Stadler no troche Solarisa w dojczu ale to troche inna historia.
2015-07-01 19:25:44 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Wedlug

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pesa_Twist

jest dostarczonych 63 szt. i w krzakach 22 szt. razem 85szt.

Moskwa placi cene poczatkowa za 85szt. ale dostaje 100 szt. z 120 zamowionych no i jest DEAL na przyszle kontrakty, metro itd. UWZ Stalingrad tez ma mozliwosci podzielenia sie high tech z Pesa to oni produkuja T-14 Armata.
2015-07-01 20:17:41 Autor: Uhh
---.icpnet.pl
Ale pierdołami się zajmuje ten RK.
2015-07-01 21:38:24 Autor: abab
---.compower.pl
Fajne zdjęcie, tylko niech mi ktoś przypomni jakim skrótem klawiszowym obraca się ekran o 180%?:)
2015-07-01 23:13:19 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
ctrl+njet
2015-07-02 00:27:56 Autor: ababa
---.dynamic.gprs.plus.pl
@abab u mnie działa lewy ctrl+alt + strzałka w górę
2015-07-02 08:55:59 Autor: abib
---.centertel.pl
Mam nadzieje, że sytuacja polityczna się uspokoi i na wschodzie poprawi się klimat dla biznesu, bo zbliża się mundial 2018. Przed igrzyskami w Sochi Rosja nie szczędziła wydatków na transport, więc teoretycznie przed mistrzostwami powinno być podobnie. Trzymam kciuki, żeby wszystko ułoży się po myśli Pesy i ostatecznie wyjdzie na swoje.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 06/2022
NUMER 06/2022
Najnowszy numer Rynku Kolejowego poświęcony jest logistyce pomiędzy Polską a Ukrainą, a szczególnie palącemu problemowi przewozu zbóż. Czy kolej jest w stanie wywieźć zbiory ze „spichlerza Europy”? Oprócz tego piszemy m. in. o problemach kolei w sezonie wakacyjnym, układzie węzła kolejowego CPK i drugim torze WKD. W numerze prezentujemy też najnowszy raport ZDG TOR; nie brakuje również ciekawych rozmów.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5