Partnerzy serwisu:
Biznes

Ostatnie wolne miejsca na Kongresie Infrastruktury Polskiej

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Autor:

Redakcja

Data publikacji:
14-06-2024
Ostatnia modyfikacja:
14-06-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
własne

Podziel się ze znajomymi:

BIZNES
Ostatnie wolne miejsca na Kongresie Infrastruktury Polskiej
Fot. ZDG TORKongres Kolejowy 2023
Organizatorzy zamykają dziś bezpłatną rejestrację na Kongres Infrastruktury Polskiej (19 czerwca 2024 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie). Płatne wejściówki będzie można jeszcze kupić do poniedziałku - tu też pula została już prawie wyczerpana. Frekwencja zapowiada się imponująco.

Udział w prawie wszystkich kongresu potwierdziły już PKP Polskie Linie Kolejowe, których reprezentować będą dyrektorzy i członkowie zarządu. Na miejscu nie zabraknie również najwyższych przedstawicieli GDDKiA, CUPT, Ministerstwo Infrastruktury, generalnych wykonawców, firm projektowych, producentów materiałów budowlanych, dostawców usług i materiałów, stowarzyszeń i organizacji budowlanych, transportowych i infrastrukturalnych, a także przedstawicieli świata nauki i innych jednostek administracji rządowej i samorządowej.

W kongresie wezmą też udział dziennikarze z kilku ogólnopolskich portali i wydawnictw oraz z najważniejszych mediów branżowych.

Zapraszamy do rejestracji jeszcze dziś - lada moment bezpłatna rejestracja zostanie zamknięta, a płatne wejściówki do strefy VIP również są już prawie wyprzedane.
Partnerzy działu

EIB
Kolster
Elester
LTG Cargo
Harting

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5