NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Od grudnia 39 par pociągów Kolei Małopolskich na lotnisko Balice

| dl, Transport-publiczny.pl 03.02.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-02-03 08:20:15 Autor: Teresa Rozworowa
---.adsl.inetia.pl
Za drogo! Powinno być 3 zł.
2015-02-03 08:41:01 Autor: zagłębiak
---.dynamic.chello.pl
Za drogo! Powinno być 1 zł.
2015-02-03 08:46:43 Autor: kolejarz_
---.internetdsl.tpnet.pl
zobaczymy ,czy od września. zakończone obiekty trzeba oddać do użytkowania (odbiór WINB), a same testy srk i dokumenty srk to kolejnych kilka miesięcy.
2015-02-03 08:54:55 Autor: Ted Rozpor
---.adsl.inetia.pl
Powiem tak - gdy Astaldi wygrało ten przetarg to byłem pewien , że sobie nie poradzą. Jednak się myliłem. Idzie im to sprawnie i szybko. Gratuluję.
2015-02-03 08:56:45 Autor: sheva17
---.205.221.231
A może i za 1zł. Bilet normalny na MPK kosztuje 3,80 zł...............
2015-02-03 08:59:57 Autor: hajciu
---.dynamic.chello.pl
A możecie wyjaśnić czemu usługa lepsza ma być tańsza od usługi gorszej? Ach te kompleksy wobec autobusów. Myslicie ze kolej musi byc za pół-darmo aby ktokolwiek nią jeździł. 5 złotych to sprawiedliwa cena a autobus kosztuje 4 złote.
2015-02-03 09:10:06 Autor: pablo
---.centertel.pl
Co do ceny to myślę, że powinna być ona uzależniona od odległości. Bilet za 5 zł to uczciwa cena w przypadku dojazdu z centrum do lotniska. Ja na przykład mieszkam na Mydlnikach a do pracy jeżdżę do Biprostalu, a więc będą to 2 przystanki kolejowe. za podróż w dwie strony zapłace 10 zł, podczas gdy dojazd samochodem to w dwie strony 12 km czyli ok 1 litr paliwa, które teraz można kupić za ok 4, zł. Jak dla mnie taryfa całkowicie nieopłacalna
2015-02-03 09:30:57 Autor: SUCHA BESKIDZKA
---.dynamic.gprs.plus.pl
Kiedy woj malopolskie zacznie dotowac polonczenia na odcinku Sucha Beskidzka-Hucisko- Zywiec tam tez jest potrzeba normalnych polonczen kolejowych! nie trzeba 78 wystarczy by dojechac do pracy czy szkoly!
2015-02-03 09:50:07 Autor: sent
---.net.tauron-pe.pl
Koleje Małopolskie dla miasta Krakowa,
reszta torów w Województwie Małopolskim leży porośnięta w chaszczach rozkradana przez złomiarzy, oczywiście przy biernej postawie osób odpowiedzialnych! Dam wam przykład linii 103 Trzebinia-Alwernia-Spytkowice-Wadowice-Skawce, linii która od przeszło 100 lat służyła mieszkańcom małopolski zachodniej i stanowiła ważny skrót do Zakopanego z północy i zachodu z ominięciem Krakowa, no ale kogo to dziś obchodzi liczy się lotnisko i mini kolejka marszałkowska, gdzie nawet nie potrafią zapewnić NORMALNEJ PRĘDKOŚCI I Oferty dla podróżnych na liniach:
KRAKÓW-Trzebinia-Jaworzno-KATOWICE
KRAKÓW-Trzebinia-Chrzanów-Oświęcim-Czechowice Dziedzice
KRAKÓW-Spytkowice-Oświęcim-KATOWICE
KRAKÓW-Wadowice-BIELSKO BIAŁA
KRAKÓW-ZAKOPANE
KRAKÓW-NOWY SĄCZ
A gdzie Piwniczna, Krynica, Szczucin i pozostałem miasta i miasteczka MAŁOPOLSKI?!
W Krakowie to się może i liczy ale REGIONALNY DWORZEC AUTOBUSOWY i liczne wkoło parkingi na busiki, transport kolejowy Kraków ZAORAŁ!!!!
2015-02-03 10:38:35 Autor: dwdtr
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tytule 78 POCIĄGÓW do BALIC a w artykule 78 pociągów łącznie,trochę mała rozbieżność,mały szczegół !!!
2015-02-03 11:04:40 Autor: Pio89
---.87.156.0
Sprytna propaganda. Nie 78 pociągów, a 39. 39 tam i 39 z powrotem. Ale nie. Musi być "z rozmachem".
2015-02-03 16:34:06 Autor: kolejTAR
---.174.79.166
39 pustych pociagow wiozacych tlen i muchy.czy do kurwy nedzy nie daloby sie z 10 puscic do Zywca,Chabowki z Sacza i do Jasla? Skad nagle sowwa przemadrzala wezmie kase na te powietrzobusy skoro na uruchamianie podstawowych polaczen skapi??
2015-02-03 19:04:41 Autor: ?
---.g-net.pl
"Barbara Węgrzynek, główny specjalista departamentu handlowego Kolei Małopolskich."

Ta pani jeszcze niedawno opowiadała różne rzeczy (mniej lub bardziej sensownie) z ramienia Małopolskiego ZPRu. Kogo jeszcze i za jakie zasługi przygarnął pan Ryszard?
2015-02-03 21:21:00 Autor: tzj
---.dip0.t-ipconnect.de
"Barbara Węgrzynek, główny specjalista departamentu handlowego Kolei Małopolskich."

Podobno od nowego rozkładu, Koleje Małopolskie będą miały też własne MINISTERSTWA.
2015-02-03 21:24:23 Autor: tzj
---.dip0.t-ipconnect.de
"Obecnie trwa przebudowa linii..."

Będzie "pod drutem" czy szynosmrody ?
2015-02-03 21:51:12 Autor: Kolejarz realista
---.adsl.inetia.pl
Gratulacje.
2015-02-04 11:31:26 Autor: scorpio
---.icpnet.pl
Pod drutem a nawet na 2 torach, z przystankami pośrednimi między Mydlnikami a lotniskiem (na całe szczęście blisko Uniwersytetu).
2015-03-17 10:14:51 Autor: tomek Janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
Skoro się Business Park (tfu, co za parszywa nazwa!) postawiło na takim zadoopiu zamiast przy trasie lotniskowej - to i nie dziwota że pociągi wożą muchi zamiast białych kołnierzyków, jak to ma miejsce na warszawskim Służewcu.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.