NUMER 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat numeru:
Rower na kolei
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Linty wjadą do Polski

| Jakub Madrjas/Artur Bogdanowicz, Rynek Kolejowy 14.05.2015 131

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-05-14 15:27:12 Autor: Eurotram
---.internetdsl.tpnet.pl
Kiedy go testowali?Bo co byłem w Żmigrodzie,to tylko grzał tory...
2015-05-14 15:31:48 Autor: lumbago
---.155.178.2
Brak drzwi zewnętrznych do kabiny maszynisty (wymagania DB od 2005 roku) sugeruje, że to są Linty starszego typu, a nie najnowsze modele tej rodziny. Tymczasem zapisy przetargu na obsługę linii w Szlezwiku Holsztynie wymagały obsługi połączeń taborem nowym.
Więc jak to jest? Wie ktoś?
2015-05-14 17:00:16 Autor: Da_mm
---.play-internet.pl
To te których nie mogły kupić Koleje Śląskie na początku swojej działalności?
2015-05-14 17:29:19 Autor: Martyna
---.adsl.inetia.pl
I znowu niemieckie. Co się w Polsce dzieje?
2015-05-14 18:54:20 Autor: Mlody
---.tktelekom.pl
W Olsztynie też był widziany ;)
2015-05-14 20:54:20 Autor: dos
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
W odpowiedzi na post Martyna:
"I znowu niemieckie. Co się w Polsce dzieje?"
A co się ma dziać, skoro pojazd należy do DB?
2015-05-14 21:17:34 Autor: głos z kujpomu
---.eaw.com.pl
Drzwi do kabiny maszynisty nie muszą być obowiązkowo, tylko kiedy odleglosc do drzwi dla pasażerów jest wieksza niż jakaś wartość, której nie pamiętam. Pojazd jak najbardziej moze byc nowy.
2015-05-15 01:04:56 Autor: ep40
---.gdynia.mm.pl
Co z tych testów jeśli zakup takich używańców przez polskiego przewoźnika zostanie zablokowany przez Pesę i Newag jak raz już się zdarzyło?
2015-05-15 05:45:58 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
Brawo dla Stefanie D aus Die Bahn Presse, że odtajnione info podała. Ładna chociaż czy typowa Hegla?
2015-05-15 14:47:09 Autor: ep40
---.gdynia.mm.pl
I tak nie ma co się Lintami podniecać bo te pojazdy nie są złe, ale jaj nie urywają
2015-05-18 11:47:36 Autor: VT614
---.dynamic.kabel-deutschland.de
Vogtlandbahn też zamówiła LINTy, to może kilka z nich dać na TLX 1 Drezno-Wrocław?
2015-05-25 11:25:43 Autor: zenek
---.tktelekom.pl
Po co było w Bydgoszczy Bronka przyjmować? Teraz już ,,to se newroti..."
A w Toruniu to nawet zamach (stanu?) zorganizowali
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat najnowszego raportu jest z jednej strony wakacyjny, a z drugiej – mocno rozgrzewający opinię publiczną – czyli kolej i rower. Jak zwykle, nie brakuje również ciekawych rozmów, tematu integracji komunikacji czy przyszłości technologicznej, takiej jak wodór i ETCS. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR