NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Jest pierwsze zdjęcie Vectrona dla PKP Cargo

| jm, Rynek Kolejowy 15.12.2015 253

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-15 14:47:51 Autor: Goral (nie-Polak szmata zachodnich lewaków)
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Vectron to taka niepolska nazwa, apeluję o uchwałę Sejmu w tej kwestii!!!
2015-12-15 14:54:59 Autor: Luca
---.dynamic.chello.pl
I te szaroczerwone barwy też się mogą źle kojarzyć. Z PRem.
Proponuję by NIK, CBŚ, CBA i pan specminister KAmiński zajął się ta kwestią.


A tak na poważnie to nigdy nie zrozumiem przemalowywania co rusz taboru w nowe barwy. Efekt jest taki, że loki jeżdżą w kilku typach malowania zamiast w jednym, ale konsekwentnie stosowanym. Przyjdzie nowy zarząd za jedną czy dwie kadencje, dokona się jakaś kolejna fuzja i co? I znów będziecie przemalowywać?
Jak macie za dużo kasy, to ja chętnie przytulę...
2015-12-15 15:05:15 Autor: O_Q
---.tktelekom.pl
Nowy kaczka zmieni malunek:)
2015-12-15 15:20:35 Autor: killing joke
---.zory.vectranet.pl
Jak można wpisywać takie idiotyzmy jw. i jeszcze uważać, że są one zabawne? Przecież czytając te kretynizmy odechciewa się zaglądać na " RK "! Non - stop jakiś kretyn o nicku " Goral " czy inny debil " Maurycy " oraz inni " prześmiewcy " mieszają kolej i wszystko co jest z nią związane z polityką i partiami politycznymi! [Admin: zmoderowano]
Wracając do tematu - to już się nie mogę doczekać kiedy zasiądę za sterami tego cacka; -) Dla mnie kolor może być nawet lila róż bo lokomotywa ma jeździć bezawaryjnie a maszyniście dawać maximum frajdy w postaci podwyższonej adrenaliny; -)
2015-12-15 15:28:37 Autor: ep40
---.19.245.80
Ten Vectron wygląda jak kosmita z szminką na ustach, to już pierwotna wersja biało-czerwona była zdecydowanie lepsza.
2015-12-15 15:43:55 Autor: rychu
---.hsd1.il.comcast.net
a co na ten temat sadzi pan Petru?
2015-12-15 15:52:09 Autor: pęd doliną
---.mobile.sferia.net
Obwódki reflektorów i "wąsy" powinny być tego samego koloru co napis "PKP CARGO". Czarne mniej się brudzą ale są mniej ozdobne.
2015-12-15 16:30:40 Autor: Sisi
---.play-internet.pl
Brawo pesa. Piękne lokomotywy robią w Bydgoszczy. To wielki sukces ze dostarczyli je w terminie. Jestem dumny z bycia polakiem. 100 lat dla pesy i ich lokomotywy vectron
2015-12-15 16:45:00 Autor: rychu
---.hsd1.il.comcast.net
@Sisi bo pesa to jedyna wiarygodna firma pod kazdym wzgledem, jakosc terminy, nie to co Newag
2015-12-15 17:17:28 Autor: AAA
---.200.198.120
Widać, że ktoś chodził tu po torach linii Monachium - Ingolstadt w dzielnicy Allach. Kolorystycznie lepiej prezentuje się Vectron dla Finladii, ale niestety on może być testowany tylko na terenie zakładów w Allach, bo tam mają też tor szeroki. Ciekawe, do ilu krajów pojadą jeszcze Vectronz, bo jest to udana konstrukcja Siemensa.
2015-12-15 17:27:48 Autor: Gierek
---.dynamic.chello.pl

Gierek
Wygląda szlachetnie :)
2015-12-15 17:34:51 Autor: mnietek
---.play-internet.pl
o ja pierdziu ale szkarada i beznadzieja chyba idzie wojna,że malują w barwy maskujące
mam nadzieję,że nowy zarząd wycofa się z tej antyreklamy,bo flagowa lokomotywa powinna rzucać się w oczy a nie wyglądać jak szara mysz
2015-12-15 18:10:37 Autor: apollo
---.dynamic.gprs.plus.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-12-15 18:14:47 Autor: 2606
---.play-internet.pl
o geezaz,to nie szara mysz to KOCMOŁUCH a feee...
2015-12-15 18:50:13 Autor: nicosć
---.tktelekom.pl
nie ważna nazwa, nie ważne kolory, ważna kasa kolesi za ten malunek a wygląda mi to na kolory CTL
2015-12-15 19:00:16 Autor: Engineer
---.10.150.199
Krotko i na temat:

Ohyda. Ble...
2015-12-15 20:38:31 Autor: lolek1
---.97.25.244
A mogły być Gryffiny ale widać że w Polsce nie można wspierać swojego....
2015-12-15 22:46:40 Autor: emigrant
---.dynamic.upc.ie

emigrant
http://img1.demotywatoryfb.pl//uploa...8qp6yr_600.jpg
2015-12-16 00:11:24 Autor: Marian
---.static.korbank.pl
Nie istnieje żadna krajowa lokomotywa z takim czasem dostawy, dopuszczeniami oraz doświadczeniem zbieranym przez poprzedników jak Vectron.
Pisanie, że mogły być Gryffiny jest bezsensem. Tak, bezsensem z uwagi na teren operowania tych loków. Na kraj jeszcze ujdzie, ale na całą europę bałbym się puścić loka, który w wersji multisystem istnieje tylko na papierze, a dopuszczenia ma jedynie w marzeniach. I co gorsza, przez wiele lat się to nie zmieni.
Także, musiał być Vectron.
2015-12-16 06:24:04 Autor: ciekawy
---.static.ip.netia.com.pl
Może w końcu ktoś wyjaśni dlaczego w tekstach pisanych używa się PKP Cargo (ze spacją) a w nowym malowaniu PKPCARGO jest pisane łącznie?
2015-12-16 07:28:56 Autor: grafik
---
@ciekawy, ponieważ to co widzisz to logotyp. Logotyp nie jest nazwą, tylko jej interpretacją graficzną.
2015-12-16 07:44:12 Autor: Gubernator Kalifornii
---.static.3s.pl

Gubernator Kalifornii
Świetna riposta do durnego pytania :):):):):)
2015-12-16 09:55:31 Autor:
---.dynamic.chello.pl
2015-12-16 09:56:29 Autor: A7x
---.199.198.19
@killing joke
Czujesz adrenalinę prowadząc skład 30km/h ?
Rozumiem, że modlisz się, żeby w ogóle dojechać i to jest ta adrenalina w Twoim przypadku ?
Aha.
2015-12-16 10:19:54 Autor: killing joke
---.zory.vectranet.pl
@A7x - nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mocno skacze owa adrenalina po przejściu z 30 km/h na np. 80 - 120 km/h ;-)
2015-12-16 10:32:45 Autor: TW króliczek
---.dynamic.chello.pl
A350 stoi w Tuluzie w serwisie. Podmieniany jest AIRAC na nową wersję.

To samo Dash.

W realnym lotnictwie też trzeba dokonywać przeglądów-aktualizacji , ( Dreamliner-y, Dash-e, Embrarier-y, 737, AIRBUS-y ).
2015-12-16 20:00:15 Autor: jan11
---.124.110.143.rybnet.pl
Do tych co wiecznie placza ze to nie polskie loki beda: ktory producent taboru w Polsce oferuje lokomotywy z dopuszczeniem do tych wszystkich krajow do ktorych beda jezdzic poc Cargo? podpowiem, zaden! i dlugo takich lokomotyw nie bedzie.
2015-12-16 20:28:40 Autor: starszy maszynista
---.dynamic.chello.pl
@killing joke nie jarcuj się, chcesz max adrenaliny,to zasiądź na dwutysiączkę w październiku, jak lecą listki i poprowadź bombę z Wrocka na Jarocin lub Ostrów, jeśli wiesz o co chodzi....
2015-12-17 11:07:16 Autor: asz
---.centertel.pl
@kikling jole , Vektron jest dobra maszynka na suche tory i nie więcej niż 3300 , w takich warunkach jak dziś będziesz sie modlił aby wczołgać się pod górke która Helmutem pokonasz bez problemu , a uruchamianie i czekanie na likwdacje bledow systemu , robienie testow urzadzen ,,, odechce ci się go . dużo lepsza lokomotywa jest tzw ,,czrna mamba,, tez simensa ( e 189)

@ sisi a od kiedy pesa robi Vektrony?
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.