NUMER 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Konkurencja na kolei
szukaj
Śledź nas:

Jakub Karnowski w radzie nadzorczej HSBC Bank Polska

| HSBC Bank Polska 21.08.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-08-21 12:31:11 Autor: Jaromir
---.dynamic.gprs.plus.pl
Nie udało się w PZU, nie udało się w kghm, orlen także nie wyszedł. Trwa więc ewakuacja przedwyborcza na Z góry upatrzone pozycje
2015-08-21 12:46:41 Autor: inzynier
---.9.243.245
Wybory coraz blizej: trzeba sobie dobra posadke zapewnic:)
2015-08-21 13:55:00 Autor: kakadu
---.dynamic.chello.pl
Jaromir, jakiegoś parkinsona dostałeś ;)
2015-08-21 14:26:21 Autor: Zetes
---.lebork.vectranet.pl
"Praca" w PKP pozostawia panu Karnowskiemu, jak się okazuje, dużo wolnego czasu... Niewykluczone, że już wkrótce będzie go miał jeszcze więcej.
2015-08-21 15:06:18 Autor: Kflik
---.60.129.178
Powinni zakazać łączenia takich wysokich stanowisk w przypadku spółek skarbu państwa.
(chyba, że wynagrodzenie byłoby wyłączenie "zadaniowe" czyli za realizacją czegoś tam, spełnienie jakiś parametrów w firmie etc)
2015-08-21 15:19:52 Autor: Lll
---.dynamic.gprs.plus.pl
Hsbc jest inwestorem w cvc według moich wieści. Stąd właśnie ta cudowna nominacja. Po 25 x będzie o tym głośniej
2015-08-21 15:29:11 Autor: Proku (sra) tor
---.static.ip.netia.com.pl
A to tak można ?
Prezes firmy skrbu Państwa może zasiadać w radzie u prywaciarza ?
Gdzie ABW, CBŚ, Prokuratura ?

SZUKAJĄ DLA SIEBIE CIEPŁYCH POSADEK
2015-08-21 15:46:09 Autor: PKP IC
---.centertel.pl
Mało mu 59k PLN co miesiąc? Kończ Waść, wstydu oszczędź. Mam nadzieje, że bransoletki na jesień już szykują za PKP Energetyke.
2015-08-21 16:03:52 Autor: jjontek
---.internetdsl.tpnet.pl
Jeden [Admin: zmoderowano] 10 zarządach i radach nadzorczych a miliony Polaków za chlebem poza kranicami kraju! By żyło się lepiej...
2015-08-21 16:50:01 Autor: Bobbo
---.dynamic.chello.pl
by żyło się lepiej karnowskiemu
2015-08-21 17:06:31 Autor: kara mustafa
---.17.24.66
[Admin: zmoderowano]
2015-08-21 18:27:35 Autor: Adaś z cargo
---.dynamic.gprs.plus.pl
Mam dla was dobra wiadomość. [Admin: zmoderowano] dostanie tam tylko 10 tyś PLN miesięcznie. A HSBC wycofuje się z Polski!! !!!
2015-08-21 19:47:52 Autor: pinior
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-08-21 20:08:11 Autor: g
---.internetdsl.tpnet.pl
Szczur ucieka.
2015-08-22 09:28:01 Autor: szczur śmietnikowy
---.dynamic.mm.pl
Jeśli ktoś posiada dużo ciężkiej kasy, to nie zadowala się nią, tylko chce mieć tej kasy jeszcze więcej. I jeszcze, i jeszcze. Tylko ciekawe, że nikomu z tych ludzi nie przyjdzie do głowy, że na tamten świat jeszcze nikomu nie udało się zabrać ani centa. A sądu ostatecznego nie da się przekupić. Pan Bóg nie będzie pytał, ile kasy udało ci się przywłaszczyć, tylko co zrobiłeś dobrego dla innych.
2015-08-22 11:50:58 Autor: xx
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze cymbał się nie nachapał?
Miejmy nadzieję, że po 25.10 wszyscy zostaną dokładnie rozliczeni, a ci którzy narobili przekrętów będą za to w pierdlu gnić.
2015-08-22 17:54:27 Autor: Gubernator Kalifornii
---.centertel.pl

Gubernator Kalifornii
Ja też dorzucę swoje 5 groszy do poprzedników:
Szrek, to ten the bill, który jako najważniejsza osoba w PKP powiedział, że budowa nowych linii kolejowych jest nieopłacalna...Nie ważne, że buduje cały świat, to nic... Szrek przecież wie najlepiej...
A to, że zajmując tak strategiczne stanowisko państwowe obławia się jeszcze w zarządzie PZU, PKP CARGO oraz HSBC, to już przegięcie pały... Od razu widać, że nie panuje nad PKP. Zresztą po co? Wszędzie mu płacą, za to, że po prostu jest...
Żałosna polityka...
2015-08-22 21:17:53 Autor: Kaśka
---.223.30.165
W odpowiedzi na post Gubernator Kalifornii:
"Ja też dorzucę swoje 5 groszy do poprzedników:
Szrek, to ten the bill, który jako najważniejsza osoba w PKP powiedział, że budowa nowych linii kolejowych jest nieopłacalna...Nie ważne, że buduje cały świat, to nic... Szrek przecież wie najlepiej...
A to, że zajmując tak strategiczne stanowisko państwowe obławia się jeszcze w zarządzie PZU, PKP CARGO oraz HSBC, to już przegięcie pały... Od razu widać, że nie panuje nad PKP. Zresztą po co? Wszędzie mu płacą, za to, że po prostu jest...
Żałosna polityka..."
Jak dziś pamiętam 2012 rok i wrzawę na temat wysokości zarobków Karnowskiego. Pan zegarek tłumaczył wtedy, że kontrakt menagerski jest wysoki własnie między innymi po to, żeby wyeliminować dorabianie w radach nadzorczych. A tu jednak jakieś rady nadzorcze się pojawiają. Jak to wszystko rozumieć? Wybory za pasem a POlitycy dalej kpią sobie ze społeczeństwa?
2015-08-22 22:59:30 Autor: KTOŚ
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
NIGDY WIĘCEJ PO I potomków UNII WOLNOŚCI,których przedstawiciele zarządzają koleją!!!
2015-08-22 23:05:11 Autor: ktoś
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Gdzie jest mój komentarz?!!!
2015-08-23 06:41:49 Autor: iryt
---.dynamic.chello.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-08-23 13:52:56 Autor: Ręce opadają
---.torservers.net
W odpowiedzi na post Adaś z cargo :
" Mam dla was dobra wiadomość. [Admin: zmoderowano] dostanie tam tylko 10 tyś PLN miesięcznie. A HSBC wycofuje się z Polski!! !!! "
To rzeczywiście jest świetna wiadomość. Zwłaszcza dla mojej sąsiadki emerytki. Po 40 latach pracy też ma coś trochę ponad 10 tyś PLN, z tą różnicą, że rocznie.
2015-08-23 18:13:41 Autor: stary komuch kolejarz
---.dynamic.chello.pl
Nigdy do PiS-unie czułem nic poza obrzydzeniem....ale wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Tylko Jarek może ich pozamykać do więzienia. Przeżyję nawet biskupów w parlamencie hehe. Byle te pazerne bydło i ich popleczników spotkała sprawiedliwość.
2015-08-23 20:48:17 Autor: Kolejarz realista
---.adsl.inetia.pl
Gmina Żydowska w Sosnowcu jest podobno Nim zachwycona. Ja o jedno proszę odejdź wreszcie z PKP bo to wielki wstyd dla Naszej Braci Kolejarskiej.
Może po październiku - da Bóg
2015-08-23 22:28:03 Autor: himalaista
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bóg niech go już wreszcie zabierze z kolei.
2015-08-23 22:36:45 Autor: ja też
---.11.165.65
@ stary komuch kolejarz
Wszystkimi czterema kończynami podpisuję się pod Twoim postem. PiSu nie znoszę, ale obecna szarańcza musi być usunięta. Wszystko jedno przez kogo.
2015-08-24 01:17:02 Autor: Tank
---.dynamic.chello.pl
Podobno miał zgarniać 59 tys. (+premia) jako prezes PKP SA, żeby nie dorabiać w radach nadzorczych. Co za brak stylu i klasy. Dokonań w PKP nie ma, idą wybory, trzeba zmiatać, gdzie pieprz rośnie
Teraz bardzo, bardzo ciekawe będzie, czy wypłynie w jakims podmiocie powiązanym kapitałowo albo towarzysko z CVC. Obserwujmy CV(C) pana prezesa i jego kompanów.....
2015-08-24 14:20:28 Autor: Malopolanin
---.116.200.66
W odpowiedzi na post stary komuch kolejarz:
"Nigdy do PiS-unie czułem nic poza obrzydzeniem....ale wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Tylko Jarek może ich pozamykać do więzienia. Przeżyję nawet biskupów w parlamencie hehe. Byle te pazerne bydło i ich popleczników spotkała sprawiedliwość."
Jesteś naiwny, jeżeli myślisz, że nowa władza doprowadzi do zamknięcia "ich" do więzienia. Działanie niezgodne z prawem trzeba udowodnić. To podstawa. Dowodów teraz nie ma (no bo nie ma też zarzutów prokuratorskich) i nagle pojawią się po zmianie władzy?
2015-08-25 10:43:51 Autor: jeszcze 2 miesiące
---.free.aero2.net.pl
Koniec tej banksterskiej sitwy jest bliski i niemal pewny - ale szkody są nienaprawialne. Nie ma się z czego cieszyć.
2015-08-26 09:14:46 Autor: pasażerSKM
---.static.chello.pl
@stary komuch kolejarz

Jarek już rządził, w sumie już ze dwa razy. I za każdym razem wstawiał swoich królików na synekury.
Mogę zapewnić, że lepiej na pewno nie będzie, choć zapewne nie będzą to spadochroniarze z branży bankowej (jak wiadomo uważanej przez pisowstwo za podejrzaną). Może będą ze SKOKów?
2015-08-26 20:56:30 Autor: bedzie jak kiedys
---.dynamic.chello.pl
Niech odejdzie. No i będzie jak kiedyś. Będzie się żyło fajnie. Tylko żeby pasażerowie nie przeszkadzali. Dotacje z budżetu się dostanie.
2015-08-27 12:05:28 Autor: zuza
---.internetdsl.tpnet.pl
Pan Prezes Karnowski w 3 lata zrobił dla transportu kolejowego więcej niż wszyscy pozostali za 30 lat. Koleje stały się tym do czego zostały powołane. Ja jako pasażerka widzę teraz konduktorów w czystych i wyprasowanych mundurach, pachnących i uprzejmych dla podróżnych. Punktualność pociągów jest obecnie na poziomie dotychczas nie spotykanym. czyste wagony. Do ubikacji już można wejść. Wdać, że naprawiono tysiące kilometrów torów. Jak piękne stały się dworce, które przez lata były odrażające i najczęściej nieczynne. Te nieudaczniki, karierowicze i nieroby, którym się ucięło teraz atakują.
2015-08-30 10:46:38 Autor: jeryn
---.static.ip.netia.com.pl
Po latach rządów PO mamy ruinę w kraju.
Nie oszukujmy się sądy tego nieograną.

Czasami zastanawia się czy w tym śmierdzącym kapitalizmie nie nadszedł czas na przewroty w prawdziwym słowa tego znaczeniu.
Czy tak obecny wszędzie agresywny kapitalizm nie doprowadzi niebawem do załamania systemu.
Czy za kilka lat będziemy świadkami wieszania ludzi typu Belka,Balcerowicz,Kulczyk(+),Blocher na szubienicach przez tłum.

W Anglii,Francji,Belgi przeprowadzono badania z których wynika ,że 99 % społeczeństwa zaczyna żądać zwrotu fortun od miliarderów na rzecz społeczeństwa. Obecny system pozwala bogatym bogacić się dalej lecz większa część społeczeństwa zaczyna odczuwać ucisk wręcz grabież.Obecny system zaczyna nosić znamiona bandyckiego.System zaczął chronić krętaczy zwanych biznesmenami stając się jednocześnie narzędziem lichwy i absolutnego wyzysku.
System wręcz osłabia narody, wzmacnia dyktat mamony.System z pracowników czyni niewolników i zarazem zakładników.


Zacznijcie się zastanawiać nad swymi finansowymi sukcesami, szytymi w kuluarach magistratów karierami itp.

Tłum czyniąc lincz jednocześnie się rozgrzesza (jest bez grzechu).
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
W najnowszym numerze miesięcznika podsumowujemy 2018 rok na kolei i jak zawsze – stawiamy pytania o przyszłość. Wspólnie z RBF piszemy o konkurencji kolei, a także o potrzebie waloryzacji kontraktów na budowach. Rozmawiamy m. in. z J. Malinowskim, prezesem ŁKA i K. Magierowskim, prezesem KZŁ. Zapraszamy do lektury!