NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

\"Epoka\" też już gotowa na Euro

| jm, Rynek Kolejowy 17.04.2012 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2012-04-17 10:49:30 Autor: Edek
---.home.aster.pl
Jestem zszokowany czystością zewnętrzną wagonów, teraz już tak będzie?
2012-04-17 11:08:30 Autor: Gorzowianin...
---.0.fullrate.dk
@Edek
Nie widzisz że deszcz pada? :D
2012-04-17 11:18:02 Autor: E6ACT
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładnie wygląda, czekam na kolejne ;)
IC powinno je już tak zostawić bo wyglądaja znacznie lepiej niż w barwach firmowych.
Albo moze po EURO 2012 zrobili by coś takiego jak z tymi lokomotywami:

http://www.railcolor.net/index.php?nav=1405064&lang=1&file=siem_20799_66&action=image&position=


http://www.railcolor.net/index.php?nav=1000006&file=siem_20803_62&action=image

Polska tez miała wielu wybitnych ludzi co warto zaakcentować.
2012-04-17 11:31:50 Autor: Manewrus
---.play-internet.pl
Najpiękniejsza lokomotywa na świecie. Tysiąc razy ładniejsza od Husarzy.
2012-04-17 11:38:49 Autor: monika
---.lebork.vectranet.pl
czy bedą jeździły tak brudne jak przed oklejeniem ?
2012-04-17 12:15:06 Autor: autor12
---.tktelekom.pl
Niewiarygodne - 11 wagonów !
2012-04-17 12:39:20 Autor: Michał Ĺťuber
---.238.44.29
Jestem zdecydowanie przeciwny oklejaniu lokomotyw wybitnymi Polakami - zaraz będzie awantura, że kościół katolicki za czasów Jana Pawła II nie zezwolił na używanie prezerwatyw a Wałęsa to jednak był TW \"Bolek\". Ktoś inny zaraz powie, że Kaczyński też nie zasługuje bo jego największym osiągnięciem było rozbicie samolotu pod Smoleńskiem a Piłsudski to był bandyta i knuł z Hitlerem.
Litości! Chociaż na kolei chciałbym mieć chwilę odpoczynku od tego naszego bagienka :/
2012-04-17 12:47:46 Autor:
---.adsl.inetia.pl
Manewrus, ćpałeś coś? kolejarz
2012-04-17 12:59:45 Autor: Juliano
---.centertel.pl
Na kazdym wagonie tablica z realacją, ciekawe, że na innych pociągach tak nie ma ;-)

A swoją drogą to ciekawe jakie koszty są pomalowania tych lokomotyw? i przywrócenia ich po Euro?
2012-04-17 13:46:04 Autor: rangerek
---.232.239.154.capgemini.com

rangerek
@Juliano
to jest folia - oklejanie nie malowanie - a koszt - hmmm mysle ze placi PL2012 a nie PKP ale mozesz zapytac za pośrednictwem mechanizmu \"dostep do informacji publicznej\" :)
2012-04-17 22:13:08 Autor: Manewrus
---.dynamic.chello.pl
Kolejarzy nic nie ćpałem. Jestem MK pracującym na kolei. Czy można coś piękniejszego sobie wyobrazić? :)
2012-04-20 18:40:25 Autor: emeryt
---.dzialdowo.vectranet.pl
Czyżby to były Łódź Chojny?Nie do poznania
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR